Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olleeeandraa

31 tydzien +9 kg czy to dużo??

Polecane posty

Gość olleeeandraa

jestem w 31 tyg przytylam już 9 kg-jem normalnie , wydaję mi się ze duzo przytylam ważę teraz 63 kg ,chcialam przytyc do 10 kg ale chyba mi się to nie uda. A jak u was dziewczyny z wagą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdura! Każdy tyje wg swojego tempa. Ja jestem w 30 tc i przytyłam 5 kg i tak naprawdę dopiero zaczynam tyć. Lekarz powiedział, że dzieco teraz zaczyna szybko rosnąć więc mam się tego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata bbb
ja 23 tydzien na plusie 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olleeeandraa
moze ktoś jeszcze się wypowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mOIM ZDANIEM 9KG to bardzo malo, ale jeszcze 2.5 mies przed Toba i ja wlasnie pod koniec okropnie utylam (zatrzymalam wode) ale zaraz po porodzie zeszlo mi 14kg :) Ale przez 1 tydzien po porodzie pocilam sie niemilosiernie :O Zycze Ci latwego porodu i zdrowej dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej 31 tydz. 30 kilo na plusie, w drugiej 20. W sumie pod koniec 1 ciąża-40kilo, 2-25kilo. Spadek wagi po pierwszej 57kilo,a pod rugiej (dopiero 3 miesiące) 70kilo. Geny i woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaalll
Mi się wydaję że to w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 9 miesiącu dziecko już nie rośnie. Łożysko staje się twarde i włókniste po to by dziecko przygotowało się do samodzielnego życia. Kobieta w ciąży powinna średnio przytyć między 7 a 16 kg (zależy od wyjściowej masy ciała) i to jest w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kauczukowe rolki
9 kg ok :) b normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kornelkowa co ty za bzdury
wypisujesz, że w 9 miesiącu dziecko już nie przybiera na wadze??? oczywiście, że przybiera! chociażby waga mojego dziecka w 35tc została oszacowana na około 2600g (czyli +/- 500g), a dziecko urodziło się dokładnie w dniu terminu w 40tc z wagą 3450g zatem nawet jeśli waga w 35tc została oszacowana na tę niższą i dziecko wtedy ważyło 3100g, to PRZYBRAŁO jeszcze 350g i to byłoby i tak to minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę Cię ja tyle miałam
na plusie w 19 tc:O więc odpowiedz sobie sama czy teraz masz tak dużo dodatkowych kilogramów w całej ciąży przytyłam 20 kg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no proszę Cię ja tyle miałam
niemniej z całą pewnością w pierwszej połowie ciąży nie jadłam normalnie, a można rzec ŻARŁAM jak świnia, bo niestety taka byłam głodna:O w dzień i w nocy:O w sumie to dziwię się, że tak mało przytyłam jedząc tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×