Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

perfumy/wody perfumowane dobre na randkę.jakie?

Polecane posty

Gość

jakie polecacie wody na randkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko niestety drogie
Coco mademoiselle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o erett
mnie się coco m. nie podoba. Perfumy dla sterj baby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy jaka randka :)
na spacer nadaje sie np ck one, love love moschino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za idiotyczne pytanie
to rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amour amour cacharel paco rabanne black xs armani code j. del pozo sexy halloween

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perfumy te co Aguilera sygnuje, pierwsze, sam seks. Gucci Rush. Bvlgari Omnia (jest kilka wersji, ja najbardziej lubię na sobie amethyste). Ogólnie to markowe (oryginały, mimo że droższe), bo podróbki i taniocha z tesco z hali ŚMIERDZI i to czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camelija- .24.-
każda ma inny gust, ale skoro pytasz to ja bym poleciła hugo boss femme, organza, NOA pieknie pachnie tez zapach Lolita Lempicka , to zalezy jakie lubisz , świeże , owocowe ... lub kwiatowe itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMORE AMORE
Cacharel :D idź do sephory i zbadaj, czy Ci się podobają :D a potem dyskretnie się nimi spryskaj :D - zawierają dużo feromonów, każdemu facetowi się podobają, mają dość mocną, słodkawą nutę zapachową :) mam je i używam tylko na randki z facetami, którzy mi się podobają :D w innych sytuacjach uważam, że używanie tak seksownych perfum jest niestosowne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leśna nimfa
Super jest Kate Moss velvet hour, touch of pink lacoste ujdzie, co prawda słodkie ale jak sie popsikać to nie razi. oraz burberry są ok bo delikatne i eleganckie. Daisy też mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AMORE AMORE
z tych perfum mogę polecić sezonówki i Escadę S, ale to są zapachy takie bardziej na co dzień zapachy Lacoste pink love i touch of pink oraz Hugo Boss flower blossom. natomiast AMORE AMORE na wieczór. ;d z takich delikatnych, subtelnych, wyczuwalnych tylko przy bliskim kontakcie ze skórą(chodzi mi o dużą bliskość fizyczną) to Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely. :) Christina Aguilera ma dość mocne perfumy, dla bardzo odważnych babek :) sama posiadam jeden jej perfum i używam, gdy chce sobie dodać pewności siebie :P BARDZO mocne zapachy, takie bardziej na zimę.. Paco Rabbana Black XS, bardzo mocny, dość ciężki, troche duszny, ale nuta zapachowa sama w sobie bardzo seksowna. to są moim zdaniem najlepsze obecnie propozycje na rynku. byłam asystentką w Douglas'ie i dzięki temu mogłam sobie kupić w niższej cenie całą serie Escady :) natomiast AMORE AMORE kupiłam sobie zagranicą, gdy mój facet się w nim zakochał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micka7777
Witaj! Mam dobre doświadczenia z perfumerią ze strony www.moodscentbar.com . Kupuję tutaj zawsze prezenty dla bliskich. Ostatnio mężowi zamówiłam super zapach. Teraz szukam czegoś dla przyjaciółki. Jest z czego wybierać, same najlepsze marki świata w jednym miejscu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie CODE Armaniego, ten zapach jest boski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Na perfumy Lanvin bardzo dobre ceny masz w parfumstore.pl. Kocham markę i praktycznie ich wszystkie rozwiązania. Po prostu zapachy uniwersalne, mocno energetyzujące, czasami relaksujące z poleceniem dla kobiet. Pracuję w obsłudze klienta i wiele razy zbierałem pozytywne opinie o tej marce. Korzystam z testerów, koniecznie oryginalnych, a w tym sklepie dostępne w najniższych cenach na rynku. Nawet na aukcjach, czy prywatnych ogłoszeniach tak tanio nie dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×