Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

prezent dla 8 latka

Polecane posty

Gość uiiika
No zaciekawiłyscie mnie bardzo. chyba sama kupie taką wyrzutnie mojemu synkowi. Mysle ze bedzie bardzo zadowolony i dobrze będzie sie bawił razem z kolegami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooonka
Jak bedziesz jej szukała w sklepie to koniecznie zapytaj o . NERF Super Soaker Electrostorm To jest taka pełna nazwa zabawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alllinska
No i czas własnie najwyższy już zacząc rozgladac sie za zabawkami na mikołajki. Ani sie nie obejrzymy a bedzie już trzeba coś fajnego znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile jeszcze starych tematów odświeżysz by zareklamować sklep:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaneta mama Olafa
Naprawdę tani , za to fajny i bardzo kreatywny i rozwijający prezent to zestaw robotów solarnych. Można z zestawu złożyć 7 różnych modeli pojazdów napędzanych baterią słoneczną. Fantastyczna zabawa oraz nauka, choćby o ekologicznych źródłach energii. Ja kupiłam zestaw za 22 PLN i jestem bardzo zadowolona. http://www.kuferekzabawek.pl/zestaw-solarny-p-258.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annru
a ja bym zaproponowała coś ponadczasowego - kostka Rubika - myślę że fajne dla młodszych i dla starszych ostatnio w pociągu jak patrzyłam na chłopca który układał to sama miałam ochotę mu wyrwać z rąk i spróbować :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że fajną książkę! Razem z moimi urwisami czytamy właśnie Koszmarnego Karolka i wszędobylskie wszy :) Książka jest świetna, dzieciaki już same mnie proszą, żebyśmy kupili kolejną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nefrytkaw
A myślałaś nad zestawami artystycznymi? To naprawdę zabawa i edukacja w jednym. Jeżeli jeszcze dzieci uwielbiają takie zabawy manualne to już w ogóle nie ma nad czym się zastanwiać. Moja mała ostatnio zachwyciła się po prostu tym zestawem http://kinderland24.com.pl/zestaw-artystyczny-papierowe-skladanki.html a inne zabawki poszły w kąt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma34
Zastanawiam się nad prezentem dla 8-letniego chłopca, który uwielbia samochody. Znalazłam taki model, który trzeba własnoręcznie złożyć http://www.conrad.pl/Model-samochodu-do-sklejania-Revell-Shelby-Mustang-GT-350-H-1:24..htm?websale8=conradπ=558761&ci=SHOP_AREA_17527_1203017. Co o nim myślicie? Może znajdzie się jakaś miłośniczka lub jakiś miłośnik samochodów, który wypowie się na ten temat? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paloma34
dokładnie to chodzi mi o model samochodu do sklejania Revell Shelby Mustang GT 350 H 1:24. Nie wiem dlaczego nie odsyła mnie do strony :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo fajny pomysł, jeżeli mały lubi modele samochodów to ja bym kupił taki na prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolajkowo
Mnie też się podoba pomysł z modelem samochodu do złożenia. Ładny jest. Można też delikatnie podpytać dziecko czy mu się podoba taki samochód, na przykład przeglądając stronkę z modelami samochodów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papka213
Moje dzieci uwielbiają bawić się w dorosłych np zauważyłam że często biorą garnki itp i bawią się w gotowanie. Dlatego postanowiłam kupić im zabawkową kuchnię. Dobrą ofertę znalazłam na http://www.trendysmyk.pl/110-kuchnie-dla-dzieci Ależ miały radochę. Teraz tylko siedzą w pokoju i się bawią a ja mam święty spokój. A co Wy sądzicie o takim pomyśle na prezent ? Mam nadzieję że kogoś tym zainspirowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiecha19923
Moje dzieci uwielbiają bawić się w dorosłych np zauważyłam że często biorą garnki itp i bawią się w gotowanie. Dlatego postanowiłam kupić im zabawkową kuchnię. Dobrą ofertę znalazłam na http://www.trendysmyk.pl/110-kuchnie-dla-dzieci Ależ miały radochę. Teraz tylko siedzą w pokoju i się bawią a ja mam święty spokój. A co Wy sądzicie o takim pomyśle na prezent ? Mam nadzieję że kogoś tym zainspirowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za idiotyczny temat 333 www.youtube.com/watch?v=1MSTO3JnDNg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silvka
u nas w przedszkolu hitem jest mio phone smartfon dostosowany dla dzieciaków - ma fajne zabawy edukacyjne, jest niezniszczalny (mocna obudowa) i pełni rolę telefonu bo ma starter do dzwonienia z internetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku pod choinką córka znajdzie telefon. Smartfon MioPhone, ale nie jest to zwykły smartfon, a taki specjalnie dla dzieci, z opcją blokad dla rodziców, kolorowy, w silikonowym etui i z masą aplikacji edukacyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla 8 latka gra planszowa będzie super opcja ;) Oczywiście nie jakaś mega skomplikowana, ale np. pora na kameleona czy leśna draka od tailor games - jak najbardziej! Mamy te dwie i nawet dla 6-7 latków sa już jak najbardziej ok! A zabawa dla całej rodziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawym pomysłem na prezent są też fototapety. Moja bratanica miała niedawno urodziny, a rodzice wspominali ze planują remont jej pokoiku, więc zamówiłam jej fototapetę z księżniczkami z tego sklepu http://krainabarw.com/. Mała bardzo się ucieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×