Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

prezent dla 8 latka

Polecane posty

Gość gość
To z tego co ja korzystam Ci polece, sklem avans.pl na wysegregowane zabawki, trwałe. Ja tam lubię kupować, nie napisałaś ile chłopczyk ma lat, ale jak tam sobie wejdziesz to masz posegergowane wiekowo kategorie więc z pewnością coś tam znajdziesz, teraz na topie jest modelina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juloko
8-latkowie na pewno mają wszystkie nowości elektroniczne, wiec ja postawiłabym na coś zupełnie innego - http://eduart.eu/. na pewno to pobudzi dziecko do nauki a do tego będzie ciekawą dekoracją pokoju. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię konkretne prezenty. Teraz kupowałam na urodziny brata (8 sierpnia ma) telefon. Może nie najdroższy ale jednak, myślę że się ucieszy bo swój ma już 4 lata. Na avans.pl teraz mają promocje na telefony. Myślę że bedzie zadowolony. Ja jestem zdania, że lepiej kupować praktyczne podarunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julita78
spróbuj może coś z Minecrafta, u mnie cała rodzina uwielbia gry i układanki z tym związane. Papierowy zestaw do samodzielnego układania, albo nawet gra komputerowa, która pozwala rozwijać myślenie przestrzenne, to dobry wybór dla 8 latka. Sprawdź w sklepie Mycrafta: http://sklep.mycraft.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciociaa
moja siostrzenica miała urodziny ostatnio i kupiłam jej sukieneczkę na psoty.com i grę planszową w smyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inginga
Eduarty są fajne! Ja dzieciakom chcę kupić we wrześniu, jak pójdą do szkoły taką mapę żeby miały w pokoju. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam wyjazd! Takie prezenty są najlepsze, dawajmy dzieciom coś więcej, niż kolejne rzeczy - dawajmy piękne wspomnienia. Np. park rozrywki - rabkoland na pewno się sprawdzi. Sami byliśmy w nim tak z dwa tygodnie temu. I powiem Wam - dzieci po prostu zachwycone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czołg z klocków ,dron, żołnierzyki to były życzenia mojego syna na dzieciatko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłem swojemu synkowi robota 4 w 1. Jak złożył 1 formę cieszył się prawie tydzień, a potem zabrał się za składanie następnych form. Szczerze polecam. Taką zabawkę można znaleźć wyszukując na allegro 740839591

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×