Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjauszka

Dlaczego kobiety lecą na facetów w wypasionych samochodach?

Polecane posty

Gość prawiczek bez prawka
Przegraliście wy wszyscy, w zwłaszcza czarne nicki na forum, stali bywalce, co nic im innego w życiu nie pozostało jak hustać dzyndzle i męczyć fredki przed kompem. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boy jorge
Doprawdy ?! ja nie mam komleksów i mam porządny samochód i co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSW
Ja w wieku 22 lat juz smigalem Laguną 2.0 RTI140km, kiedy inni smigali golfikami II i CC. Auto wypas, ale jakos wiekszego zainteresowania nie zauwazylem wsrod dziewczyn tym samochodem. Nie wyroznial sie niczym spośród innych aut tego modelu, nie byl nawet stuningowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek bez prawka
Zdesperowana... do garów wracaj ! a dupy nie zawracaj tymi wywodami chorymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSW
Teraz mam BMW i rządzę na mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek>co Ty pieprzysz? mam czarny nikt jestem tu często -fakt ,ale mam prace ,fajnego faceta no i samochód też ,,,,,nie byle jaki.......tyle że dla mnie to tylko jeżdżidło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSW
Normalnie, w ciągu tygodnia cztery panie się ze mną umówiły, z dwoma skończyło się ne sexiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty prawiczku bez prawka wracaj do redtube tasować sie albo idź zrobic prawko zarób na auto i badź facetem w końcu a nie ci-pą na damskim forum zaśmiecającym topik erotyczny nie mając najmniejszego doświadzcenia w tym temacie, to tak jakbym zabierał głos na forum o szydełkowaniu! kiedyś juz pisałem, czemu sam tu zaglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no comment hehe
no i samochód też ,,,,,nie byle jaki....... :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie kazdy chce miec prawko
i chce mu sie jej robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KSW --> a nie wstyd ci ze nie polecialy na ciebie tylko samochod? faceci ktorzy znaja wlasna wartosc nie musza sie podrasowywac samochodem zeby wyrwac blachare, to tak jak z chodzeniem na dziwki - koles sie cieszy ze taki z niego ruchacz mimo, ze dziwka kase sprzatnie a nawet nie bedzie udawala, ze jej dobrze. wychodzi twoja ambicja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Britnej z Pirs.
No dobra, przyznam się :P Mam pikaczento :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceta bez prawka
zadna kobieta nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"do grzesiek87 ty cwelu na rope" Już sie spuściłeś na monitorek swoim małym zakompleksionym fiutkiem który nigdy kobiety nie posmakował? :) czy dalej będziesz zazdrościł normalnym facetom prawiczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceta bez prawka --> mialam kiedys faceta ktory nie mial prawka, efekt tego taki, ze musialam go wszedzie podwozic.. a jak jechalismy na impreze to wiadomo kto mogl pic a kto nie. wygodniej jak obydwoje maja prawko. zreszta posiadanie prawka swiadczy o tym, ze w zyciu sie do czegos dazy - jak koles ma pieniadze a nie ma prawka to swiadczy tylko o tym, ze jest niezaradny i leniwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia tia tia
Zdesperowana Domowa Żona i chooj że masz prawko, potem wyjeżdzają na drogę takie głupie pizdy co powodują wypadki bo się przeglądają w lusterku czy makijaż dobrze leży. rozkojażone cipy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do grzesiek87
Z texu wyraźnie wynika kto ma małego, więc nie produkuj się już, wszyscy wiedzą że przegrałeś życie, inaczej by cię tu nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo1111
Witam, nie zapominajcie ze prawie kazde auto dzis mozna wziasc zsalonu w kredycie, mozna wtedy pokazywac sie jakim to wozem sie jezdzi, i niby ile zarania, i zwijac naiwne kretynki. Ale nie zawsze kazdy potem jest w stanie go splacic. A te kobiety co oceniaja faceta po tym co ma , anie jaki jest z reguly wczesniej czy pozniej ida w dstawke, gdyz zawsze sa chetne inne , co chca d.... dac w pieknej furze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopek roztropek.....
ja osobiscie twierdze ze auto to nie jest rzecz niezbnedna i ma poporstu jezdzic i nie byc balastem finansowym.Dobry samochod to wtedy kiedy jest piekny dom,dzialajaca dobrze firma i 10 innych nieruchomsci na wynajem,na samym koncu mozna sobie pozwolic dobre auto. Dziwie sie moim znajomym ktorzy nie majac wcale stabilnej pracy czy wlasnego lokum raca pieniedze na drogie auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tu wchodze raz na miesiac gdy mamjakieś pytanko do bardziej kumatych kobitek,a z ciekawości wtedy pare topików zachacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×