Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjauszka

Dlaczego kobiety lecą na facetów w wypasionych samochodach?

Polecane posty

Gość Anita DM
Zdesperowana Domowa Żona weź już nie pierdol :) Bo jak czytam te twoje farmazony to się nie dobrze robi mitomanko jedna - to ma kolegę co się dorobił w wieku 16 lat to ma znajomego co wectrą jeździ na gaz i zarabia 15 tys, qrwa, daj se siana laska i nie pisz więcej bo się ośmieszasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdesperowana, czytaj i miej zlewke z takich nic nie wnoszących wypowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentarz zbedny....
do KSW nikt cie nie ocenia ,wpasc na forum tez mozna,,nic zlego w tym nei ma ale chwalic sie tutaj autem,robic z siebie mistrza walka.? to takie troche smieszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdesperowana Domowa Żon
ciezko w takim wieku miec dobra prace. o ile wiem to nie mozna w takim wieku byc prawnikiem, lekarzem, prezesem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentarz zbedny....
ale w dziejszych czasach fajne auto to nie jakis wyczyn chyba ze ktos smiga ferrari naprzyklad bo juz porshee tez szalu nie robi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita DM --> dorobil sie w wiku 23 lat, zaczal od 16 roku zycia, czytaj dokladnie a nie przekrecasz.. naprawde ma dobra odpowiedzialna prace na wysokim stanowisku, jednak mozna.. nic nie musze dorabiac. sama bym chciala miec tak dobrze jak on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komentarz zbedny....>> piszesz, że się chwale, więc powiedz mi w jakim miejscu napisalem jakim autem jezdze i co trenuje, bo nie widze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia rok 1987
A czy jak ja lecę na rower to też jestm blacharą he he :D Samochód nie ma znaczenia, sama mam mojego kochanego grata i mi wystarczy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowana
Nie liż dupy KSW :D to się niesmaczne robi :) Chcesz z nim stworzyć koalicję ? pewnie razem wam będzie raźniej pisać bzdury, a inni będą mieli z was polewkę hihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem żadnym mistrzem KSW, robie to co lubie i to co sprawia mi przyjemnośc, lubie sie bić, mam na tyle energii, zeby zostać do konca na ringu badz w klatce, to czemu nie mialbym tego nie wykorzystac i jeszcze jak jest okazja, to sobie zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iżi men
Hahah :D KSW skoro lubisz się bić to zbij sobie konia i nie pitol już bo brzuch boli ze śmiechu haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodziutka szczuplutka
bo to jest troche podniecajace jak fajny facet podjedzie fajnym autem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zdesperowana
Jesteś jak dziecko :) osmieszasz się :D stara baba bez pracy i auta a zachowuje się jak dziewczynka której odebrano właśnie lizaka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komentarz zbedny....
do zdeseperowanej zony nie mozna miec odpowiedzialnej pracy i do tego na stanowisku w wieku 23 lat. mozna miec odpowiedzialna,mozna niezle zarabiac jesli sie cos umie konkretnego ale nikt nie mozna zajmowac pracy na stanowisku w tak mlodym wieku! Chyab ze jest szefem w swojej wlasnej firmie,wtedy mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak jest kafelkarzem
i niezle zarabia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjauszka
Wow :) Ile wypowiedzi :) Nie spodziewałam się. Mam prośbę do KSW i Zdesperowanej Domowej Żony - możecie nie zaśmiecać teamtu? Mam nadzieję na rzetelną i na poziomie dyskusję :) Pozdrawiam wszystkich cieplutko :) Ja osobiście potępiam zachowanie takich lasek, a moje koleżanki tak się zachowują, ale widzę że na całe szczęście nie wszystkie kobiety takie są i je serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zdesperowana --> jak to bez pracy i auta? i nie taka stara! hehe a jadnak ma stanowisko, decyduje o tym kogo przyjac i zwolnic mimo, ze to nie jego firma, ani nawet zadnego kolegi, wiec jakos mozna. moze dodam, ze to za granica, rzeczywiscie w polsce realia moga byc troche odmienne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjauszka
Jak to mawiał pewien pan szanowny z polityki - pani Zdesperowana Domowa Żono, jest pani zerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdesperowana Domowa Żon
a jakie ma wyksztalcenie? nie robi przypadkiem w robotniczej branzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdesperowana Domowa Żona
Masz łaskotki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to śpiewał pewien pan szanowny z LadyPank - pani Alicjauszko, nie pozostaje mi nic, tylko okreslic cie slowami ....mniej niż zerooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjauszka --> nie wiem na jakiej podstawie tak twierdzisz, w koncu mnie nie znasz, no ale masz prawo :) branza robotnicza - tak, ale sam w biurze siedzi. zaczynal od normlanej fizycznej pracy. laskotki? a to tak roznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty masz jeszcze do nich nerwy?... ja juz nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjauszka
Na jakiej podstawie tak twierdzę? :) No przecież widzę co piszesz, po co mam cię znać, nawet nie mam ochoty cię poznawać, wystarczy że przeczytałam co napisałaś w kilku postach żeby wyciągnąć pewne wnioski i to jaki poziom reprezentujesz, pożal się boże. Koleżanko mam dobrą radę, nie zaniżaj średniej intelektu pań z tego forum :) Oszczędź nam tego ;) P.S. nie będę się już z tobą wdawać z potyczki słowne bo pewnie i tak nie zrozumiesz, co się do ciebie pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×