Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwas tłuszczowy

od dzis jem tylko gyros z biedronki

Polecane posty

Gość EDYTABE
no niezłe:) ale autorka tak na oko 15 lat, frustracja dorastania i anonimowość neta... wstyd, moja droga! dorośli tak nie robią, a swoją drogą chciałabym zobaczyć cię " ubraną w torebkę" po medycynie... tia, phi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bette devis eyes..
brawo kwasie, zostałaś wybrana mitomanką roku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klara, no z tym twoim opluciem monitora to sie pogrążyłaś. to była IRONIA dziecko z tym korespondencyjnym. ale tepa, a pozostałe nie lepsze. co myślicie, ze bogacie nie kupują w biedronkach i lidlach. to własnie biedota wstydzi się tam chodzic! ot co nara motłochu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka anka niedobra
nie wiem jk reszta, ale ja jestem po studiach zajebiście zajebista pani doktoresso :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesssleee
BUAHAHAHHAHAHAHHAHHAAAAA :D 5/10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
To Ty wiesz co to ironia? wooow. Napisze jeszcze co to śmierdzielichy! :) Będę wdzięczna, Miodek też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka anka niedobra
Klar może i wie co to ironia,ale broń Boże nie zastępuj tego wyrazu słowem "sarkazm", bo jej ketoza na mózg padła i nie zrozumie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozostawiam was z tym bólem do jutra. teraz juz za poźno by stac się kimś. po zawodówkach na studia nie biorą. i co warto było dupy dawac po remizach? lepiej za ksiażki się było brac :) napisze jutro jak mi idzie z gyrosem z biedronki :D adios kiełbasiarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde :)
80 kilo zajebiście zgrabna i cudowna i do tego lekarz powiadasz ha ha ha ha ale się ubawiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka anka niedobra
patrząc jak ubogim słownictwem sie posługujesz autorko musze stwierdzic, ze ze studiami medycznymi to miałaś ewentualnie styczność lecząc sie u jakiegoś lekarza :D poziom fatalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDYTABE
nie wyzywając- maleńka- nie życzę sobie obelg w moim kierunku, bo i ja mogę:) jesteś pustak jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka anka niedobra
[zgłoś do usunięcia] kwas tłuszczowy pozostawiam was z tym bólem do jutra. teraz juz za poźno by stac się kimś. po zawodówkach na studia nie biorą. i co warto było d**y dawac po remizach? lepiej za ksiażki się było brac napisze jutro jak mi idzie z gyrosem z biedronki adios kiełbasiarki a teraz ty nam odpowiedz, warto było tyle żreć??? :D:D:D:D:D masz racje, przegapiłaś swoją szanse by stac sie kimś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o żesz, jakie same szczuplaki na tym forum! to uwielbiam tu najbardziej :DDDDD na medycynie nie uczą j.polskiego ;))))))))))) ale skąd wy to mozecie wiedzieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
dziewczyny, masakra. Skąd się biorą tacy sfrustrowani, zgorzkniali ludzie? Toż ja do niej jak do człowieka na początku zaczęłam pisać. Akurat jestem w temacie diety bez węglowodanowej i nisko węglowodanowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
no tak, wyszczekana - bo suka jesteś he he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o w morde :)
ja ważę 95 i jestem adwokatem ( zajebistym oczywiście ) i chyba też skocze do biedronki po gyrosa bu ha ha no nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaro, tylko bez łez :P wklejam co zes mi napisała Klaaraa a wiesz co to ketoza? babo, pozbawisz mózg paliwa jeśli zrezygnujesz z węgli. Jest takie powiedzenie "Wie, że bije dzwon, ale nie wie gdzie on." aaa, przytyjesz w ekspresowym tempie po zaprzestaniu diety Poczytaj na fachowych forach. Powodzenia to było przyjazne? to ja chciałam z wami jak z ludźmi :P ale sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
kwas tłuszczowy - masz cholerne kompleksy, skrzywioną psychikę, początki schizofrenii (sądzisz że jesteś lekarzem he he he) Idź pozwiedzaj psychiatryk, tam same Napoleony he he będzie z kim pogadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morituri
80 kilo przy takim wzroście, to jeszcze nie tragedia. Ze względu na niebezpieczeństwo efektu jojo po zaprzestaniu stosowania tej troszkę jednak dziwnej diety radziłabym jej w ogóle nie zaczynać. Gdybyś odżywiała się tak, jak dotychczas, ale jadła odrobineczkę mniej, to powoli, ale skutecznie osiągnęłabyś wagę, która byłaby dla Ciebie satysfakcjonująca. Jeśli tak wrogo jesteś nastawiona do węgli, to proponuję zrezygnowanie z jakichkolwiek słodyczy i ze słodkich napojów. To naprawdę wystarczy i nie ma sensu wchodzenie na jakiekolwiek diety, bo możesz niechcący spowolnić swój metabolizm i potem to dopieeeero możesz mieć niemałe kłopoty z wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale małomiasteczkowosc z was wyłazi! :D zenada ja sie nie wstydze chodzic do biedronki!!!!!!!!!!czego niby mam się wstydzic? nazwy? że wszystkiego tam nie dostane? że ma głupie reklamy w tv? jakie wy jestescie tepe. mój mąz jest radcą prawnym, ale nie pisałam, bo byście padły ;) :PPPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka anka niedobra
szczupaki czy nie szczupaki, na pewno nie ważymy 80 kg :P a co do języka polskiego, to w książkach medycznych piszą wyzwiska?? :D:D no to już rozumiem skąd ta twoja "wiedza" medyczna ha ha ha :D nie trzeba studiować polonistyki, żeby nie wysławiać sie jak prostak :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
i cóż złego w tym jest? Wiesz co oznacza to powiedzenie? Wiesz. Czytałam wiele wątków dziewczyn które próbowały eksperymentów dietowych. Przeczytają gdzieś coś, nie do końca zrozumieją i ładują się w jakąś gównianą dietę, która wyniszcza ich organizm. Wcale się nie wymądrzałam, odesłałam Cię an fachowe fora i życzyłam powodzenia. No ale jak Ty wszystko odbierasz jako atak na swoja osobę i w odpowiedzi wyzywasz od tępaków, "śmierdzielichów" (cóż to za słowo???)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka anka niedobra
a powiedziałaś mu chociaż, że jest tym radcą? żeby wiedział w razie w co ma mówić jak go zapytają :D zakupy w biedronce to nie jest wstyd, sama je tam często robię, ale odradzam ci ten gyros, bo kilka razy znalazłam tam skóry drobiowe jak mąż kupił, no chyba,że lubisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaaraa
kwas tłuszczowy - nikt się nie wstydzi. To Ty podkreślasz jaka jesteś zajebista... masz zajebiście dużo kasy itp. ... i Ty się poniżasz chodzeniem do Biedronki? Jest radcą, tak heheh Daj spokój dziewczyno bo się kompromitujesz okrutnie. Wszyscy się z Ciebie śmieją, nikt Ci nie wierzy, a Ty wyskakujesz z radcą.... eh... współczuć pozostaje, nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blabliczkaa
no jej maz jest radca...doradca przy zakupach w biedronie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakimi? moze znasz takie, których jeszcze nie próbowałam?to pytanie też uwazam za idiotyczne, ale odpowiedziałam :) gdzyby mozna było to rozwiazać lekami, nie było by otyłości na świecie maleńka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka anka niedobra
to ty "podobno" jesteś lekarzem ( :D:D:D ) to co śie tu ludzi o leki pytasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×