Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość hanyska
zawsze chciałam mieć wysokiego chłopa i zawsze miałam niskich:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie mnie tu zlinczować, trudno,ale ja nie uznaję niskich facetów. Facet to od 175 w górę.No tak już mam i nic na to nie poradzę. Może rzeczywiście to wynika z faktu,ze sama jestem mała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laski, ale co Wy tak na wygląd patrzycie, poorypało WAS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
hanyska no to jak to...? Bo ja nie czaje tego... Podobaja Ci sie wysocy a bylas z niskimi?????????????? To tak na zasadzie "z braku laku i kit dobry"? Nooo nieee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
żadnego linczu nie będzie a mnie nie kręca łysi i już:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonecznego patrolu sie naoglądałyście??? Macie nad łózkiem plakat Davida Hasselhoofa, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek no błagam!!! Jakie piękne??? Mówisz tak, bo masz te swoje 188 i górujesz nad innymi! A ja to nawet głowę zadzieram wśród dzieciaków w klasie. Ja tam tylko 164 cm...hm,ale z obcasami to i ponad 170 bywa! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
Balnak no musze ci rozczarowac zadne mój chłop nie był kitem!!!!! po prostu co innego było w nich piękne i tyle!!!! wzrost schodził na drugi plan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
altereg zgadzam sie z Toba!:D Mi tez podobali sie tylko wysocy i tez uwazam ze maly to nie facet:P Jakos tak z dzieckiem mi sie bardziej kojarzy... Albo chlopcem z gimnazjum. Dlaczego od razu zlinczowac? Kazdy ma prawo lubiec to co mu sie podoba... I ma do tego swiete prawo. Grzechu no jeszcze powiedz mi, ze wyglad nie jest wazny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
non lans jasne dla ciebie pwenie wygląd w ogóle nie jest ważny jak tak sie na nas oburzasz!!!! a ja w to nie wierze cos musi się nam podobać bo nie będzie z tego chleba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz to się na Grześka oburzyłam. Nie tylko wygląd się liczy to fakt.Jednak jest ważny i nie zamierzam się wypierać,że zwracam i na to uwagę. Aha, a nad łóżkiem to mam akwarelę z jakimś portem i Hasselfofa tam ni ma!! Inne go bożka też, ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Ja mam 170cm:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
no pewnie ze 164 jest ok dla kobitki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga, dla mnie facet zaczyna się od 188 cm... Mój brat ma 186 i to za mało... Zawsze się "kochałam" w takich powyżej 190cm, żeby czuć się malutka i bezbronna. Blanka, po Pumach nie biegam, typowo sportowe rzeczy (bluze, plecak) noszę na urlopie, bo wtedy wędruję. Przeważnie zagladam do GoSportu. A na codzień... bluzki koszulowe tudzież tuniki... w sklepach nie za drogich:-) Dżinsy z reserved lub orsaya, czyli taniocha. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
ja tez mam 170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, pocieszcie mnie jeszcze!Choć jakoś mam te 164 i zyję, są obcasy i da radę! Tylko,że co ja poradzę,ze mam wzięcie tylko u takich 170 cm i im się wydaje,że przy mnie to wysocy są??? Porazka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja sie na Was nie oburzyłem, po prosytu kiedyś miałem okazje poznać ałkiem wiele ludzie i twierdze, że nie ma ludzi całkiem brzydkich albo całkiem pięknych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Grzechu, ze niby jak spotykasz jakas kobiete to nie patrzysz czy jest ladna czy jest pasztetem????????????? I zaczniesz podrywac jakis pasztet tak?????????? Sory, ale naiwna to ja nie jestem:D Pierwsze wrazenie to wyglad. Choc u mnie z moim slubnym bylo odwrotnie, ale to tylko dlatego ze poznalismy przez telefon. Ale spelnil moje wymagania co do wygladu, wysoki brunet. Wieczorowa pora he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
ehh zycie a ja jakoś zawsze podobałam się niskim:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś miałem taką kumpelę, brzydka jak noc, po prostu wyglądała jak szwedzki krasnal, ale miała takie zajefajne wnętrze że szok, naprawdę bogata duchem i z dobrym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
obiecałam sobie ze pójdę dzisiaj wcześnie spać trzymta sie do zaklikania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka,ze piekno jest mocno względne,ale i tak kazdy ma jakieś własnie upodobania. No choćby ten wzrost czy łysi, jak u hanyski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś miałem taką kumpelę, brzydka jak noc, po prostu wyglądała jak szwedzki krasnal, ale miała takie zajefajne wnętrze że szok, naprawdę bogata duchem i z dobrym sercem - no ale była tylko kumpelą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
non lans no jasne ze sa tacy ludzie: nieladni ale bardzo fajni. Tylko, ze nie mow mi, ze z taka brzydka to bys zabajerowal cos... No blagam Cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×