Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Co? Kawa? Nalog u mnie? No co Ty Grzechu... Ja mam inne nalogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Chore jest podejscie wiekszosci pracodawcow do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpeli kiedyś jeden ciul kazał napisać oświadczenie, że prez 2 lata nie zajdzie w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak - to jest równouprawnienie XXI wieku. Ja wiem, że dzieci chorują, na zwolnienie przeważnie idzie ten rodzic, który mniej zarabia (przeważnie kobieta), ale mówienie wprost takich okropnych rzeczy boli... Cóż ja zawiniłam, że jestem kobietą? Jak dostałam stały etet, to już mi powiedziano, że mogę spokojnie zachodzicw ciążę... widać - nie wszystko na zawołanie. A w poprzedniej pracy zwalniano zaciążone... (umowy były roczne, więc umowy ni eprzedłużano).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Nie, nie to samo. Ja np. oprocz tego ze krotko zagram z synem na PS3 w wyscigi to jednak musze sobie zagrac w nocy, to dla mnie odprezajace jest:) A w ogole to zawsze mialam pociag do motoryzacji. I z niecierpliwoscia czekam na poczatek lata bo wtedy lecimy na taki zjazd firmowy w teren i mamusia sobie poszaleje na quadach... :D Jaaa cieee, doczekac sie nie moge! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kumpeli kiedyś jeden ciul kazał napisać oświadczenie, że prez 2 lata nie zajdzie w ciąże - te oświadczenia są podobno niezgodne zprawem, ale też się z takim czymś spotkałam na stanowisku przedstawiciela handlowego (koleżanka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki popiepszony kapita;lizm mamy, na szczęście nie wszędzie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Oh my god. Ja bym takiemu trzasnela drzwiami tak ze pozniej by je zbieral;) Nie trawie frajerow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tej ciąży - ja kobieta ma być pewna, że nie zajdzie? Cuda sie czasem nawet zdarzają... Miałąm znajoną, która w klinice leczenia niepłodnosci dowiedziała sie,że za pół roku zostanie mamą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Haniu powiem Ci tak jak mowi moj pan doktor ginekolog: kazde zblizenie nawet z zabezpieczeniem to potencjalna ciaza... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał moto-blanka "u mnie" w lesie organizują rajdy off roadowe Hanuś co lubie robić, najbardziej to chyba trwonić czas lubie też wszystko co związane z medycyną, lubie być dobrym ludkiem choć często mi to nie wychodzi, a i nieraz po prostu nie moge nim być, no i góry, ale o tym pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, słuchaj się lekarza, mądrze gada:-) Moja tylko zaptuje: "czy wybrała pani termin, kiedy "zachodzimy" w ciążę? jeszcze nie teraz? dobrze, możemy jeszcze poczekać"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Taaaa... Ja od dziecinstwa cos mam z ta motoryzacja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Hanuś jakby tak mial ktos bracto do siebie to by nikt sie z nikim nie kochal no chyba ze w celu zaplodnienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo pewnie jakbym nie był kim jestem zawodowo to poszedłbym na medycyne, moja jedyna w życiu operacja to jak miałem 6 lat to zszyłem krocze misiowi, podoba mi sie medycyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś jakby tak mial ktos bracto do siebie to by nikt sie z nikim nie kochal no chyba ze w celu zaplodnienia - wiem:-) w życiu trzeba ryzykować z różnym stopniem prawdoodobieństwa wystapienia jakiegoś zdarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś jakby tak mial ktos bracto do siebie to by nikt sie z nikim nie kochal no chyba ze w celu zaplodnienia dobre na 100 zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się, jak wyżej napisałam, ale... wystarczy być super religijnym... tacy też istnieją, choć jak widać, my do tej grupy się nie zaliczamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Haniu, że coooooooooooooooooooooooooooo...????????????? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
A moze nie super religijni tylko oziebli seksualnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
Mis-rodzaj meski, to bardziej na urologa mi wyglada niz poloznika;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moto Blanka Zet
No cos Ty Hanuś! :D Czym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×