Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Blanka, byś się zdziwiła, co dostawałam na rocznice pierwszego spotkania (które randką nie było)... to samo, co w dzień tego pierwszego spotkania z... kolegą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Po czym idzie z takim , i pozniej jest nastepny [ewnie po kilku takich sesjach z tamtym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanyska
wszystko ładnie pięknie ale ja musze znowu spadac bo jeszcze parę spraw do zrobienia a tu 22 na zegarze trzymajcie się:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanyska - Pa! Co do tych kwiatów - ja bym powiedziała, że mężczyźni niekiedy wykorzystują to... Myślą, że bukiet kwiatów rozwiąże problemy... Nie wszystkie. Nie dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ale no nie mozna twierdzic, ze jak facet daje kwiaty to to oznacza ze ma zle intencje. Ja do dzis dostaje kwiaty np. na urodziny, imieniny od slubnego i jakie on moze miec zle intencje... Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
hanyska dobrej nocki zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, ale t kwiaty bez okazji jako wykupne. Nie mówię, ze nie można dostawać kwiatów bez okazji, OK - to rodzaj niespodzianki, ale Non Lans chyba co innego miał na myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Mial co innego na mysli, ale nie sprecyzowal i wygladalo to tak jakby kazdy facet dajacy kobiecie kwiaty to chooj ktory widzi tylko piczke swojej kobiety a ona niby mysli ze to milosc z jego strony i mdleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja dostawalam kwiaty bez okazji rowniez, ale bylismy w normalnym stalym zwiazku i zadne omdlenia u mnie nie wystepowaly heh;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie miałem na myśli dostawania kwiatów z okazji jakichś tam os mężów, ukochanych, chodziło mi o laski które za byle od razu twierdzą że mają faceta a bo tenb dał jej pierścionek np ze strzelnicy odpustowej za 2 zł (cena 1 szt śrutu) i laska jest wnibowzięta, a koleś hmmmmm figo fago

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znam kjolesi co za przysłowiowego śruta laski wyrywali, laski prawie za mąż chciały wychodzić po 1 m-cu, bo to ponoć był "ten" a potem dramat, bo koleś powiedziął bajo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Grzechu a to takie zjawisko tez mialam okazje zaobserwowac he he:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla laski to był facet, dla kolesia - taka jedna co mi cuda robi, za jakaś tam duperelkę odpustową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie "syndrom welonu" już chyba minął... a zachowania, o których piszesz, to większa naiwność niż ta, na którą ja sobie w życiu pozwoliłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ot mi blanka chodziło i oddajcie mi kluczyki do garażu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja nie mialam syndromu welonu na szczescie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co... jakieś mam durne "przeczucia", że coś jest niedopowiedziane... ale mówisz o tej gadce?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Hanuś wal prosto z mostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm dzisiejszy dzień, jeszcze tak wcześnie rano mnie szef nie wezwał, przed kawą, wrócił z narady i mamy cykora, bo kontrola jedzie do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×