Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

No ja sie ucieszylam jak sie okazalo ze on jest o 7 lat starszy ode mnie, on raczej tez...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno na innych etapach życia byliście poznajac się, a to może (choc nie musi, jak w moim przypadku) być pociągające. On pracował, Ty pewnie się jeszcze uczyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, naprawdę przepraszam Cię za dodanie 5 lat do Twojego wieku. Piszę tu z Tobą od miesiąca i żyłam sobie w błędnym przekonaniu, dobrze, że wyprowadziłaś mnie z błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiele mi imponowalo wtedy jesli chodzi o jego osobe. Zrownowazony, ale i spontaniczny-po tym drugim dzisiaj prawie sladu nie ma niestety... Zalezy jeszcze w jakiej sytuacji. Nie lubil i nie lubi alkoholu, stala praca, domator ale nie do przesady. Powaznie myslacy, zadne tam fiu-bździu w glowie. Super gotowal dla mnie, sprzatal swoj pokoj-pedant. I takie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus no przestan, za co Ty mnie przepraszasz???????????????????????? Ja nie jestem obrazalska!:D Bo i za co tu sie wkurzac czy gniewac? Ja tam wygladam mlodo, i czuje sie mlodo, taka mloda mamusia jak to niektorzy mowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Blanka:-) Czy u Ciebie też dzień minął sennie? Czuję się jak kotka, kótra chodzi z kąta w kąt i się przeciąga. Widać późne chodzenie spać mi nie służy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w każde Boże Ciało pogoda w kratkę: trochę słońca, trochę deszczu i dużo wiatru. Do Krakowa nie jadę za tydzień, więc mam dużo czasu na szukanie ew. noclegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, gardlo mnie bolalo dwa dni i przestalo:) Phi... Wirus jakis sie do mnie przypaletal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos niebardzo mnie takie obrazki interesuja, ale przyznaje... Niektore sa git:) Ulubionego nie mam. Zapodaj swoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anginy nie mialam, ale gardlo mnie pieklo niezle ale najbardziej rano. A teraz to juz mi tylko chrypka zostala. Ale pogoda nie jest przyczyna zachorowan na angine Hanuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×