Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Na fajnym wydarzeniu artystycznym, zwiazanym z teatrem. Moj syn ogladal jak zaczarowany-po mnie to ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarancza wczoraj jakas myslala ze mi przysra ze kupuje bluzki za jednego zeta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, jak byłam tydzień temu w sklepach, to widziałam w jednym (nie w croppie) napis: drugi T-Shirt dla niej za złotówkę. czysta oszczędność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli taka wola będzie to nie ma sprawy -to do mnie? Jeśli tak - to dzięki Dobrze wiedzieć, że można na Ciebie liczyć tak to do Ciebie i dzięki za buziaka 😘 Hanuś CIIIIII bo Blanka synusia usypia pewnie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to juz nie pamiętam kiedy ostatni raz byłam w teatrze. w kinie to nawet 2 razy w tym roku, ale do teatru to jakoś nie docieram, choć wypadałoby czasem ukulturalnić się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak mi się zasłuchało w muzykę i w żaby za oknem. qrde takie jakieś rozlewisko spore za domem mi powstało i żabom się tam na amory zebrało, rechoczą i rechoczą całymi dniami a w nocy szczególnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze faktycznie ja ostatnio w teatrze to ostatnio 4 lata temu byłem, olaboga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy Blanka, śpiewa synowi kołysanki, czyta książeczki czy w jakiś inny sposób usypia... Grzesiu, zaczyna mi się głupawka, choć nie jadłam truskawek. Cicho mi się nie chce być:-) ale z szacunku zrozumiem Blanki milczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, napiałam "odchamić", ale skasowałam:-) Może Tobie się na amory zbiera i stąd te skojarzenia? U mnie dzisiaj cisza, wiatr nie wieje, internet chodzi, choć raz mnie wyrzuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupawka to zdrowa rzecz, na przekór niektórym opiniom, zawsze to człoowiek radosny i roześmiany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Tobie się na amory zbiera i stąd te skojarzenia? jakie skojarzenia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×