Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

cóz dawniej spowiedź była za pieniądze, a ostatnio czytałem że 13 saktuariów na świecie twierdzi że ma u siebie napletek Jezusa jako relikwie, hmmm rozumiem ryby i chleby rozmnożyć, ale napletek ........??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiądz jest jak urząd skarbowy, trzeba go podejść. moja ś.p. koelżanka wezwana na spowiedz do US w sprawie niepłącenia podatku poszła jesienią w japonkach i powiedziała, ze nie ma na buty, a padał wtedy deszcz... zamknęli sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś to nie bajki, ponoć faktycznie tak jest, zresztą w Krzyżakach H. Sienkieiwcza też to było pokazane, ta hipokryzja z relikwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w ogole to byl milutki i szeroko sie usmiechal do nas w czasie chrztu. Co za ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu schodzimy na przyjemne grzeszne tematy czyli co , znowu erotikon, kąpiele, etc .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba podzieli, nie słyszałem nigdy o facecie co by miał penisów jak dredów na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a taki jeden głupawy tekst mi sie przypomniał autentycznie miał miejsce kilk m-cy temu już go gdzieś na forum pisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba podzieli, nie słyszałem nigdy o facecie co by miał penisów jak dredów na głowie - wybrażasz sobie, jak problem miałby chłopina? zawsze któryś byłby niezaspokojony:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba ten teledysk, bo jest mocny a jednoczesnie i delikatny momentami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos tekstu, to autentyk miał miejsce osatnio mi siostra opowidała że jej kumpela wysłała męża do apteki po tabletki na bóle menstruacyjne tez poszedł ale nie mógł zapamiętać słowa menstruacyjne i powiedział w aptece na bóle masturbacyjne, a farmaceutka mu na to: ale to co, ręka Pana boli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojej znajomej maz poszedl do apteki po pyralgine dla zony, i wrocil wkurwiony bo przekrecil nazwe i powiedzial penigryna, a facetka powiedziala: chodzi panu o penigrę? A tam kolejka byla spora, ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×