Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

moje poglądy? Nie chcę tu mieszać samotności (czyli pustki wewnętrznej, emocjonalnej) z byciem singlem. To pierwsze jest złe, bo jak ktoś odczuwa samotność, to znaczy, że mu to przeszkadza. życie w pojedynkę? czasem lepsze niż we dwoje. zdecydowanie lepsze niż zwiazek na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka ja dziś tradycyjnie na gospodarczo: koszenie trawnika, cięcie drewna etc, jak to na wsi, na końcu świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zycie w pojedynkę? czasem lepsze niż we dwoje. zdecydowanie lepsze niż zwiazek na siłę Madre slowa Hanuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a racja czytałem 200 m od wawla, byleby nie w strone wody - to znaczy? patrzyłam na mapę, prosta droga do zamku, kilkaset metrów od Floriańskiej, cena nie przekracza stówki, łazienka w pokoju, nawet śniadanie w cenie (a to dla mnie podejrzane)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, nie kochanie, a kochane, a no jakoś tak mi sie ckno za Wami zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to ja zrobiłam literówke, miało być w liczbie mnogiej, "kochane panie". Co to znaczy blisko Wisły i dlaczego lepiej tam nie mieszkać? śmierdzi? Brudno? ewentualne widoki z okna mnie nie przerazaja, przecież nie będe tam mieszkać, a ziel... zostawiam na którys nastepny raz, bo teraz to ja nawet nie wiem, gdzie staje tramwaj nr 10... Już znalazłam trasę do kebabów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś lokalizacje złapałaś spoko, 200m w strone wody tzn się łajba ;) a tak na serio to spoko, 200 m od wawla znaczy się b. fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, ale ten polecany przez Grzegorza to nawet znalazłam na forum kebabowym, że najlepszy w Krakowie, pewnie też są tam najdłuższe kolejki, człowiek zdąży zgłodnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, ale ja Ci zazdroszcze tego wyjazdu, hmmm ja pewnie bede w Kraku dopiero w ostatni weekend czerwca, spooko wyjazdu Ci życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde, kiedy t ja mam nauke????????????? już sie zamotałem no za 3 tyg mam Poznań, ale to jest ostatni week czerwca???? A potem nie ma jeszcze jednego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×