Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

ale spoko że te linki zapodałaś, będę miał namiary na fajny hotelik i pewnie to wykorzystam. A były tam wolne miejsca jeszcze????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psiury razem przez nastepne 3 tygodnie. juz mam dość. śpiewają, biją się o zabawki, szczekają, wyjadają sobie jedzenie, oba niedopieszczone - złaknione głaskania, smyrania itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A były tam wolne miejsca jeszcze???? - w chwili obecnej obie jedynki zajęte przeze mnie:-) ale wolne pokoje są, to zależy, jak termin Cie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łał to masz zmyki na pokładzie, mnie wczoraj mój psiur wkurzył, złapał zaskrońca (taki wąż) i odgryzł mu kawał ogona, bestia jedna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzika puszcza u Ciebie:-) moja psinka lubuje się tarzać w martwych ptaszkach, gonić wróble i szczekać na koty, które wcale sie jej nie boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie totalna dzicz, racja, wszak niemalże za płotem ma rezerwat (ten z rusałkami), więc jestem człowiekiem z rezerwatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś mam pytanie z typu gospodarstwo, kurde dzi s mi sie pralka zepsuła, coś tam piepsznęło, zaśmierdziało i doopa, nie da się prania wyciągnąć a było przed wirowaniem. Czy coś się stanie z praniem jak parę dni w tej zalewie wodno-proszkowej polkeży w pralce, chodzi mi czy jakieś tam zacieki czy zafarbowania nie powstaną bo jak co to bedę pruł pralkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko to łóżko... nie ma ideału za takie pieniądze. ale myślałam, że miejsc nie będzie,a tu są. może za szybko rezewowałam, nie wiem, ale mam problem z głowy. Ty się zdecydowałeś, czy jedziesz i kiedy?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacieków i zafarbowania nie powinno być, chyba że prałeś biały t-shirt z czerwoną koszulą. Pranie będzie... śmierdzieć, jak sądzę. nie masz funkcji wypompowania wody? czy pralka juyz nie działa, tzn. spaliła sie totalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pranie będzie... śmierdzieć - chociaż intetnywność zapach brudnej wody zależeć będzie od moment,w którym pranie się zatrzymało i ile wody było w pralce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie pomyślałem o ypompowaniu wody dzięki za oświecenie, ale i tak proszek zostanie na ciuchach, to sie stało zaraz na początku; bębna nie da się obrócić i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no coś tam działa, tyle że nie kręci no i tak jak pisałem bębna nie obrocę żeby sie dostać do prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, co gorsze - zostawić w wozie, by sie namaczało czy bez wody, by... gniło (innego określenia nie mogę znaleźć). Kiedy Ci to naprawią? Nie da się otworzyć drzwi? zablokowane są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem kiedy to naprawią bo to się stało godz temu :( to est pralka od góry ładowana, klape sie da otworzyć ale beben tak stanął że sie nie da go owtorzyć, ani ruszyć, pewnie jakieś fuck łożysko, czy cuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×