Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

prędzej ekshibicjonista z krzaków wyskoczy... łał fajny las, rzekłbym, atrakcyjny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie jezdzimy w takie miejsca gdzie ich nie ma bo zapewne juz dawno by ktorys z nami porozmawial he he;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu - mundurowy w zielonym też był... a co to za mundur????????? Blanka no raczej nie dla mnie atrakcyjny las, no chyba żeby sobie poporównywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos, a trafia się ekshibicjonizm u kobiet??? Wiecie, tak sie pytam bo na cały dzień jade jutro do lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos, a trafia się ekshibicjonizm u kobiet ??? Wiecie, tak sie pytam bo na cały dzień jade jutro do lasu -podobno równouprawnienie mamy:-) a ta serio: zapewne większy odsetek mężczyzn chciałby skorzystać z okazji widzenia (i nie tylko)nagiej kobiety niż kobiet oglądajacych mężczyzn. Ekshibicjonizm jako taki dotyczy obojga płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanka, o sobie piszę na włsną odpowiedzialność, choć wszystko to, co tu napisałam, pozwoliłoby na dokłądne zidentyfikowanie mojej osoby włącznie znumerem telefonu. o kimś pisać nie wypada. pomyślcie, kto nosi zielony mundur? leśniczy, celnik, żołnierz... kto jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie walkowali skad jestem nawet qźwa nie przypominaj, bo żółtą kartkę dostałaś za to, każdy mniej więcej napisał skąd jest, Hanuś nawet rozszyfrowała bezbłędnie (chylę czoła) skąd ja jestem a TY tylko województwo podałaś, nota bene największe w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja znajoma niedawno mi mowila, ze jakos chciala sobie z mezem wstapic do jakiegos lasu na sex w aucie, no i zapukal jakis lesniczy... zaczal ich opitalac, a jej maz powiedzial tylko tyle: a co pan sadzi o stosunku przerywanym? To a propo lesniczych mi sie przypomnialo, co niektorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozszyfrowała bezbłędnie - okolicę rozszyfrowałam,a nie konkretną miejscowość. Bo ta Okolica ma więcej niż 46 domów, czyli nie mogłam trafić w 100.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blanko, seksować w aucie pośrodku lasu można, byleby nie demoralizować innych, czyli jak zgasi się (!!) swiatło w aucie, to można do woli, byle po ciemku,a nie za dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, ja też tyle napisałem o sobie że bez problemu możnaby tu na forum poznać mój nr tel , imię nazwisko, adres itd. naprawdę, a google dobrze szukają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś, ja też tyle napisałem o sobie że bez problemu możnaby tu na forum poznać mój nr tel , imię nazwisko, adres itd. naprawdę, a google dobrze szukają - mamy szukać? bo ja nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×