Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samotnaANIAbardzo

pytanie do samotnych

Polecane posty

Gość Blanka Zet
Agnieszko to tak jak z osoba zasadnicza. A ja taka jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
Ja jestem bardzo zasadnicza i odpowiedzialna w pracy. To może mnie rozumiesz Blanko. A czym Ty się zajmujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
Blanka Zet - dzięki za słowa otuchy. Wiem, że to było lepsze niż życie z obcym człowiekiem. Jak się wygadam to szybciej wrócę do normalności:-) Wam to mówię, bo w realu nie zwierzałam się. Smutno mi tylko, bo marzę od dziecka, by mieć prawdziwy dom - z kochającym mężem, tupotem małych nóżek - jak pisał non lans, z ciepłem, bezpieczeństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
dlatego sie Ciebie Haniu zapytałem bo miałem podobny troszke przypadek. MOja ex ukochana twierdziła że zerwała zaręczyny, też oddała ponoć pierścionek ale nadal mieszkała w chacie jej ex narzeczonego gdyu ten pracował za granicą, jeździła z noim do jego rodziny na imprezy rodzinne, on nigdy nie odwołał ślubu ani sali na wesele, potem mnie Ona spławiła a tydzień temu wzięli ślub. Czy ja byłemm w jakimś podłym trójkąciku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
no proszę - to jest nas kilka samotnych zasadniczych osób. Kolejna cecha do towarzystwa dla szczerości, która odstrasza drugie połówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
a ja durnie naiwny wierzyłem że to domykanie niedomnkniętych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
non lans-trochę to zawiłe,co napisałeś,ale...jeśli tak było, to stałeś się ofiarą jakiegoś przekrętu, hm...trójkątem też można to nazwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
wybaczcie, ale dla mnie miłość zawsze była biało-czarna, albo była, albo nie, a nie że pojawioa sie i znika i znowu pojawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
non lans - grała na dwa fornty? Ja tak nie potrafię. Co do ślubu - nie było czego odwoływać. Oglądaliśmy kilka sal, zdecydował się Jaśnie Pan na termin, a przed rezerwacją był zmęczony, musiał zrobić to, tamto i jeszcze coś. No i stwierdził, że sala poczeka (a terminy są 1.5 roku na przód). Już wiem, dlaczego nie chciał, byśmy mówili chociaż rodzicom o zamiarze zaślubin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
Masz rację - albo się kogoś kocha, albo nie. Nie ma opcji trochę, chyba, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
tak non lans-racja-albo się kocha, albo nie. Ty miałeś pecha, smutne,ze człowiek brutalnie nagle prawdę dostrzega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
tylko chciałem poznać opinie innych ludzi na ten temat a starałem sie go w miare obiektywnie przdstawić, bo sam już nie wiem co o tym sądzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aganieszka32
Nie wiem Haniu, jak Ty,ale ja się zaśmiałam, patrząc na nasze odp. *** A teraz muszę Was pożegnać. Bardzo miło mi się rozmawiało, choć wirtualnie. Dodałam do ulubionych, więc zajrzę tu. DOBRANOC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
jak była ze mną to twierdziła że z ex są tylko przyjaciółmi, ale czy za przyjaciół sie wychodzi za mąż??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
brutalne to, ale zabawiła się Twoim kosztem. oszukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
cóz za jednomyślność jestem pod wrażeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Agnieszko ja aktualnie wychowuje synka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
non lans - jest idealnie, jak kobieta wychodzi za przyjaciela. IDEALNIE. Bo mają solidną podstawę - dużo mięsa na gulasz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
Śmieję się z tego mięsa:-D Ale ze mnie wariatka:-D Non lans - logicznie na to patrząc - nie chciałbyś, by twoja życiowa partnerka byłą jednocześnie Twoim przyjacielem? Pewnie btyś chciał. Twoja ex to sobie zapewniła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę pocieszyć Cię tym,że ja zerwałam kilka dni temu zaręczyny... ślub miał byc za nieco ponad 4miesiące...teraz odwołany...jest majówka,a ja siedzę sama , w obcym mieście , u prawie obcych ludzi...zostawiona na lodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
hmmmmm, tak masz racje ale co innego przyjaciel na dobre i złe a co innego przyjaciel-kumpel, takiej opcji nie brałem pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
Rybko, a co się stało? i co to za obcy ludzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość non lans
rybka, to czemu przyjmowałaś zaręczyny a teraz sie rypło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
non lans hmmmmm, tak masz racje ale co innego przyjaciel na dobre i złe a co innego przyjaciel-kumpel, takiej opcji nie brałem pod uwage - z tych dwóch wyszłabym za tego na dobre i złe. Już zaraz, bezzastanawiania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Rybka na pewno z kazdym dniem bedzie Ci lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Dajcie spokoj... Slub i malzenstwo to mocno przereklamowana sprawa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
tak jest - podpisuję się pod słowami Blanki Zet. na początku pewnie ciężko, bo strata, ból, ale wszystko to po to, by było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
Ja bym tak nie rozpaczala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na imię mi Hania
00:45 [zgłoś do usunięcia] Blanka Zet Rybka na pewno z kazdym dniem bedzie Ci lepiej 00:45 [zgłoś do usunięcia] Blanka Zet Dajcie spokoj... Slub i malzenstwo to mocno przereklamowana sprawa --można wysłać dwie wiadomości w jednej minucie???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blanka Zet
A no mozna. Czasami to sie udaje jak widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×