Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Kołobrzeg...mhmmm...super:)no wcale Ci się nie dziwię,że chcesz dla nich pogody...Zresztą każdemu z nas się należy,chyba najgorszemu wrogowi można tylko życzyć tej pogody,którą mamy:/ Nawet my z dziewczynami jak jesteśmy w robocie całe 12 godzin ,a jest pięknie ,to wychodzimy sobie na pole--tak POLE---u nas w małopolskim i kawałku śląskiego chodzi się na pole,nie na dwór:D:D:D:D----to zawsze miło taki relaks ,choćby na chwilę,przerwa którą kiedyś spędzałam na pecie a teraz poprostu łapiąc słoneczko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdalej do rudy śląskiej he he nie ja nigdzie nie jade,tylko dzieci wysylam ,my z kotem zostajemy na wlosciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z siłowni, zmęczona, ale zadowolona. Coraz bardziej widać efekty, co mnie bardzo cieszy :) Za tydzień będę w Wawie, w hotelu... W sobotę podchodzę do egzaminu na mianowanie - uprasza się, zatem uprzejmie o trzymanie kciuków, żebym egzamin zdała i znalazła się w szanownym gronie urzędników mianowanych. Uczyć mi się już nie chce, więc słucham swojego organizmu i daję już mózgownicy odpocząć - co ma być, to będzie :) A po egzaminie, szybki powrót do domu i w nocy śmigam nad morze... I przez bite 2 tygodnie będę spać, do której dam radę i budzik nie będzie dzwonił o 5.30 :P:P:P No,jeszcze tylko 6 dni... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jeszcze 9 dni i bede w moim ukochanym Egipcie. Az skacze z radosci na mysl, ze przez bite 14 dni bede ogladac sloneczko i nie spadnie na mnie kropla deszczu;) Co prawda maja tam problem z ciezkimi nawet dla nich upalami ale mojemu wymarznietemu tylkowi na pewno to nie zaszkodzi;) Wakacje to fajny czas, czlowiek tylko liczy dni, zeby to bylo juz... Z drugiej strony ani sie nie obejrzymy jak znow bedziemy tu odliczac prawie 12 miesiecy do kolejnego urlopu... Jedyne co mozemy powiedziec w listpoadzie to to, ze pogode mamy taka jak w czerwcu ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no monamas morza zazdroszczę....mam nadzieję,że pogoda Ci się uda:) a gdzie jedziesz jeśli można wiedzieć? A z tym spaniem to nie do końca tak jest....wiesz jak to jest,że jak się ma wolne to spać się nie chce:p a egzamin na pewno pójdzie dobrze,bo my kciuki trzymać będziemy:) sadny----o placu to ja nie słyszałam:)ale może tępak ze mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he lisica bo na slasku mowi sie idziemy na plac,u nas na placu,auto mam na placu he he i wszystko na placu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja witam was ciepło Wpadłam sie przywitać i życzyć spokojnej nocki Padam dziś , jakaś zmęczona jestem głowa boli chyba coś z ciśnieniem trzymajcie sie pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 🖐️🌻 mamuska ----dziekuje za zyczonka 🌻---Zycze i Tobie aby sie sprawy Twoje poukladaly :) zabka--wielkie dzieki za kwiatuszki 👄🌻 sadny dzien--dziekuje 🌻 Bernadetka---dziekuje 🌻 Tobie zycze wytrwalosci i tez bedziesz miala 100-ke :) pachnaca aga----🌻 farbowana_lisica---🌻 monamas--🌻-bedzie dobrze trzymam kciuki Vonk---🌻-tez bym chciala chociarz raz pojeczac do Grecji :D extented---🌻 madziuchna--👄🌻 zlosliwiec--🖐️ Regres--🖐️ Co do wagi u mnie to przy wzroscie metr piedziesiat w kapeluszu przybylo mi 6 kg ale cotam narazie nie przejmuje sie tym wazne ze nie pale i nie smierdze :) No ja dopiero urlop bede miala w sierpniu tak ze musze popracowac troche:) Milej i spokojnej nocki 🖐️ Jesli kogos ominelam to sorki--🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam na nowym forum..Za licznik nie ma co dziękować Sądny Dniu, wiesz że dla Ciebie wiele Kochana;) Ehh tylko czy ja się tu odnajdę na tej części forum?:( Nowe osoby,nie tak jak tam w cz.1..Podły nałóg jak bumerang..Ale teraz nie ma opcji i MUSI się udać, przeważają tu głównie względy zdrowotne, lat 24 tętno przy normalnym ciśnieniu wynoszące 114 tzw. tachykardia, co za tym idzie im szybciej bije serce tym szybciej się ono męczy..Tak więc...;) Nie palę już 1 dzień (+ 18g30m51s). Ilość niewypalonych papierosów: 17. Będę żyć dłużej o 0 dni (+ 03g14m51s)! Zaoszczędzone pieniądze: 4,42 zł! P.S. 24.06 nastąpił ten Wielki dzień rzucania (licznik dziwnie wskazuje trochę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atydea witaj z powrotem na pokładzie. Już nasza księgowa żabka umieści cie na liście. Teraz jest juz dobrze i musi być dobrze, bo sama wiesz jak to jest być wolną od nałogu. A licznik będzie ci się zmieniał, że nie zauważysz, że tak jak basiek będziesz miała studniówkę. Pozdrawiam Wszystkich sobotnie i życzę miłego weekendu bp. Później się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 To ja sie tylko przywitam wszystkim nie pracujacym milego wekendu a pracujacym milej pracy :D Atydea---witaj na pokladzie pachnacych 🌻 Zmykam do pracy i jutro tez pracuje pozdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atydea moja kochana 😘 😘 😘 na pewno sie odnajdziesz, osoby sa nowe ale rownie fajne jak za twoich czasow :) rzeczywiscie licznik cos dziwnie ci pokazuje,moze cos zle wpisalas ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sądny Dniu wszystko dobrze wpisałam o północy wskazywało że nie palę jeden dzień ale teraz jest już dobrze zgodnie z prawdą i licznik wskazuje 2 dni, dziś zaczął mi się 3 dzień bez śmierdziela (muszę mój wierszyk zamieścić dla kobitek co tu są w tej części drugiej forum), a propos siedzę wczoraj w pracy i kierownik kurzy na zapleczu a mi się przypomniały opisy z tamtego forum np. Ja-ki "nie trzęś się jak galareta wrzuć do kosza swego peta", "papierosy do piekła!" pamiętasz?;) Lecę sprzątać a puścić sałatkę półgrecką robić :) Wszak wyostrzają mi się smaki i zapachy hihi :) Dobrego popołudnia kobitki !! 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie podziewaja sie nasi panowie??????????????????????? Jacuś ?????????????? Złośliwiec ??????????????" sadny dzien bylismy ze złosliwcem na piwie ;) a tak powaznie to miałem mnóstwo pracy a w domu net mi nawalał , wiec nie miałem dostepu Na szczescie juz wszystko OK i wracam na forum :) widze ze sa nowe osoby to cieszy :D witaj Atydea 🖐️ w gronie nie palaczy ... słówko do Vonk Fajnie masz z tym egiptem , poopalaj sie za nas ;) dla całej załogi życzenia Miłego weekendu 🖐️ ps.basiek 🌻 za te 100 dni bez fajki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gliwicach bylo pieknie i slonecznie,ale teraz od jakiejs chwili cos sie zachmurzylo,zeby jutro ladnie bylo jak dzieci beda jechaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk super urlop u Ciebie będzie aj ja moge wspominać w zeszłym roku byliśmy w Egipcie!! Jak przestaliśmy palić codziennie wkładałam ja i mój kase do skarbonki I W ZESZŁYM ROKU ŚWINKA SIE ROZBIŁA I BYLIŚMY W EGIPCIE Kurna ile kasy przepalaliśmy ile wczasów poszło z dymem Aj super ze trafiłam na ten topik Miłej niedzieli życze ja lece teraz do kościólka potem może nad wode wskoczymy bo [pogoda zapowiada sie super trzymajcie sie pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie zapowiada sie super pogoda teraz jest 30 st.i co z tego jak ja ide do pracy :D Trzymajcie sie pachnaco i milej niedzieli 🖐️🌻 A tak w ogole -----lorika--odezwij sie co tam u Ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja narazie pije kawke,ale nie dlugo zbieramy sie z dziewczynami,do babci i po babcie i kolo 13.00 jedziemy zawiezc dziewczyny na miejsce zbiorki na kolonie lisica------mialas racje slonce pieknie swieci,oby taka pogoda sie utrzymala :) do egiptu bym nie chciala ale do nowej zelandii oj tak tam bym chciala coz w tym roku swiadomie zrezygnowalam z wakacji i do kolobrzegu nie jade wysylam tylko dzieci z babcia. ze wzglegu na kota,jak ja bym go miala na 2 tygodnie zostawic? pochorowalby sie,a zabrac z soba, tyle godzin w aucie,to nie dla takiego zwierzecia,dlatego wolalam zostac w domku.troche mi zal ze nie bede po raz kolejny nad morzem ale z drugiej strony kota bardziej kocham niz morze :) życzę milej pachnacej niedzieli :) odezwe sie potem jak wroce dla wszystkich 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To bedzie moj "pierwszy Egipt BP". Wiecie jak bylam pelna podziwu dla egipcjan, kiedy bedac na lotnisku wewnatrz terminala zobaczylam popielniczki!!! Znacie chyba ten bol kiedy po wyjsciu z samolotu trzeba tak dluuuuugo czakac na bagaz, a fajki az wyskakuja z torebki ;) A tam siadlam i zanim walizki przyjechaly mialam juz z 5 wypalonych na koncie... No i ta wspanialosc, ze jak wchodzilam do malych sklepikow proponowalli zawsze herbate i papieroska Istny raj na ziemii!!! :) Pozdawiam wszystkich i mam nadxieje, ze nie trzeba bedzie opalac sie za Was, bo sloneczka Wam nie braknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna ile kasy przepalaliśmy ile wczasów poszło z dymem Aj super ze trafiłam na ten topik" pachnaca aga to fakt :D ile kasy puścilismy z dymem to tylko my wiemy ,ale na szczescie ten okres juz dawno za nami Nie wiem jak wy ale ja zauważam ze ta kasa jakas wieksza u mnie w portfelu .Zawsze te 10 zł codziennie znikało z kieszeni a teraz juz nie :) Fajnie jest zbierac na wakacje z odłozonych ( kasa na papierosy) pieniedzy , by pozniej zobaczyć efekt tego zbierania.ja na poczatku zbierałem kase i codzien wrzucałem do puszki 10 zł zbierałem 1000 zł , kupiłem rower :) i ciesze sie z niego do dnia dzisiejszego :D pozdrawiam niedzielnie 🖐️ załogę BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×