Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

sadny dzień następnych setek Ci życzę bp. A dla mnie poproszę 1 setunię z soczkiem ( wieczorkiem) , bo jest gorąco i więcej nie mogę. Pozdrawiam WAS wszystkich weekendowo. dziś po południu mam wizytę u chirurga naczyniowego, będzie 2 seria zastrzyków na żylki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z Wami żegnam na dwa tygodnie... Zajrze tu jeszcze jutro ale tylko przez telefon. Proszę mi tu , broń Boże, nie palić a ja też obiecuję że bedę stronć od śmierdziela. Tym, którzy wyjeżdzają życzę cudownych wakacji, a tym którzy na razie siedzą, bede zazdrościć że wyjechali jak ja już wrócę na kolejny rok do roboty ;) Trzymajcie się ciepliutko i do zobaczenia!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się z Wami żegnam na dwa tygodnie... Zajrze tu jeszcze jutro ale tylko przez telefon. Proszę mi tu , broń Boże, nie palić a ja też obiecuję że bedę stronć od śmierdziela. Tym, którzy wyjeżdzają życzę cudownych wakacji, a tym którzy na razie siedzą, bede zazdrościć że wyjechali jak ja już wrócę na kolejny rok do roboty ;) Trzymajcie się ciepliutko i do zobaczenia!!!!:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk wielie gratulacje STO LAT i oczywiście wspaniałego urlopu, wspaniałych wrażeń a ja wróciłam z nad jeziorka oaliłam sie troszke no moze wiecej niż troszke miłego popołudnia życze bez smierdzieli bo żal patrzeć na tych co palą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kochani... pozdrawiam całe pachnące grono 🌻 a dla Ciebie Vonk specjalne gratki za 300 dni drugie tyle jeszcze szybciej zleci i tego Ci życzę monamas dla Ciebie też 🌻 🌻 🌻 w końcu najgorsze dwa miesiące za Tobą teraz będzie tylko lepiej i dla wszystkich samych słonecznych i pachnących dni a jeśli ktoś myśli jeszcze czasem o paleniu to może skorzystać z pięknej pogody i sie troche poopalać potem można powiedzieć tak jak ja dziś mężowi przez telefon.... ale się opaliłam 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vonk udanego wypoczynku i urlopu ... Opal sie ale tylko słońcem :P I jak najszybciej wracaj tutaj do nas :) a o to ze ktoś zapali tutaj sie nie martw :) Ze złośliwcem będziemy pilnować całe to towarzycho :D Trzymaj sie ciepło 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotni poranek 🖐️🌻 Chwilka relaksu przy kawce oczywiscie b.p.---zapraszam kto chetny----i zara do pracy ale jutro wolne jupi :) Pogodnego dnia wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres, Dzieki wielkie:) Co do tego ze bedziecie tu trzymac dyscypline nie mam watpliwosci, tylko nie "strasz" dziewczyn swiomi slynnymi klapsami, bo mi sie tu wszystkie na fajki rzuca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he vonk nie martw sie ja bede stala i przeganiala kazda ktora zglosi sie po klapsa :) i jeszcze hadra zdziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam,napisałam,czy zwyciężyłam niebawem się okaże :) Teraz się dopakowywuję, śpię i o 2 w nocy wybywam na północ, w sensie do Mrzeżyna :) Kochani, będę z Wami przez okres urlopu dzięki mobilnemu internetowi,jejeje :) Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Witam sie niedzielnie dzisiaj mam wolne wkoncu odpoczne chociarz jeden dzien :D Reszta to juz chyba powyjezdzala bo nikt prawie sie nie pokazuje tu :D Zycze udanej niedzieli :) Pozdrowka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek ja jestem :) wracam juz do szarej rzeczywistosci,jutro do pracy,boshe jak ja wstane jutro o 4.30 masakra jakas,pewnie bede nieprzytomna caly dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam weekendowo całe pachnące grono 🌼 życzę wszystkim spokojnego miłego dnia BP :D i ja dołączam sie dziś do listy obecności 🖐️ w kościele już byłem i wybory tez zaliczyłem :D wszystkich chętnych zapraszam na kawę :D czeka zaparzona basiek1 🌼 sadny dzien 🌼 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas i tobie też udanego wypoczynku :D 🌻 Dla całej ekipy Miłej Niedzieli 🖐️ zmykam nad wodę :) Jakiś grill i leżakowanie :D do wieczora ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mykam jak co niedziele na obiad do rodzicow,wroce za okolo 5-6 godzin,wybory tez zalicze trzymajcie sie pachnaco 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie witami również miłej niedzieli. Na wybory pójde jak mój wróci z pracy. Czyli koło 15 Dziś jestem troszkę nieprzytomna, byłam na pielgrzymce nocnej w Licheniu i spałam 2 godzinki.mykam do garó sadny dzień super masz z mamą ja też chce obiadki gotowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja również witam w poniedziałek zachmurzony choć bardzo duszny. Dzis do pracki lece Meldujcie sie i zapraszam na kawusie mój liczniczek Nie palę już 575 dni (+ 17g26m52s). Ilość niewypalonych papierosów: 14968. Będę żyć dłużej o 114 dni (+ 08g17m55s)! Zaoszczędzone pieniądze: 5276,53 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 mamuska----🌻 jak tam Twoje zylki? pachnaca aga---🌻 kawa jak zwykle pyszna :) lorika---🌻 farbowana_lisica----🌻 zabka----🌻 a Ty gdzie sie podzialas :) madziuchna----🌻 jovik---🌻 wpadaj do nas :) Vonk-----🌻 monamas-----🌻 bella 1962----🌻 Bernadrtka---🌻 sadny dzien----🌻 milej pracy,ciezko bylo wstac? :) zlosliwiec---🖐️ Regres---🖐️ dla Tych kogo ominelam----🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko sie pochwale jeszcze :D Nie pale juz 111 dni Ilosc niewypalonych papierosow 2218 Bede zyc dluzej o 7 dni Zaoszczedzone pieniadze 1054,03zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i ja....dawno nie zaglądałam,bo jak nie praca,to jak pogoda to trza w plener wyjść:)miłego dzionka wszystkim życzę:) monamas---wybaw się za mnie też;) dla całej reszty buziole👄 Nie palę już 239 dni (+ 11g17m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 4310. Będę żyć dłużej o 32 dni (+ 22g15m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1939,71 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek, no jak na razie to są małe rozlewiska (siniaki) smaruję maścią chyba z nagietka. Tamte co miałam robione 2 tyg. temu to już fajnie zbladły i ani śladu po żyłkach. Zobaczymy teraz. No to spadam, acha muszę jak narazie unikać słońca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wqrwia mnie zachowanie mojego ex partnera... Na szczęście szybko sobie z tym radzę. Nie warto zawracać sobie głowy kimś, kto na to w ogóle nie zasługuje... Nadal BP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam by się przywitać Jestem strasznie zapracowana i nie mam kiedy wejść na stronkę, a jak już nie pracuję to padam ze zmęczenia, ale pamiętam o Was i myślę czule ;-) To moje 21 dni BP :D Pozdrawiam wszystkich PACHNACYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochani,ja dzis dlugo nie zabawie bo jestem nie zywa ;/ Basiek --- to byla masakra ;/ o polnocy pijane towarzystwo pod moimi oknami jak zaczelo te mordy drzec,awanturowac sie , bic,tak skonczyli o 2.30 uciszyla ich policja ktora sami na siebie nawzajem wezwali, rano nie moglam oczu otworzyc,jak sie w koncu pozbieralam tak w drodze do pracy strzelil mi pasek klinowy,a potem jeszcze dzieci dzwonily z koloni i skarzyly jedna na druga ;/ tak ze dzisiejszego dnia mam juz powyzej uszu a jak zasne to chyba wstane za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś kryzys mnie dopadł. Wqrwia mnie zachowaie mojej przyjaciółki, która mimo, iż wie że ój ex mial wiele za uszami, traktuje go jak najlepszego kumpla.Może to dziwne, ale przykro mi, że utrzymuje z nim kontakt pomimo fktu, że wie jak on mnie wykorzystywał i skrzywdził. Chyba mam dziś słaby dzień... Starałam się być "normalna",ale nie dałam radu... Na szczęście nadl jestem BP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×