Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

pachnąca aga :D no bo rower to coś extra Tez uwielbiam wsiąśc w sobote i jechać przed siebie na 2 kółkach ... ja mam kolarzówkę :) nie bede sie chwalił ale osiągi to to ma :) i to spore , szybki rower ... jak tak was czytam o tych mężach , ze miałyscie po kilku to jakos tak dziwnie sie czuje :P Ja nie miałem jeszcze żony ... w przyszłym roku już będe miał ,ale mam nadzieję że jedną i na całe życie !!!! :D:D:D lorika a czy jest sens wiązać sie z kimś skoro w myślach pojawia sie ten były ? Ja też kiedyś byłem z pewna dziewczyna 3 lata ... rozstaliśmy sie i nie mogłem jej zapomnieć ... mineły 2 lata , wyleczyłem sie z niej Teraz mam Anie od przeszło 2 lat :) Ale o tamtej zapomniałem , bo jesli bym tego nie zrobił to bym nie umiał być teraz z moją przysżłą żoną lorika🌻 monamas🌻 farbowana lisica🌻 pachnaca aga🌻 sadny dzien🌻 dobrej nocy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pachnąco 🌻 Ja od 29,5 roku jestem z jednym teraz nazywam go lokomotywa. Ile to chorestwo krwi napsuło ... szkoda gadać. Teraz to już chyba przyzwyczajenie. No chyba żeby mi odbiło, albo jemu, kryzys wieku średniego. Najwaniejsze, że kiedyś się rozstałam mi moją wielką miłością "śmierdzielem", od czasu do czasu mnie odwiedzi, ale ja dla takich gości jestem wstrętna i kopa w dupe i za drzwi. No i czyste powietrze. Korzystajcie z pięknej pogody, sexsu i czego tam sobie życzycie. Tylko mi nie palić. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie znowu piekne sloneczko a ja nadal BP :) U mnie to w tym roku minelo 30 lat jak sie mecze ze swoim,zrobil sie taki zgred ze szkoda gadac (on i jego matka wykanczaja mnie psychicznie) ale co tam zyje sie dalej:) Trzymajcie sie pachnidelka kochane , milego dnia , wypije tylko kawke i do pracy trza isc :) Pozdrowka! 🌻NIEPALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek🌻 mamuska🌻 i dla was równie ciepłe pozdrowienia bo jakoś wczoraj nie dopisałem :O mamuska czyli jednak można być z kimś na dłuższy czas ;) dla bywalców 🖐️ 🌻 ps.ja sie tylko tak zastanawiam gdzie sa nasi nowicjusze? wpadli tutaj jakiś czas temu pochwalic sie ze nie palą i słuch o nich zaginął :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z pracy oczywiście;p dla wszystkich 🌻 na dobry dzionek:)Ja zamiast wziąć się do roboty to najpierw tu zaglądam:D lorika---ja miałam ślub kościelny,choć dla mnie to chyba jakby nie problem,bo ja jeszcze nie wiem czy wierzę czy nie...chociaż w tym wieku wypadałoby wiedzieć chyba;) Moim skromnym zdaniem to jest tak,że każdy z nas chciałby być szczęśliwy z jedną osobą przez całe życie,ale czasem los a czasem my sami sprawiamy inaczej.Ja wychodząc za mąż nie zakładałam przecież rozwodu...Co do zapomnienia największych miłości....Niespełnionych....Tak byłoby najprościej ,ale każdy człowiek,którego spotykamy na swojej drodze coś wnosi do naszego życia i jakoś nas kształtuje....Więc każdy medal ma dwie strony:) Ja w każdym razie życzę wam kochani,i sobie ,żebyśmy byli szczęśliwi...Cokolwiek to słowo dla każdego oznacza....:D No i BP oczywiście:D spadam do roboty,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to są bumelki ? :D:D:D witajcie jestem nadal. właczę się do dyskusji i powiem wam ze ja to mojego męża strasznie teraz kocham a czemu?? bo wyjechał do Łodzi do pracy i wróci za 2 tygodnie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam z plaży... zczerwonymi plamami :( Dziewczyny, czy to może być związane z pigułkami antykoncepcyjnymi? Mam nadzieję,że do jutra to zniknie...buuu... A najważniejsze,to to, że leżę na plaży bez myśli o tym, że może bym zapaliła :);):) Nie palenie jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co to są bumelki ? żabciu to są nieobecności :) bumelować = być nieobecnym ja bym chciała w swoim partnerze życiowym znaleźć przede wszystkim przyjaciela i widzieć, że dba o mnie" lorika tak to by chciał każdy :) :P Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żabka----uscisle odpowiedz Jacusia---bumelka to nie usprawiedliwiona nieobecnosc, w pracy za bumelke odpisuja ci godziny i nie zaplaca za taki dzien nic :) lorika--------jakich 3?? he he to ze drugiego pogonilam nie znaczy ze mam trzeciego he he teraz juz sie nie hajtam :) żabka---ohajtac sie -wyjsc za maz badz ozenic sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien haha, ja też trzeci raz nie zamierzam ryzykować:D choć podobno mam mieć 3 mężów;) monamas---nie chcę Cię straszyć ,bo przy tabsach anty nie powinno się oplać w ogóle:(Ale to na pewno po prostu dlatego,że Twoje piękne ciałko cały rok słoneczka mało widzi:D lorika---ja też kiedyś daaaaaawno temu jak byłam młoda to musiałam chodzić do kościoła,ale teraz już moja mama pogodziła się,że jestem bezbożnikiem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he moja mama tez juz nie komentuje moich wizyt w swiatyni :D ale dziewczyny moje czasem ida,na chama je nie wyganiam bo to nic nie da,jak maja tak jak ja palic papierosy pod kosciolem albo chowac sie po kolezankach to lepiej niech w domu siedza i nie pala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam te wypowiedzi i aż mnie szokują niektóre:) ja jestem prawie 15 lat po ślubie i powie Wam ze ogólnie nie narzekam Czasami sie wkurzam czasami wnerwiam i kłócę , ale potem jak fajnie jest sie godzić Aj dziewczyny chyba na swojego jeszcze nie trafiłyście ja tam w plamy po tabletkach anty nie wierze bo nbiore i sie opalam i plam nie mam ale może to od organizmu zależy. Każda z nas inna Tak nasi nowicjusze nie zaglądają ale i starych jakoś mniej bywalców a ojejkujejku to już oj dawno nie było miłego wieczorku trzymajcie sie do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pachnaca aga-->pocieszyłaś mnie :) po namyśle uważam, że to jednak wina kremu z filtrem... zobaczymy jutro :) Padam na twarz - słońce mnie wykończyło, ale jeszcze wybiorę się na spacer w ramach zmniejszania poczucia winy za obżarstwo,haha :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jeszcze, że istnieję wkleję swój skromny licznik Nie palę już 294 dni (+ 10g09m12s). Ilość niewypalonych papierosów: 8832. Będę żyć dłużej o 67 dni (+ 11g19m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 3533,07 zł! I spadam na wiadomości. Pa. bp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam oczy. bp. Życzę miłego pachnącego i upalnego ( ci co lubią) dzionka. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja witam 🖐️ monamas załóż koszulkę , plamy znikną :P:P:P lorika widziałem cię wczoraj na dziale uczuciowym;) zaglądasz tam często ? dla całej brygady 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dory :) Już wiem na pewno,że za plamy odpowiedzialny jest krem do opalania z wysokim faktorem - tam gdzie się posmarowałam jestgem biała, tam gdzie nie sięgnęłam brązowo-czerwona :) regres--> no co Ty, 30 stopni tutaj,a ja mam w koszulce brykac? o nie :P Niebawem stuknie mi 70 dni BP,jejejeje :) Bardzo się cieszę :) Pozdrawia gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 Kurna w sobote mialam sie bawic na weselu (szefowa wydaje corke za maz) i nie ide przez mojego wiec niedziele mam wolna i odpoczywam :D Wczoraj mialam takie jakies mysli wzgledem smierdziela mowie sobie kurna moze bym se zpalila ale zachwile te mysli odplynely i nadal jest dobrze B.P.Taki stan mnie sie podoba :) Pozdrowka dla tych co leniuchuja na urlopie i dla tych co pracuja 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas taka naprawdę to ci najzwyklej na swiecie zazdroszcze tego słonca i wypoczynku :) basiek no ... rozsądna z ciebie kobieta ;) Oby tak dalej ... obiecałem Vonk ze bede was pilnowac więc ,wiesz... nawet nie myśl o tym że zapalisz , bo nie zapalisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dla was dluzsza wersja na wypadek natretnych mysli :)---------och jak milo by bylo zapalic----och jaki trampek w buzi,och jaki swiezy oddech tytoniowy,och jakie biale zabki,och jak chuchniesz takim swiezym oddechem to zabijesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny dzien no po takim wpisie to odrazu sie odechciewa palenia bynajmniej mnie :) a ja dzisiaj poszalalam troche i pokupilam troszke ciuszkow a co i tak musialam bo nie mieszcze sie w swoje i trzabylo zmienic :D Regres----nie ma obawy jakby co nie pale i aby tak dalej :) lorika----dobrze ze to tylko mysli a nie czyny :) milej i spokojnej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zapowiada sie piekny dzień słoneczko świeci a ja zapraszam na kawusie No w końcu piątek, jutro wolne trzymajcie sie pachnąco i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie weekendowo, witaj aga ranny ptaszku. ja już w pracy spijam małą czarną. Nie przepadam za kawą ale dziś jakaś handra mnie naszła i dodałam mleczka 3,5 % - łaciate. Jak weekend to trzymajcie się jak zwykle bp. i uważać mi na pokusy przy grillu i piwku. Pa. 🌻 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka44 ja pije też kawkę ale w domku do pracki wychodzę o 7,10 tak więć jeszce mam chwilkę :):):) Ja lubie rano wtać miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 pachnaca aga-----przylaczam sie do kawusi :) mamuska----wyrzuc handre za drzwi :) 🌻NIEPALIMY🌻PACHNIEMY🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie jeszcze pochwale :) Nie pale juz 115 dni Ilosc niewypalonych papierosow 2299 Bede zyc dluzej o 7 dni Zaoszczedzone pieniadze 1054,03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja witam i życzę Wam miłego weekendu,opalajcie,grillujcie i leniuchujcie za mnie,bo ja oczywiście w pracy😠 :( a taka pogoda śliczna.....heh...też jakoś chandrowato u mnie.... Nie palę już 243 dni (+ 11g04m44s). Ilość niewypalonych papierosów: 4382. Będę żyć dłużej o 33 dni (+ 11g25m24s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1972,03 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziewczyny będzie jakieś 296 dni, będę w domu to zobaczę bo tam zainstakowany licznik. Za niecałe 100 godzin pędnie u mnie 300 dni jak jestem w o l n a od śmierdziela. farbowana lisica niech złe moce nas opuszczą, Koniec i basta. Tobie niedługo pęknie 250 dni - fajny wynik. Basiek1 - fajnie jest nie palić prawda?. No to spadam popracować, choć mam dziś lenia, łoj ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska-no to gratki za te 3 setki👄 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 będę 1 która ci wręczyła kwiaty;P oj,mi też się nie chce pracować i to bardzo.... basiek---Ty też weekend w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×