Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

STO !!! LAT !!! STO LAT !!! STO !!! LAT !!! 🌼 w dniu waszego święta - 8 marca - 🌼 🌼 życzę wszystkim pięknym i pachnącym kobietkom 🌼 🌼 dużo szczęścia zdrowia spełnienia się wszystkich marzeń 🌼 🌼 sukcesów w życiu osobistym i w życiu zawodowym 🌼 🌼 żebyście zawsze były pięknym pachnącym kwiatuszkiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, przede wszystkim dziękuję za pamięć i życzenia dnio-"kobietowe" :) Aż o Dniu Kobiet zapomniałam, bo w Skandynawii sią go nie obchodzi (że niby skandynawskie kobiety już mają równouprawnienie, więc nie muszą o nie walczyć ;). I melduję się wciąż BP - żabka, śliczne dzięki za prowadzenie naszej buchalterii :) Pozdrawiam nowe "rzucaczki" i "starą" załogę BP. A dla wszystkich miłe życzenia już prawie wiosenne - chociaż u mnie tej wiosny czy chociażby przedwiośnia to wcale jeszcze nie widać... 23 stycznia 2010 - mój pierwszy dzien BP! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres,zlosliwiec--> dziękuję za życzenia :) Całości dopełni dziś impreza salsowa w dobrym towarzystwie i w rytm świetnej muzyki :) Obym jutro, o 5.30, gdy zadzwoni budzik, pałała takim samym entuzjazmem jak teraz :) Kochani, 29 dzień BP u mnie,super :) Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za życzonka, Wam życzę pachnącego wieczoru, a tym co balują szampańskiej zabawy zagryzanej śledzikiem, wszak jutro ścisły post no i główki trza posypać popiołem. Na taki popiół to się zgadzam . Jeszcze raz miłego. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POST. Moje postanowienia - nie jeść słodyczy - dyspensa tylko w weekend. Może wytrzymam. Miłego dnia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuska44--> no to mamy takie samo postanowienie :) Damy radę, bo jak przestałyśmy palić, to nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. U mnie już 30 dzień BP :):):) Korzyści z nie palenia nie do opisania - począwszy od braku chrypki i okropnego smaku w ustach po przebudzeniu, na pachnących włosach i czystych dymowo ubraniach :) C u d o w n i e :) Wczoraj tanecznie pożegnałam karnawał i dziś trochę niewyspana jestem, ale warto było :) Pozdrawiam i życzę Wam i sobie super fajnego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albi2010
Gdybyście miały chwilę zwątpienia, przeczytajcie świetny poradnik "Prosta metoda", więcej o nim na allen-carr.pl. Mnie pomogło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🖐️ jak tam po ostatkach i dniu kobiet? Duzo kwiatów ? :) Ja mam w poniedziałek,wtorek i srode urlop :) Zaległy :D ale pośpię ale sie wybyczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho wszędzie, pusto wszędzie, co to będzie, co to będzie? :) Będzie cichy u pusty topik o rzuceniu palenia :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej cos skrobne zeby nie bylo tu tak pusto ja juz zaczynam czuc wiosne dzisiaj wyszlam w wiosennym plaszczyku i lekkich butach nareszcie od soboty zaczynam biegac uwielbiamm wiosne az chce sie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie u mnie tez piekna pogoda niestety ja ja widze tylko przez okno ale jest fajnie mam swoj gabinecik i do tego swiety spokoj w nowej pracy sie spelniam i jestem szczesliwa :) nie spodziewalam sie ze satysfakcja zawodowa i finansowa tak wplywa na caloksztalt zycia no i oczywiscie niepalenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lorika nie wiem ile twoja mama ma lat ale moze czas na zmiany podobno prace trzeba co 5 lat zmieniac dla zdrowia psychicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"podobno prace trzeba co 5 lat zmieniac dla zdrowia psychicznego " dodob może i prawda. Ja w swojej siedzę już 29 lat, czy dobrze nie wiem, ale na zmiany chyba już za późno. Choć jak wiek emerytalny mają przedłużyć to przedemną jeszcze 19 lat pracy ( plany ZUS -owski wiek zrównany 67 lat życia dla kobiet i mężczyzn). No ,a później czas umierać. Miłego weekendu, oczywiście bp. takiego pachnącego jak ten bukiecik. 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 👄 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumena
Witajcie :) Tak z rana siedząc, myśląc o dymku wpadłam na ten topik. Mogę się dołączyć? W środę wypaliłam ostatniego (mam nadzieję) papierosa i strasznie mnie męczy :( Obudziłam się o 3 i już nie mogłam zasnąć. Chyba zaraz wstanę i zacznę obiad gotować, żeby tylko się czymś zająć. Kilka razy już rzucałam palenie, niestety z marnym skutkiem ale teraz musi się udać. Pozdrawiam Was serdecznie i trzymajcie kciuki :) Odezwę się jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumena najgorsze pierwsze 3 dnibedzie dobrze trzymam mocno kciuki u mnie w pracy chyba z 10 osob i to mlodych chodzi na dwor na dymka niestety łapie sie na tym ze jak ich widze przez okno to im czasem zazdroszcze ze sobie stoja i gadaja :( nie tego ze pala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumena zapraszamy :) mamuśka ja tez nie jem słodyczy ( oprócz tłustego czwartku:P) i powiem ci że mi bardzo dobrze z tym dodob bardzo sie ciesz ze podoba ci se w nowej pracy Dobra atmosfera w robocie to baaaardzo dużo w końcu spedzamy tam pół dnia Witam wszystkich 🖐️ ja dzisiaj ostatni dzien w pracy pozniej 3 dni urlopu i dopiero zawitam w Czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumena
Dziękuję za przyjęcie mnie do swojej grupy ;) Ja już obiad mam zrobiony, nawet dwudaniowy zrobiłam żeby się czymś zająć :( o 7.00 zaczęłam. Posprzątałam i teraz nie wiem co mam ze sobą zrobić :( Chyba kolejny raz umyję podłogę :p Wiem, że najgorsze są pierwsze dni ale jest tak ciężko, że za chwilę porzucam talerzami ze złości :( Miałam jeszcze pół paczki papierosów rano, nie paliłam ale zostały mi i od razu dałam chłopakowi żeby zabrał ze sobą i wyrzucił bo pewnie bym zapaliła :( Dobrze, że na odludziu mieszkam i najbliższy sklep 2km więc nie ma mowy :) Tak poza tym jak Wy rzuciliście? Braliście jakieś wspomagacze? Ja kiedyś brałam tabex i faktycznie rzuciłam ale na 3 miesiące... Teraz znalazłam go w apteczce no ale niestety przeterminowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lumena witaj na pachnącym pokładzie.na początku mojej drogi bycia bp. brałam tabex - 3 dni razem z czytaniem tego magicznego topiku i ksiązkę carrla. No i najważniejszego wsparcia osób z tego forum i niekiedy z ich strony zjebki. Udało się nie palę. Bądź z nami , a dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczyłam się pić litrami zieloną herbatę i robię to do tej pory. Więc rób co chcesz, pij, sprzątaj, myj okna, przewietrz szafy, pierz, ale tylko nie pal. Ja już swoje przeżyłam z tymi papierochami . Matowe włosy pożółkłe zęby i palce, szara ziemista cera, kaszel, chrypka i bardzo niski głos. Dziś mimo mojego wieku skóra moja pachnie, czuję prawdziwy zapach moich perfum. Wiem, że nie cofnę czasu , który wyżądził szkodzy w mojej cerze i organiźmie, ale przy odpowiednich zabiegach nie widać już mojej szarej buzi. Co jest we wnątrz nie wiem, ale już nie kaszlę i nie pluję flegmą. Warto to kurestwo rzucić w każdym wieku. Powodzenia. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumena
mamuśka dziękuję 🌼 Książkę clarka już kiedys czytałam, mam ją nadal na kompie i tak się zastanawiam czy przeczytać ją znowu? Co prawda nie pomogła ale czymś się zajmę przynajmniej... Gdyby pogoda była ładna, posiałabym coś w ogródku ale niestety zimno i tak do niczego :( Póki co dzisiaj od rana ciągle jem, tyle co zjadłam to chyba nigdy, nawet już lubemu zrobiłam liste co ma kupić, min zachciało mi się lodów z bitą śmietaną :D Cholera jak baba w ciąży :p Nigdy nie lubiłam słodyczy a teraz mam takie zachcianki, że szok :( Dobrze, że na diecie nie jestem (pewnie jak będę nadal tak jadła to dieta mnie nie ominie)... Teraz po 2 porcjach zupy, 2 porcjach drugiego dania i porcji frytek :o Podjadam słonecznik :( Ale nie ukrywam, że z 5kg chciałabym przytyć ale nie więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumena
Tak jeszcze zapytam, ile paliliście? Nie całego tematu więc pytam :) Ja paliłam od 16 roku życia :o Czyli prawie 7 lat, doszło do tego, że wypalałam ponad paczkę dziennie... Chcę przestać, MUSZĘ przestać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lumena
Nie czytałam* miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już nie pamietam ile paliłem ( ale długo chyba cos ok 10 lat a mam 35 lat ) w tej chwili mnie to nie interesuje :) Liczę tylko te dni które nie palę i to jest priorytet Tamten okres mam juz zamknięty i wiem na 100% ze nigdy nie zapale musiałbym byc totalnym idiotą by wrócić do nałogu nie po to sie tyle męczyłęm by to wszystko zniwelować A czuje sie tak jakbym nigdy nie palił bardzo pomogli mi ludzie z tego topiku ( jesteście SUPER) wspierali i pomagali i dzisiaj sa tego efekty w maju bedą 2 lata jak nie pale :) pozdrawiam i proponuję sie zarejestrować Lumena na czarnym nicku ( nie podszyje sie nikt za ciebie ) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zarejestrowałam nick :) Regres serdecznie gratuluję, jak i innym którzy pokonali ten obrzydliwy nałóg ;) Mam nadzieję, że i mnie się uda. Będę tutaj zaglądać bo im więcej osób tym zawsze raźniej, chociaż pewnie ja tutaj jestem "początkująca"? i wszyscy już najgorsze mają za sobą? Naprawdę podziwiam ale wiecie co? ja też się nie poddam :). Jak Wam się udało to i mnie się uda o tego będę się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lumena-->witaj wśród szczęśliwych niepalących. Fajnie, że dołączyłaś, bo już nie będę ostatnia na liście żabki,hahaha :) A tak poważnie, to pomyśl ile korzyści daje rzucenie palenia: zero kaszlu, zero chrypki, świeży oddech (na pewno doceni to Twój mężczyzna, gdy będzie się z Tobą całował :)), lepsza kondycja, pachnące ubrania, włosy, dłonie bez smrodu i wiele, wiele innych korzyści, szczególnie zdrowotnych. No i trzeba być ostrożnym i czujnym, bo nałóg tylko czeka na chwilę słabości - wiem co mówię, bo poległam 2 razy (po 4 latach bez papierosa, a później po 6 m-ach), ale myślę, że już wiem czego się wystrzegać i wiem też, że sięgnięcie po papierosa, prócz powrotu do nałogu, niczego nie zmienia, nie poprawia, nie załatwia. No, się rozpisałam... Wszystkim miłego weekendu życzę, a ja dziś śmigam posalsować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lumena!!! Witamy cię w gronie PACHNĄCYCH - NIEŚMIERDZĄCYCH - NIEPALĄCYCH, hehe... Ja rzucałam jak mamuska 44 - tabex przez kilka dni + topik + książka Carr'a = efekt murowany :D nie pale już 3 lata :D Trzymamy kciuki i zaglądaj tu do nas w chwilach kryzysu!!! Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam załoge BP Ja nadal BP dzisiaj 55 dzień:-) Lumena dasz rade jak ja daję :-) 🌻 Regres Dobob Mamuska Ja paliłam ok 18 lat z przerwami na dwie ciąże i karmienie :-) Nie powiem ze mi zawsze jest lekko bo tak nie jest tez jeszcze z zazdroscią patrze na palaczy ...ale też mam satysfakcje jak oni mi zazdroszczą :D I ja dzisiaj wysprzątałam domek i jak ładnie pachnie wszędzie Pozdrawiam pachnących 👄[kwiat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monamas :) Dziękuję za rady, i oczywiście zdaję sobie sprawę z tego jak to cudownie pachnieć sobą a nie papierochami ;) Pozbyłam się wszystkiego związanego z paleniem, wszelkie popielniczki, zapalniczki itp :) Wietrzyłam cały dzień dom :) Już mi lepiej, dużo lepiej, chociaż się najadłam z tego wszystkiego :p Mordusiak :) Witam :) Tak właśnie myślałam, żeby kupić ten tabex ale poczekam, może do jutra? może już nie będzie mnie tak ciągnęło do palenia? Jak będzie ładna pogoda to pójdę do lasu na spacer pooddychać świeżym pachnącym wiosną powietrzem ;) Zobaczymy, mam nadzieję że się uda :) mar pa dziękuje :) Wszystkim Wam tutaj dziękuję :) Trzymajcie kciuki a ja wieczorem przyjdę tutaj się pochwalić, że dzisiaj już 3-ci dzień bez papierosa :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BP 11 03 2011 1. Zlosliwiec ------------->2164 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 11 mie 3dni) 2. Jovik-------------------->2042 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 4 mes 6dni) 3. mordusiak-------------->1167 BP ❤️ (09 02 2008)🌻 (3lata 1mies 3dni) 4.Balbina------------------> 1160BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (3 lata 23dni) 5. Sadny dzien -----------> 1108 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (3lata 16 dni) 6. Neri11 ------------------> 945 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 7 mies1dni) 7. AgaB--------------------->931 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 6mies 9dni) 8. Bella 1962 -------------> 877 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 4 mies 10dni) 9. Pachnąca aga ---------->826 BP❤️ (06.12.2008)🌻 (2 lata 3 mies5dni) 10. Ojejkujejku ------------>825 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (2 lata 3 mies4 dni) 11. Regres ---------------->680 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok10 mies10dni) 12.Vonk ------------------->552 BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 6 mies6dni) 13 Jullka 01--------------->545 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 5 mies 26dni) 14.Mamuska44 ---------->542 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 5mies 22dni) 15.Farbowana_lisica ---->529BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (1 rok 4mes3dni ) 16 Lorika ----------------->421 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (1rok 2 mies) 17.Witch321 ------------->429 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (1 rok1 mies 22 dni) 18 Grace R --------------->423 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 ( 1 rok 1 mies16dni) 19.Basiek1 ---------------->361 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (11mies 22 dni) 20.Żabka ------------------->283 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (9 mies 10dni) 21. dodob--------------------242 BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (7 mies 25dni) 22. Ja-ka----------------------224 Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (7 mies 11dni) 23.leloof----------------------180 BP❤️ (13.09.2010)🌻 (5 mies25dni) 24, Mama Vonka------------116BP❤️ (16.11.2010) 🌻 (3mies 23dni 25 madziuchna ------------- 110 BP ❤️ (22 11 2010)🌻 (3mies 17dni) 26 Niebieska Tecza----------95 BP❤️ (07 12 2010)🌻(3 mies 4 dni) 27Aber123--------------------70 BP❤️ {01 01 2011}🌻 (2mies 11dni) 28 Jolik123--------------------68BP❤️ (03 01 2011) (2 mies 8dni) 29 Lokomotywa--------------50 BP❤️(21.01.2011)🌻(1 mies 18dni) 30Pysia35---------------------46 BP❤️ (24.01.2011)🌻)1 mies 15dni) 31monamas-------------------32 BP❤️ (07.02.2011) 🌻(1 mies 4 dni) 32.Lumena--------------------1 BP❤️ (10.03.2011) 🌻 (1 dzien) POWODZENIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×