Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Gość kassmo8
Ja niestety mam problem z zaakceptowaniem siebie w rozmiarze wiekszym,moze dlatego ze jestem jeszcze zbyt mloda.Chociaz moglabym przytyc, ale nie w tych miejscach co do tej pory hehe :P A co do zmarszczek, ziemistej cery, zoltych zebow to jestem z siebie dumna ze teraz skonczylam z nalogiem, bo widzac moje ciotki ktore pala od X lat to jest masakra...Skora i kosci,brak kobiecosci ! Nawet sie zrymowalo :) Ps.Teraz przy bieganiu nie bedzie zadyszki ! Jest moc ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba ojejkujejku 🌼 wszystkie jesteście piękne :D ale w moim typie sa te mięciutkie bo jest do czego się przytulic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja umieram na zoladek po tych swietach ;/ Juz w drugi dzien mialam bole ale potem przeszly a wczoraj salatka doprawlam.zezarlam juz paczke jednych tabletek i napoczelam rapacholin.Masakra jak mnie boli,dzis juz troche lepiej ale nie jadlam nic do 15.00 zjadlam obiad i zas sie pogarsza bolesc ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny, mój mąz ma to samo... to chyba wirus, bo wszyscy jedlismy to samo... weź no-spe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassmo8
ojjj u mnie tez ciezko po tych swietach...najgorsze bylo to jak niektorzy z czlonkow rodziny palili przy mnie.A tak odbiegajac od tematu to gdzie ten snieg ? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec mieta u mnie nie przejdzie jesli nie chcemy zebym rzygala ratuje sie rapacholinem,wczoraj zezarlam cale opakowanie innych tablet ale nic nie daly my w swieta tez bylysmy wsrod palaczy,wprawdzie tylko dwie godziny ale zasmierdlysmy dokladnie,a moje dziecko nie wiedzialo co sie dzieje ze ja oczka szczypia :) wrocilysmy do domu to wszystko do prania poszlo,w swieta pralke wlanczalam bo kurtki nam capily rowno a takie na -5 mamy po jednej,pozostale sa na -20 wiec na szybko do pralki i rozwieszac przy kaloryferach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś kafe dzisiaj z rana nie działa ale jak widac po południu wszystko naprawili :) pozdrawiam cała ekipe 🖐️ BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
witam wszystkich pachnąco i BP 🌻 Zapraszam na popołudniową zieloną herbatkę i kawkę :-)))) Wszyscy przejedzeni po świętach, więc o cieście nie wspominam. Zaraz po Nowym Roku wprowadzam szlaban na żarcie...tylko warzywa i o woce. Pozdrawiam i ...wpadnę później ;-)))) P.s. Nie ciągnie mnie do śmierdziuchów :-))))))).Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba cisza przed Nowym Rokiem;) Mnie jutro tu nie będzie więc już dzisiaj wszystkim bez wyjątku z tego topiku życzę Szczęśliwego Nowego Roku oby ten następny nie był gorszy niz miniony Palaczom życzę by rzucili w końcu to świństwo a tym którzy weszli na dobrą drogę życzę wytrwania w postanowieniach i abstynencji nikotynowej ;) Zyczę wam wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności Zycze wam uśmiechu i radości z każdego dnia Nowego Roku Zycze wam w koncu byśmy w przyszłym roku spotkali sie tutaj w takim samym a może i większym gronie http://www.youtube.com/watch?v=Aip619LJMDo&feature=related :D no i do zobaczenia za rok moi drodzy przyjaciele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ WSZYSTKIM PRZYJACIOŁOM 🖐️ W NOWYM ROKU MOC RADOŚCI :D MARZEN, O KTÓRE WARTO MARZYC :D RADOŚCI, KTÓRYMI WARTO SIĘ DZIELIĆ :D PRZYJACIÓŁ, Z KTÓRYMI WARTO TU BYĆ :D NADZIEI BEZ, KTÓREJ NIE DA SIĘ ŻYĆ :D WSZYSTKIEGO NAJ NAJ W NOWYM ROKU 2012 :D OBY NIE BYŁ GORSZY OD MINIONEGO :D ALE ZDECYDOWANIE LEPSZY :D W SPRAWACH FINANSOWYCH ZAWODOWYCH :D OSOBISTYCH I ZDROWOTNYCH :D ZLOSLIWIEC :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
Hej:),wczoraj miałam taka ochote zajarac ze masakra,a potem do mnie doszło..ze juz nie moge..:P to juz 32 dzien BP:) Wybieram sie na imprezke sylwestrowa i licze na dobra zabawe:) A Wam wszystkim zycze Lepszego Nowego Roku,spełnienia marzeń i wytrwałosći :)***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim w Nowym Roku dużo zdrówka,miłości,pieniędzy:)i oczywiście życia BP:) Jakże mnie cieszy fakt,że Święta,a teraz i Sylwester spędzam pachnąca. Dziękuję,że jesteście👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi dzisiaj piknie 130 pięknych i pachnących dni:)wygranych dni:):):) Nie palę już 129 dni (+ 21g31m42s). Ilość niewypalonych papierosów: 2338. Będę żyć dłużej o 17 dni (+ 20g39m36s)! Zaoszczędzone pieniądze: 1285,98 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani na ten nowy roku ( ostatni rok tego swiata ;) ) zycze Wam wytrwalosci i cierpliwosci, aby byl lepszy od mijajacego 2011 roku dla mnie ten rok nie byl dobry,zbyt duzo ciezkich chwil przyniosl, a zbyt malo tych dobrych,bo takie tez byly,ale stosunkowo za malo SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassmo8
Jeszcze chwila, jeden krok i wejdziemy w Nowy Rok. Niech się życie z górki toczy, niech Wam wiatr nie wieje w oczy. Spełnienia marzeń, wielu pięknych wrażeń. Sczczęśliwego Nowego Roku życzę wszystkim BP :) :) :) Szampańskiej zabawy bez papierosa !!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tak zaczynamy Nowy Rok Gratuluję Wam Wszystkim i życzę wytrwałości na kolejny rok:D BP 01 01 2012 1. Zlosliwiec -----------2455BP ❤️(08.04.2005) 🌻 (6 Lat 8mies 24 dzien) 2. Jovik------------------2335 BP ❤️(05.11.2005) 🌻 (6Lat 1mies 27dni) 3. Sadny dzien ---------1410 BP ❤️(23.02.2008) 🌻 (3Lata 10 mies8 dni) 4.Pachnąca Aga------1119 BP ❤️ (06.12.2008) 🌻 (3 Lata 26dni) 5 Ojejkujejku ------- >1118 BP ❤️ (07.12.2008) 🌻(3 Lata 25dni) 6. Regres ------------- 972 BP ❤️(01.05.2009) 🌻 (2 Lata 8 mies) 7.Vonk --------------- 844 BP ❤️(05 09.2009) 🌻 (2 Lata 3 mies 27 dni ) 8 Julka01------------ 837 BP ❤️ (13 09 209) 🌻 (2 Lata 3 mies 19 dni) 9.Mamuska44 ------ 835 BP ❤️(16.09.2009) 🌻 (2Lata3 mies 16 dni) 10 Lorika ----------- 716 BP ❤️(11.01.2010) 🌻 (1Rok 11 mies 21 dni) 11Grzeslaw-------- 712 BP ❤️(15 01 2010) 🌻 (1 Rok 10 mies 17 dni) 12. dodob------------- 536 BP ❤️(14.07.2010) 🌻 (Rok 5 mies 18dni ) 13 kaja_------------- 471 BP ❤️(17 09 2010) 🌻 (Rok 3 mies15dni) 14.xx444-------------- 410 BP❤️(20.11.2010) 🌻 (Rok 1 mies 11dni) 15 madziuchna ------ 404 BP ❤️(22 11 2010) 🌻 (Rok1 mies10 dni) 16monamas---------- 326 BP ❤️(07.02.2011) 🌻 (10 mies 25dni) 17Mariola18-----218 BP ❤️ (27 05 2011) 🌻 (8 mies 5 dni) 18 Trufelka------145 BP ❤️ (30 07 2011) 🌻 (5 mies 22dni) 19@gusia-------->131 BP ❤️ (23 08 2011) 🌻 (4 mies 8 dni) 20.Żabka -----122 BP ❤️ (01.09.2011) 🌻 (4mies) 21 Kotki------- 73BP ❤️ (19 10 2011) 🌻 (2 mies 13dni) 22 M@rtunia------>55BP ❤️ (07 11 2011) 🌻 (1 mies 25 dni) 23 gerda z zimowej->33BP❤️ (29.11.2011)🌻(1 mies 3dni) 24 kfiat*kalafiora- 18BP ❤️ (14 12 2011) 🌻 (18 dni) Kossmo napisz od kiedy nie palisz bo nie mogę znależć tej informacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich. Niech taneczny,lekki krok będzie z Wami CAŁY ROK.Niech prowadzi Was bez stresu,od sukcesu do sukcesu.Żabko dziekuję za listę.Szampańskiej zabawy w Sylwestrową Noc życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Załogo👄 Życzę Wam, aby ten 2012 rok przyniósł Wam tylko dobre dni, troski niech zostaną w starym roku! :) Dla balujacych życzę szampańskiej zabawy bez papieroska i kaca! A niech!! Kac niech będzie, wszak to jedyna taka noc w roku!!!! Buziaczki- Gośka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Witam Was moi kochani Życze wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym 2012 Roku!!!! i waszym najbliższym. Oby nadchodzący rok był lepszy od mijającego A przede wszystkim życzę Wam wszystkim i sobie wytrwałości w niepaleniu i samych pachnących dni 🌻 Żabko dziękuję za listę, jak to fajnie wygląda jak dni BP przybywa. Do przyszłego roku. Bawcie się dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
O jestem na liście :):);D DZIĘKUJE ŻABCIU) haPPy New Year****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Witam wszystkich pachnąco i BP w Nowym Roku Właśnie popijam miętę, bo chyba się przejadłam :-((( Jak ktoś ma ochotę to zapraszam..... Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pachnąco w Nowym Roku i życze najlepszego, oby wszystkie marzenia sie spełniły................ ja witałam ten rok w miłym gronie moich przyjaciół, imprezka super do 6 rano były tańce :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich w Nowym przestępnym 2012 roku i życzę samych pachnących 366 dni. My z moją lokomotywą dalej niepalimy, czego życzymy Tym, którzy mają takie postanowienia w tym roku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×