Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

🌼 ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT 🌼 :D życzę wszystkim bywalcom pachnącego grona :D a kto ma chwilkę wolnego czasu to zapraszam na kawę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlosliwiec dziekuje za zaproszenie,chetnie wypije z Toba kawe,a potem musze brac sie za robote.Po wegiel isc,do sklepu,bo moze mi maki zabraknac i piec murzyna :D Kochani ZDROWYCH PACHNACYCH SWIAT WSZYSTKIM ZYCZE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Świąt wszystkiego najlepszego,dużo zdrówka,miłości,uśmiechu na twarzy:D Tak bardzo się cieszę,że jesteście moimi przyjaciółmi i że te Święta będą pachnące. 🌻❤️🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę dla Was i waszych rodzin wesołych świąt Bożego Narodzenia w miłym rodzinnym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich świątecznie :D wpadłem tak na króciutko tylko się przywitać z wami 🖐️ bo zaraz idziemy do kościółka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtunia@
Wpadam odmeldowac się BP (ale wczoraj do południa nie było łatwo:-((() Świątecznie. Życzę wszystkich zdrowych,spokojnych i oczywiście pachnących Świąt. Odezwę się jutro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........"patrz kolęda cichnie bo.........Święta, Święta i już po!" .............no właśnie, a może miętę zaparzyć potrzebującym???? Proszę bardzo - tortami i ciastkami poczęstujemy się za jakieś 3 tygodnie, a póki co pozwólmy żołądkom odpocząć :) i jak po Świętach pachnidełka???, trzymamy się ???? pozdrowienia :) 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja poprosze dużą mietę a dla męża płukanie żołądka:( Ale tak to jest, jak sie nie ma umiaru! Ja powoli wyprawiam rodzinkę, córcię juz odwiozłam do Opola a mąz wyjeżdza wieczorkiem do pracy- Włochy...:( Zatem koniec świąt. Buziaczki👄 Złosliwiec🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku i ja poproszę o dużą miętke, musi mój żołądek odpoczyć po tym jedzonku pysznym. Pogoda u mnie straszna, nawet na spacer nie chiało się iść bo stle pada drobny deszczyk. Oj święta bez śiegu jakieś inne , dobrze , że Mikołaj dotarł :):):) bo już sie martwiłam :):):) \Spokojnego wieczorku życzę ja jutro do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ;/ ledwo zyje,ledwo sie ruszam,no jak mozna tak zrec ?? miety nie cierpie fuuuj cale pyszne jadlo bym zwrocila,ratuje sie innymi herbatkami na trawienie,a jutro musze kupic jakis rapchacholin albo cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassmo8
Witam ! Jestem pierwszy raz na forum i podpinam sie do tematu, gdyz 2 miesiace temu skonczylam calkiem z moja druga polowka czyt.papierosem. Po rzuceniu palenia zaczelam duzo,duzo jesc co mnie przeraza ! pomozcie, poradzcie jak sobie poradzic z brakiem nikotyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kassmo8 witaj w ekipie niepalących :D zapraszamy ... Przybyło mi 1,5 kg :( a wam ? :P Swieta.swieta i po swietach Co wam przyniosła gwiazdka? Ja musze sie pochwalić że dostałem ładną kolekcję płyt na DVD z moim ulubionym bohaterem z młodzienczych lat :) Indiana Jonesem :D Wszystkie 4 części :) pozdrawiam ekipę BP 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres:) A kto ma z nas, kobietek, odwagę, by się ważyć???:P:P:P Ja dziś w pracy🖐️. Ale ból... Pozdrawiam serdecznie i byle by do następnego świeta, czyli 6 stycznia 2012:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba aż tak źle joviś nie jest ? Strach zawsze można pokonac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Oooo,mi przybyło dobre 1 kg.No nie ma się co dziwić,jak się je i je...Teraz na stepper i trzeba zrzucić ten nadmiar. Kassmo8,lepiej przegryzać jakieś warzywa.Gratuluję,że rzuciłaś te śmierdziele. Miłego tygodnia:):):) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Witam całą ekipę BP🌻 Nie ma to-tamto mnie też coś przybyło w obwodzie :-(((( Trochę mnie ciągnie do śmierdzieli, ale może jakoś sobie poradzę :-(((( Co się dzieje????????????? Teraz mi się zachciewa papierocha, po 50 dniach??????????????????????????? O cholera, piszcie coś na topiku,.Mam nadzieje, że to minie. Mam kryzys!!!!!! Help !!!!!!! Ok, ale już po świętach, czas się ogarnąc Ups, zapomniałam Wam napisac, że Mikołaj przyniosł stepper mojej córce :-)))))))))))))))))) Zaczynam smigac od dzisiaj na nim :-)))))) Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko i BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtam jovik 🌼 nie jest az tak źle mogło być gorzej :D no i orbitrek w ruch i spacerki z moją psinką Regres 🖐️ wspomniałeś o wadze to coś za coś przez te parę dni 2 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
m@rtuni@ 🌼 co się dzieje?????????? ze się nie odzywasz wiem ze to minęło i jest wszystko OK. teraz razem będziemy deptać jest już nas coraz więcej :D sadny dzien 🌼 twoja szkoła, ale przed świętami zrobiłem trochę przerwy z deptaniem a moje dziewczynki szykowały same smakołyki dałem sobie trochę luzu z jedzeniem no i od razu wynik 2 kg do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda z zimowej
Hej:) mi tez chyba z 2 kg przybyło hihi,och Dobrze ze juz po świetach:P Nie pale juz miesiac:) czasami mam mysli o fajce,ale Daje Rade,czego Wam tez zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia - S
nie pale od 23 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziś pijemy zatem zieloną herbatkę - cały imbryk zaparzony- częstujemy się i zapominamy o obżarstwie :) chociaż dobre jedzonko grzechu warte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m@rtuni@
Już się odzywam złośliwiec oczywiście BP :-)))) Czarne myśli już wczoraj minęły :-)))). Jest ok. Jeszcze będą nachodziły mnie te śmierdziuchy, ale mam nadzieję, że sobie poradzę :-)))))) Zapraszam na herbatkę, kawkę a nawet miętę i serniczek Pozdrawiam całe grono pachnace i BP 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.🌻 Dziewczyny,to się do Was dołączam-do kawy,sernika i herbaty zielonej;) Miłego dnia:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kassmo8
Troche mi przybylo na wadze co wcale nie jest fajne :P pije caly czas zielona herbate i jak tylko sie zrobi cieplo to bede ostro biegala i robila wycieczki rowerowe hehe :) Pozdrawiam serdecznie !! :)) I w ogole udanego sylwestra i skoku do Nowego Roku zycze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak rzucałam palenie i tyłam - oprócz oczywiście ograniczeń w żarłku- to sama siebie przekonałam, że kobieta mająca kilka kg więcej ma: rozprostowane zmarszczki, cerę promienną, błysk w oku, białe zęby itp. :) działało :) a tak serio, serio -sama siebie wolę z tymi kilkoma kg nadwagi, niż suchą szarą miotłę - jak oglądam zdjęcia sprzed 3 lat, to tak się właśnie dziś postrzegam i wcale się nie podobam sobie na tych fotach :( no pewnie, że nie dajmy się zwariować i za dużo nie zjadajmy, nie popadajmy w następny nałóg ;( pozatym spytajcie naszych tu obecnych panów, czy takie suche jest piękne??? Złośliwcze, Regresie, Grzesławie - czas wytłumaczyć nam, że wolicie troszkę mięska przy kości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×