Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

@gusiu, dzięki za zaproszenie, już się ogarniam i wpadam na herbatkę :-) U mnie pogoda brzydka, pochmurno i dżdżysto :-))) Wczoraj było ładnie, ale już marzec i bliżej niż dalej Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka01 witaj Oj dawno cię nie było , dawno ... Zaglądaj do nas częściej 🖐️ U mnie mgła i szaro buro za oknem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
od połowy stycznia sie trzymam ale sie ciesze i cieszę jak ta przysłowiowa małpa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
utycie mam za sobą, teraz czasy pompek i in. ćwiczeń i troszke teraz mniej jem;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uff
za oknem i u mnie brzydko ale jestem taka ważna, dumna, zadowolona -tak mi dobrze z tym niepaleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj za kilka godzin weeekend :) nie palimy !!!!! nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Uff,świetnie:) Mamuśka:) Regres:) Pozdrawiam prawie weekendowo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco Pogoda wietrzna, słoneczko baardzo nieśmiało próbuje wyjrzeć zza chmur :-(((( Ale i tak się cieszę, że już marzec, najgorsze zimowe miesiące mamy za sobą. Życzę miłego, spokojnego i pachnącego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wstawać śpiochy słoneczko świeci, kawka czeka i nawet po bułeczki byłam Zapraszam na śniadanko Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę milej soboty D słoneczko świeci tylko jest nie potrzebny silny wiatr :D pachnaca aga 🌼 za sponsorowałaś pyszne śniadanko świeża chrupiąca bułeczka :D a o kawie już nie wspomnę pycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąca Aga Śniadanie i kawa pyszne:)dziękuję🌻 U mnie Złośliwiec trochę przymroziło,ale słońce piękne świeci,a wiatr chyba minimalny. Zaraz biorę się za porządki,a potem zapraszam na ciasto snikers.http://www.wielkiezarcie.com/recipe31223.html Grzesław:) Goldena:) Pozdrawiam wszystkich❤️ Nie palimy🌻🌻🌻pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie,dziś u mnie śliczna pogoda,o tej porze na balkonie 10 stopni w plusie,świeci słoneczko.Za godzinę przychodzą do mnie moje dziewczyny; córka i synowa.Zadeklarowały się pomgać przy umyciu okien,a mam ich sporo. Jeśli chodzi o sprzątanie mieszkań to normalka robię to co tydzień jak każda z nas. Rzucającym palenie życzę powodzenia,nadal trzymam za Was kciuki.Życzę Wszystkim spokojnego i radosnego weekendu w gronie rodzinnym,pozdrawiam ciepło. Jagoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie:-) u mnie też było słonecznie do południa, a teraz jest pochmurno:( pozdrawiam wszystkich nie paląco:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabka --- gratuluje :) to swietna nowina :) u mnie dzis caly dzien piekna sloneczna pogoda :) az zyc sie chce pomimo kaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko,świetnie:) Sądny-kaca? Grzesław,u mnie cały czas jest słońce,pięknie,właśnie wróciłam z lasu,jak pachnie świat:)cudnie,aż uszy bolą od pulsowania przyrody. Złośliwiec:) Jagoda,ja okna myłam,ale przed Świętami umyję jeszcze raz. Kaja :) Ewaabr,każdy powinien przeczytać książkę pana Carra.Każdy palacz. :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak @gusia kaca,ale juz mi dobrze prawie,glowa peawie juz nie boli :) od rana mi sie wczoraj kichalo,musialo cos z tego byc :) i bylo fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochani to teraz tak na spokojnie :) miałam dziś rozmowę w sprawie pracy:) i dostałam ja. Tak się cieszę fakt że nie w moim zawodzie ale będę miala z tego dodatkowe pieniądze i ten fakt że się wychodzi z domu że się coś robi zarabia ach :) caluję was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) gratuluję żabka... 👄 a ja jestem po praktykach w szpitalu bylo bardzo,bardzo,bardzo fajnie na chirurgi-urazowej...utwierdziło mnie w przekonaniu że chcę to robić,tam pracować i pomagać ludziom dzielic z nimi bół,chorobe itd.byc przy operacji,zmieniać opatrunki,wpisywac na POPie informacje,sprawdzać saturację,cisnienie...i jak przechodzilam korytarzem a pacjent wola "siostrzyczko"mogę poprosic o to o tamto...karmienie pacjentów którzy niemogli sami jeść...ach moje serce nieopisze tego co czuje... szkoda że trwały tylko tydz.i ze zlapałam rota wirusa i od srody stałam sie pacjętka szpitala :( wymioty,biegunka itd.własnie dziś wyszlam dopiero wstalam i zagladam co słychac...jeszcze mdli mnie i brzusio boli...dieta kleikowa dziś... pozdrawiam Was gorąco...idę dalej do łózeczka...się leczyc,kurowac.... milego wieczoru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziuchna,piękny zawód wykonujesz,masz wielkie serce:) Na takie sprawy pomaga węgiel z apteki. Żabko:) Udanej niedzieli i pamiętajcie,że pachniemy🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi kochani U mnie pogoda cuuuuuuudowna, aż chce się życ :-))))))))))))))))))))))) Żabko b. się cieszę, że masz pracę w dzisiejszych czasach to jest ogromny sukces - gratuluję @gusiu przepis na ciasto suuuper!!!! Tylko te kalorie :-(((((((( Pozdrawiam wszystkich i życzę miłej i spokojnej niedzieli :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zyciu rozne sprawy sa roznej wagi,sa wazniejsze i te mniej wazne,a robic to co sie kocha to bardzo bardzo wazne,bo pracowac to nie tylko zarabiac kase ja nie wiem co z nami bedzie bo znowu wymyslaja z przenoszeniem nas na Rybnik,ale na pewno bede chciala nadal w swoim zawodzie pracowac,bo to jest to co kocham.I to nie jest to ze po przejsciach jakie nam zafundowali poprostu nastawilam sie na nie w stosunku do Rybnika,bo patrzylam nawet na mieszkania w Rybniku,ale niestety tyle kasy nie mam.Na pewno rozwaze wszystkie mozliwe rozwiazania a Madziuchna od zawsze chciala byc siostrzyczka :D ciesze sie skarbie z Toba 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie palę już 1037 dni (+ 14g54m40s). Ilość niewypalonych papierosów: 14526. Będę żyć dłużej o 110 dni (+ 23g13m40s)! Zaoszczędzone pieniądze: 6900,18 zł! :D🖐️ Niedzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sądny---Ty to masz z ta robotą,ale w kazdej robocie dzisiaj niewiadmo co i jak....teraz mam juz dwóch znajomych którzy mają problem z praca tzn.pracuja ale wszystko sie wali i tylko dzwonia po pomoc psychologiczną...::( kurcze ale czasy... a ja czuje się coraz lepiej...jeszcze mam obolaly brzuch czuje sie jak po porodzie i skurcze mam :D ale nic nieurodziałm :D sądny---a jak Twoje dzidzioszki nowo urodzone? :D regres----a kiedy Ty dzidzioszka bedziesz mial? ciocie i wójkowie czekaja.... :D:D zabka----zdradz tajemnicę jaki charakter pracy bedziesz wykonywąła?ale ciesze się trochę kasy wpadnie...:):)ja też szukam cos dodatkowego.... :( :( milego popołudnia... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×