Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

O rany Regres.. dzięki po stokroć! :) Przezwyciężyłam tą chętkę, ale mój Boże jak było ciężko. Stwierdziłam też, że próbowanie sobie w takich momentach coś logicznie wytłumaczyć mija się z celem, więc najlepszy będzie sport - tym bardziej, że lubię i planowałam. Czekam tylko aż minął pewne dni ;) Monamas.. hihi.. wyobraziłam sobie siebie w tej dziczy emocjonalnej machającą przysiady. Wiem, to śmieszne nie jest w sumie, ale dziś przysiady wychodziłyby mi kosmiczne. Wybieram bieganie, mam też rowerek stacjonarny, o którym od roku zapomniałam.. Nie chcę palić... dziś myślałam "tylko jeden" ale to bez sensu, wiem.. Nie zapaliłam. Cieszę się :) no i to, co dobre, że u mnie nie pada, przeciwnie - na zachęte świeci słońce. Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agunia, 600-tka to tak piękny wynik, że aż z zazdorści skręca:) Gratulacje wielkie, kochana 🌻🌻🌻 Nalejcie kawki bo pogoda na zwenątrz powoduję że śmigam po biurze na czworakach ;) Calej reszcie, szczególnie tym "swieżo zaczynającym walkę" (Nieszka2000) życze miłego, pachancego dzionka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🖐️🌻 nieszka----poczatki sa bardzo trudne ,nerwowosc, trzesace sie rece,jestes zla na wszystko i wszystkich ale to z czasem przechodzi trzeba ten trudny okres przezyc---ja widzisz po czterech miesiacach tez mam napady zapalenie i powiem Ci ze te smierdziele mam przez 8 godz. w pracy wiec musze byc bardzo czujna------dobrze ze tu jestes bo tu sa wspaniali ludzie ktorzy Cie wspomoga slowem a jak bedzie trzeba to i nakrzycza-----trzymam kciuki 🌻 U mnie pochmurno ale nie pada narazie milego dnia kochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, trochę mi już lepiej... ale nie ukrywam, że kupiłam sobie ziołowe tabletki tonizujące :( Czy to prawda, że 3 dzień jest najgorszy? kilkakrotnie już słyszałam taką teorię, podobnie jak 3 dzień po operacji itp.. (szukam usprawiedliwienia ;) ojć) Co Wy tam popijacie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dziś ja stawiam 600 dniowego szmapano - piękne kielichy, bulgoczące bąbelki, pachnący ludzie ....... no jest CUDNIE ;) Żabko - stałaś się najważniejszą księgową tego topiku _ dzięki Ci 🌻 😘 3-majmy się !!!!! - nowi i mniej nowi (wszak nie starzy :() Pozdrowienia dla wszystkich......... no i ten SZAMPAN !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku - najpierw przesyłam \Ci pachnącego całusa 👄 i życzę następnych , pięknych dni bp. nieszka2000 ja brałam velerin forte, pomagało się wyciszyć. W wielkopolsce pada, pada, pada, wreszcie człowiek ma czym oddychać. Miłego południa życzę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam Wszystkich BP :D 🖐️ pachnaca aga 🌼 wszystkiego naj z okazji 600 dni BP i przesylam Ci ten bukiecik 🌼 🌼 🌼 ojejkujejku 🌼 tobie też bukiecik za 600 dni BP :D 🌼 🌼 🌼 i nigdy więcej śmierdziela nieszka2000 🌼 pierwsze 3 dni sa najgorsze bo potem to można się już opanować trzymam kciuki życzę miłego dnia BP 🌼 my nie palimy my pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku przyjmij i moje gratulacje z okazji 600- lecia zdrowego oddechu :P :P:P 600 dni to piekny wynik ... GRATULUJE 🌻 Czy to prawda, że 3 dzień jest najgorszy? kilkakrotnie już słyszałam taką teorię," to jest nieprawda nieszka, zwykły fałsz :) Najgorszy jest 1 i 2 dzien .Jesli to przetrzymasz ( a ty juz wytrzymałas) to pozniej może być juz tylko lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pachnąco 🌻 Ojejkujejku GRATULACJE 🌻 🌻 🌻 zobacz jak zleciało tyle dni pachniemy a mnie wydaje sie że tak niedawno zaczynałyśmy ... ja ,Ty pachnąca aga i madziuchna przede mną była 30 stka z Gdańska którą usilnie goniłam ale nie bywa u nas od jakiegoś czasu...pozdrowionka ...jeśli tu zaglądasz 30 stko odezwij się te 6 setki w dobrym czasie u mnie pogoda okropna od trzech dni leje... (nie pada tylko leje) więc wznoszę toast za pachnące osóbki i trzymam kciuki za nowe ludki oby były dzielne... bo dzień za dniem i wkrótce szampana będą stawiać za setke pozdrawiam całe pachnące grono 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Żabko - powaliłaś mnie tą łąką :) ;) :) DZIĘKUJĘ !!!, wszystkim Wam dziękuję - bez Was byłoby zdecydowanie trudniej, tak jak piszą wszyscy do tych, co zaczynają - ten topik jest SKUTECZNY !!!!!!!! a więc od czasu do czasu niechaj zaglądają ci, którzy już kilka kwitków mają , a ci, którzy zaczynają dopiero je gromadzić - niechaj mają otwarty STALE TEN TOPIK ;) DZIĘKUJĘ za gratulacje i za to, że jesteście - miłe to BARDZO!!! jak bedzie 1000, to chyba tort dla Was upiekę :) pozdrawiam PACHNIDEŁKA WSZYSTKIE 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja Kochani. Kolejny dzien wielkich pokus za mną. I śmiało mogę powtórzyć za Stephenem Kingiem "niech ten dzień nie kończy się gorzej niż się zaczął" ;) i oby jutrzjszy był lepszy ;) Ja również dołączam się go gratulacji :) Z mojej perspektywy to niezły osiąg! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku-----spoznione ale moje gratulacje za te 600 dni niepalenia zycze Ci nastepnych dni obys nigdy nie dala sie skusic i zawsze pachniala 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻razy 60 a ja dopiero se usiadlam od rana na nogach juz mam dosc,zmeczona , padnieta ale pachnaca :) Milej i spokojnej nocki wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko uważajcie jakim nałogiem zastąpicie rzucone papierosy. Według książek psychologicznych każdy nałogowiec ma stałą liczbę uzależnień i gdy rezygnuje z jednego, to wpada w drugie... Beznadzieja... Też muszę się wziąć za te swoje papierosy obrzydliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HOakina tak masz rację ;) Każdy wpada w jakiś nałóg ... Ja wpadłem w sport a dokładnie w rower i pływalnie :) nie narzekam :D ps. i rzuć te wstrętne papierosy i wstąp w nasz topik :D jak tam nieszka2000 ? Jest spoko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Sto lat dla monamas:D Wszystkiego dobrego, szczęścia, miłosci i spełnienia marzeń:) Pozdrawiam serdecznie Was:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monamas to ja Ci zycze wszystkiego co najlepsze i dalszych dni pachnacych 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻razy 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik a powiedz tak po cichu które to urodziny? ;) I czy to w ogóle z okazji urodzin te 100 lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to niedługo setka Monamas! :) A u mnie różnie, dzięki Regres, że pytasz. Wczoraj wieczorem było nieprzyjemnie, ale lepiej niż wczoraj rano. Dziś rano znów niefajnie, ale teraz już jestem spokojniejsza. Mam nadzieję, że już częściej tak będzie (dłuższy czas bez nerwów). Napady głodu fajowego są rzadsze, ale intensywniejsze. Przez pierwsze dwa dni myślałam o facje cały czas, na poziomie średnio zestresowanym. Teraz myślę z przerwami, ale jak mnie już dorwie chętka, to z wielgachnym trudem powstrzymuję się przed pójściem do sąsiadki po fajkę. Niestety wiem, że zawsze mi da, nie zważając na to że nie powinna... ładna mi koleżanka ;) Ps. Ja też mam zamieniam to śmierdzące uzależnienie na sport :) Miłego dnia wszystkim pachnącym kwiatkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkich pachnących 🌼 życzę miłego dnia :D bp monamas wszystkiego najlepszego szczęścia zdrowia sukcesów w życiu osobistym i zawsze pachnących dni bp :D 🌼 nieszka 2000 🌼 trzymam kciuki BP 🌼 nie palimy pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres--> zawsze 18ste urodziny" a to spoko :D A więc z okazji tej osiemnastki;) przyjmij i ode mnie moc życzeń urodzinowych , zdrowia i wszelkiej pomyślnosci życzę ci także wytrwałosci w abstynencji nikotynowej ;) Obys miała tych dni tysiące :D najlepszego 🌻 nieszka2000 Sport to dobry wybór :) Brawo za to że nie palisz ... Tak trzymaj :D ps.mam dzisiaj mnóstwo pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem pachnące Ludki :) (ja też nadal i niezmiennie pachnąca) Chciałam się tylko pochwalić, że 4 dzień BP mija bez większych problemów. Zaczynam widzieć światełko w tunelu (oby to nie był pociąg expressssowy! ;) Nawet nie wiecie jaki macie w tym udział http://f.kafeteria.pl/emotikony/usta.gif Miłego wieczoru, heja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieszka2000 - to już po 4-tym dniu będzie tylko z górki :) - aha i moja rada - przeglądaj się z zachwytem w lustrze - piękna cera, białe zęby, błysk w oku, lśniące włosy - widzisz to???? monamas - życzeńka serdeczne urodzinowo- 90-cio dniowe - PIĘKNY wynik 🌻 Regres 🖐️ - panuj nad tym "babińcem", ponieważ masz dobry wpływ i wiesz, jakim słowem do każdej pachnącej dziewuszki przemówić - oczywiście Złośliwiec jest nie do przecenienia - po pierwsze chce Ci się, a po drugie stanowisz sztandarowy przykład. Miłego wieczoru wszystkim 😘 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×