Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

kochani dziekuje za gratulacje 😘 pijcie do upadlego :) komu malo to juz donosze co tylko sobie zyczycie :) dzis kolega mnie pochwalil za te 3 latka i zyczyl dalszych sukcesow :) zabka Ty wiesz ktory-kurczaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha ale pochwalil mnie i powiedzial ze jest dumny :) ide spac powolutku a wy pijcie do rana buziaczki dziekuje ze jestescie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje sadny dzien!!!!! Szkoda że nie pijam bo za twoje zdrowie przydałoby się wznieść toast... Kolejnych lat BP życze tobie i całej ekipie BP... Pozdrawiam Was serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w mroźny poranek i na gorącą herbatkę zapraszam, może kawke wolicie częstujcie się Życze miłego dnia i bez śmierdziela sadny kurcze tyle wypiłam z echyba mam dziś kaca :):):), ale wiesz taka rocznica GRATULUJE raz jeszcze MUszę Cie dogonić :):):) Ja zmykam bo zaraz musze iść autko skrobać, myśle że odpali:), i do pracy trzeba jechać to jeszcze raz miłego dnia TRZYMAJCIE SIE CIEPŁO ja chce juz wiosne :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko - w/g moich obliczeń i w/g programiku to wszystko się zgadza. Dzisiaj jest 24-ty dzień NP.w lutym i 31 dni styczniaTzn. 31+23=54 dni NP pełne i lecą godziny 55 dnia.Teraz skopiuję licznik: Nie palę już 54 dni (+ 07g09m48s). Ilość niewypalonych papierosów: 1303. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 22g54m47s)! Zaoszczędzone pieniądze: 729,77 zł! Chyba wszystko się zgadza-powiedz jeśli ja coś mylę. Dalej pachniemy i cieszymy się z NP. Proszę napiszcie jak Wy jeszcze do tego rzucania palenia się odchudzacie- to już dla mnie są cechy ( hihi) masohizmu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez troche przybrałem jak rzucałem fajki ale wróciłem do starej wagi bo zacząłem regularnie pływać :) Teraz czekam na ciepłe dni zaczne biegać rano przed praca i rowerem zaczne śmigac do pracy :D Do tego zero cukru zero słodyczy od stycznia tego roku :D takie miałem postanowienie noworoczne w którym wytrzymuję :D generalnie dobra metodą jest uprawianie jakichkolwiek sportów a waga cie nie przestraszy ( oczywiscie nie mówie tutaj o szachach i brydżu :P) 🖐️ załogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lorika-> chciałabym by tu, na tym forum, zwracac sie do siebie nickami;) Taka netykieta:D Pozdrawiam serdecznie:) Do Jolik---> my tu prawie wszyscy wiemy jak wygladamy, z NK lub Fb, jakbys sie zdecydowała...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik123------ja przytylam odrobine 12-15 kg cos kolo tego porazka,ale kupilam sobie steper i juz waze tyle ile chce :) loris dziekuje 😘 mordusiak kochana odzywaj sie czesciej na kaca dla wszystkich zimne piwko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam Wszystkich cieplutko z mroźnych mazur :D sadny dzien 🌼 spóźnione, ale szczere gratulacje 🖐️ z okazji 3 lat BP :D życzę Ci wszystkiego naj naj naj i nigdy śmierdziela wznoszę toast i stukam się z Toba lampka szampana stuk stuk :D STO LAT !!! STO LAT!!! STO LAT !!! jovik 🌼 współczuję bo ja tez mam problem z kręgosłupem :D Jolik123 🌼 nie przejmuj się wagą :D ja tez się poprawiłem 10 kg waga powróciła do normy trzeba tylko czasu cierpliwości nic od razu :D zostałem szczęściarzem bo pokonałem śmierdzący nałóg :D od świąt nie jem słodyczy masła serów serków jogurtów zawierających tłuszcz staram się nie jeść tłuszczy zwierzęcych i jak na razie - 4 kg :D natomiast jem dużo surówki z kapusty pekińskiej :D lorika 🌼 słuszna racja nie katować się nic na sile kg same znikną :D wszystko minie i problem ze śmierdzącym nałogiem i kg :D 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, właśnie mija miesiąc jak nie palę. Nic na razie nie utyłam, nawet schudłam 1 kg, ale pilnuje sie i dietuje:) jem ok 1000-1200 kal. dziennie i zdarzają mi się grzeszki a co tam:) Póki co jest ok, nawet nie myślę o fajach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sadny - czytam Was codziennie... ale jakoś nie moge się zebrać do pisania - nie bardzo jest o czym... Spędzam każdy dzień tak samo: z moją kochaną prawie dwuletnią córcią w domku... Czekamy na wiosne bo te cztery ściany nas wykończą - szczególnie teraz BUNT DWULATKA na topie... Pokazuje młoda charakterek :) hehe po mamusi :) Ale postaram się częściej odzywać... Pozdr dla Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jovik-jak mam was poznać?i siebie pokazać? Jestem na Fb-i co dalej? Pozdrawiam wszystkich i do pachnącego jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzisiaj koniec ciezkiego tygodnia pracy ;) dzieci chore ale jejstem szczesliwa ze tydzien za mna za chwile szczegóły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cieplusio:) Jolik, spokojnie....jeżeli chcesz ( a wcale nie musisz jak nie chcesz), to podajemy nasze maile. Jakbyś chciała (a nie musisz:P), to przeslij na maila link do NK lub Fb, ja Ci odesle swój link. Tak u nas wyglada wymiana. Mozesz przesłac sama fotke, byśmy mieli chociaz fioletowe wyobrażenie o Tobie:D Jolik- nie chcesz, to koniec, nikt tu nie bedzxie Cie molestował o to- nie kazda tu to zrobiła:) Ale wiekszość nas wie, jak wygladamy. Olej to co napisałam, jak uwazasz, ze nie chcesz:) Moje plecy "sie prostują" a Zabci bardzo dziekuje za chęć masazu w domu. Tylko strach sie bac Twego rachunku:):D z dojazdem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:-) Nadal BP dzisiaj 41 dzień Miło mnie przyjeliście dzięki:-) Zagubilam się trochę w czytaniu topiku od samiutkiego początku... łoooo matko ile tego zaczęłam od częsci pierwszej oczywiście:D Jovik Złośliwiec chylę czoła przed Wami że cały czas tutaj jesteście 🌻 i to cały czas BP Ja mam jakieś trudne dni ,chwile tak za mną chodzi smierdziel że aż strach. W czerwcu mój mężuś obchodzi 10 rocznicę BP i fajnie by było jakbym nie poległa Pozdrawiam Was bardzo serdecznie ,chyba jednak zacznę pisać na bieżąco bo nie dam rady przeczytać tamtego topiku a lektura jest baaardzo wciągająca ale pewnie parę lat mi zajmie he he Miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar-pa:D no to moze nie czytaj...tylko pisz tu:) 41 dni- fiu..fiu...no, nie polegnij:) mężusiowi trzeba zaimponowac, niech nie mysli!!!! Jemu składam zyczenia z okazji 10 latBP:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiozena100
Co za ulga że ja wcześniej nie próbowałam rzucać, a zdecydowałam się na to, kiedy dostałam od mojego TŻ książkę Allena Carra PROSTA METODA JAK SKUTECZNIE RZUCIĆ PALENIE. Opinie i posty innych rzucających mnie zaskakują, nie wiedziałam że tak może być. Dla mnie po prostu temat wcześniej nie istniał, nie chciałam rzucać i widziałam w paleniu moją wolność. Ale ponieważ staramy się o dziecko i to było moją motywacją postanowiłam książkę przeczytać. A co mi tam?! Pomyślałam, ze mogę tak wiele wygrać - większe szanse na dziecko. Dziś nie palę i nie żałuję tego, nie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiozena100--> witaj na forum :) Gratuluję podjęcia decyzji i nie palenia :) Nie ma czego żałować, wręcz przeciwnie - jest powód do radości, że się nie pali. Ja też jestem na początku drogi nie palacza, ale cieszę się, że nie muszę ćmić. Pomaga mi w tym bardzo nastawienie psychicznie, bo jak mawia Ktoś "wszystko jest w głowie" :) Pozdrawiam i życzę owocnych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik wielkie dzięki:-) Chyba masz racje będe tutaj zaglądać ale będe czasami marudzić mogę??? Pięknie świeci słoneczko 🌻 właśnie odgruzowuje dom Byłam z młodym u lekarza na szczęście osłuchowo ok wiozena witaj:-) 🌻 monamas 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik bo ja myślalam ze nie będę musiała dojeżdzać ze mnie przenocujesz ilka nocy:P a ja podam swój mail żeby nie bylo zacznę wymianę Katar102@o2.pl Jolik :D jak chcesz napisz mi imie i nazwisko odeśle swoje:D a potem powiemy na forum ze mam cie w znajomych i wszyscy z nas cie zaproszą do znajomych to samo na fb Acha ostatnio podawalam Wam moj nowy numer gg ale... przypomnialam sobie hasło z poprzedniego i zostaje ten nr 812497 Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,Żabka, żeby przenocować to też trzeba dojechac:P:P A jak ja,żabko, będe wiedziała, że to Jolik akurat w Twoich znajomych? Ja chyba nawet nie mam dodob, o ile sie "ujawniała" na NK i Fb:( Ale jezeli wystraszylismy Jolik tym NK i Fb to źle..:(:( oj bardzo źle:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jovik Nie panikuj Nie wystraszyłyśmy nie jesteśmy takie straszne:D Dodob też nie mam :( Ale ... może kiedyś może wkrótce a skąd będziesz wiedzieć podam ci imię:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-) Zaczynam 42 dzień BP :-) Ale mnie wczoraj wieczorem nosiło ech....... Pozdrawiam pachnąco 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani-podaję Wam maila jm@life.pl link do Fb podam na....no właśnie nie wiem gdzie. Napiszcie do mnie i już będę wiedziała. Idę dzisiaj do pracy-ale tam też sobie możemy gadać Waszych maili nie widzę-więc nie wiem co dalej mam robić. Bać się nie boję-spoko Dzisiaj zaczynam 9 tydzień NP!!!!!!!! JESTEM WIELKA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolik123 ja tez chce twoją fotę Mój adres email masz w stopce regres1000@o2.pl Daj mi swój linka na FC ( ja nie mam konta ale sobie zobacze z konta siostry w rewanżu na maila wyślę ci swoje foto :) sobotnie 🖐️ ale długo tu nie zagoszcze dzisiaj bo lecę na sobotnie zakupy :D Miłego weeku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×