Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

BP 14 03 2011 1. Zlosliwiec ------------->2167 BP( ❤️ 08.04.2005) 🌻 (5lat 11 mie 6dni) 2. Jovik-------------------->2045 BP ❤️ (05.11.2005)🌻 (5 lat 4 mes 9dni) 3. mordusiak-------------->1170 BP ❤️ (09 02 2008)🌻 (3lata 1mies 6dni) 4.Balbina------------------> 1163BP ❤️ (16.02.2008) 🌻 (3 lata 26dni) 5. Sadny dzien -----------> 1111 BP ❤️(23 .02.2008)🌻 (3lata 19 dni) 6. Neri11 ------------------> 948 BP ❤️ (10.08 2008)🌻 (2 lata 7 mies4dni) 7. AgaB--------------------->934 BP❤️ (02.09.2008)🌻 (2lata 6mies 12dni) 8. Bella 1962 -------------> 880 BP ❤️ (29.10.2008) 🌻 (2 lata 4 mies 13dni) 9. Pachnąca aga ---------->829 BP❤️ (06.12.2008)🌻 (2 lata 3 mies8dni) 10. Ojejkujejku ------------>828 BP ❤️ (07.12.2008)🌻 (2 lata 3 mies7 dni) 11. Regres ---------------->683 BP ❤️ (01.05.2009) 🌻 (1rok10 mies13dni) 12.Vonk ------------------->555 BP ❤️ (05 09.2009)🌻 ( 1rok 6 mies9dni) 13 Jullka 01--------------->548 BP ❤️ (13.09.2009)🌻 (1 rok 6 mies 1dni) 14.Mamuska44 ---------->545 BP ❤️ (16.09.2009)🌻 (1rok 5mies 26dni) 15.Farbowana_lisica ---->532BP ❤️ (08.11.2009)🌻 (1 rok 4mes6dni ) 16 Lorika ----------------->424 BP ❤️ (11.01.2010)🌻 (1rok 2 mies3dni) 17.Witch321 ------------->432 BP ❤️ (17.01.2010)🌻 (1 rok1 mies 25 dni) 18 Grace R --------------->426 BP ❤️ (23.01.2010)🌻 ( 1 rok 1 mies19dni) 19.Basiek1 ---------------->364 BP ❤️ (16.03.2010)🌻 (11mies 26 dni) 20.Żabka ------------------->287 BP ❤️ (01.06.2010)(🌻 (9 mies 13dni) 21. dodob--------------------245 BP ❤️ (14.07.2010) 🌻 (6 mies ) 22. Ja-ka----------------------227 Bp❤️ (31.07.2010) 🌻 (7 mies 14dni) 23.leloof----------------------183 BP❤️ (13.09.2010)🌻 (5 mies28dni) 24, Mama Vonka------------119BP❤️ (16.11.2010) 🌻 (3mies 26dni 25 madziuchna ------------- 113 BP ❤️ (22 11 2010)🌻 (3mies 20dni) 26 Niebieska Tecza----------98 BP❤️ (07 12 2010)🌻(3 mies 7dni) 27Aber123--------------------73 BP❤️ {01 01 2011}🌻 (2mies 14dni) 28 Jolik123--------------------71BP❤️ (03 01 2011) 🌻 (2 mies 11dni) 29Mar-pa----------------------59BP❤️(15.01 2011) 🌻 (1 mies 25dni) 30 Lokomotywa--------------53 BP❤️(21.01.2011)🌻(1 mies 21dni) 31Pysia35---------------------49 BP❤️ (24.01.2011)🌻)1 mies 18dni) 32monamas-------------------35 BP❤️ (07.02.2011) 🌻(1 mies 7dni) 33.Lumena--------------------5 BP❤️ (09.03.2011) 🌻 (5 dzien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff!!!!!!!!!!!!!! Pierwszy dzień bez plastra minął-jak to się stało,nie wie nikt-o rany udało mi się a jak widzę licznik żabki to mi się morducha cieszy-tylko żabko dlaczego na moim liczniku jest 72 dni BP a u Ciebie 71? Czy to znaczy,że ja naprawdę nie palę?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żabko Już wiem-Ty piszesz,że ja nie palę od 3 stycznia-a ja nie palę od 1 stycznia-może to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Ja nie pale ok. 425 dni, co ostatniego wypaliłem gdzieś 15 stycznia 2010. Mam pytanie do Jolika123 jakie u uczucie przykleić i chodzić z plastrem Niqitin, co nigdy nie stosowałem? A dla Żabki gatuluje topica, który ma wzięcie przez prawie rok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawię poprawie :PP Grzeslaw gratuluje wyniku:D i dziękuje za mile slowa lecz nie jestem prawdziwą założycielka tego topiku ja tylko otworzyłam część 2 gdy pierwsza była przeciążona i sie zacinała Gratulacje należą sie Fionie która utworzyła ten topik, który ma wziecie prawie 6 lat:D Fiona gdziekolwiek jesteś mam nadzieję że czasem nas podczytujesz wszyscy tu jesteśmy Ci strasznie wdzięczni za ten topik A dla chętnych do poczytania poczatek naszego topiku http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3126420&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław Pytasz się jakie to uczucie przyklejać niquitin Otóż jest to uczucie jakby bezpieczeństwa,że coś nam pomaga rzucić- to chyba to.Ja pierwszy raz tak naprawdę rzucam palenie także nie mam porównania jak rzuca się bez plastra Powiem Ci tylko,że mam uczucie wielkiej ulgi,że teraz przestałam przyklejać-tego się nie da inaczej opisać-to jakby coś ze mnie zlazło-taka jakaś lekkość-i nie wiem gdzie dokładnie. Jak rozmawiam z moim tatą,który twierdzi,że dawniej był tylko tabex i było mu bardzo trudno-a teraz to mamy lepiej to uważam,że wspomagacze chyba pomagają,no nie wiem, Mnie tak naprawdę najwięcej pomogły słowa na tym topiku od monamas- Trzeba tak naprawdę zacząć się cieszyć,że już się nie pali-i to wszystko-to jest tajemnica prawdziwego rzucenia palenia-to jest tajemnica wykładów Jimmiego Carre ya i sukcesów jego książek. Jak zaczyna człowieka kusić do palenia to trzeba natychmiast pomyśleć o korzyściach i zacząć się natychmiast cieszyć. To naprawdę działa-nawet na strasznych pesymistów(ja nim niestety jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wczorajszy dzień jest historią. Jutrzejszy dzień jest tajemnicą. Dzisiejszy dzień jest darem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich po dlugim nieodzywaniu sie ale jestem :) Wpadlam sie pochwalic wszem i wobec ze dzisiaj minal roczek jak tego smierdziela pogonilam :) Bylo roznie raz z gorki raz pod gorke ale oplacilo sie bardzo nie bede sie rozpisywac bo Ci ktrzy nie pala to wiedza Chcialam jeszcze podziekowac wszystkim bez wyjatku za wsparcie psychiczne bo bez Was by mnie sie nieudalo. Stawiam szampana i torcika z tej okazji. Pozdrawiam nowych rzuczaczy tych smierdzieli mowie Wam warto i oczywiscie starszyzne Buziaki 👄❤️ Milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basiek1--> gratulacje i życzenia kolejnego roku BP :) Chętnie poczęstuję się tortem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Ja tylko wpadłam się zameldować, że nadal nie palę ;) Jest ciężko ale daję radę :) Basiek gratuluję wyniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Basiu i przyjmij moje ukłody w Twoją stronę i bukietem 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 tak pachnących stokrotek!. pamiętaj tamte trudne czasy to już historia. Pozdrawiam całe pachnące 🌻 grono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek1--> prosto z serca👄. Moje wyrazy szacunku dla Twojego roku BP:) Pomino burz udało Ci sie wytrzymać! Jesteś wielka. Za torcika dziękuję, zjem ze smakiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Basiunia!!!!! Twoje zdrowie!!!! 🌻🌻🌻 Na takiego torta to nawet ja i Regres sie skusimy, mimo ze mocnym postanowieniem stronimy od słodyczy ;) ;) ;) A bąbelki???? O tym własnie w tym cięzkim dniu pracy marzyłam.... No to czekamy na kolejny roczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam już niepalące, dzięki tobie Zabko za odpowiedź i za link(tak z ciekawości odwiedziłem go),a Jolikowi123 za swoje spostrzeżenia i obyśmy nie musieli nigdy w przyszłości stosować jakichkolwiek ułatwiaczy, życzę tego wam dziewczyny na i sobie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś czytałam, że takie wspomagacze w ogóle nie działaja, tylko człowiek ma świadomość, że coś mu "pomaga" więc nie pali a tak na prawdę to tylko ściema. Tak czytałam, więc to nie moja wersja :) Najważniejsze są skutki :) Nie mogę uwierzyć, że już nie palę tydzień :) jestem w szoku normalne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D Żabka:) dziękuje za wpisanie na pachnącą listę:-) wg listy dzisiaj mój 59 dzień wg mnie 60 :D :D :D Basiek1 moje wieeeelkie gratulcje BRAWO ..poczestuje się malusieńkim kawałeczkiem tortu jesli można:-) Zapraszam również na lampke winka z okazji moich 60 dni BP :D lumena z tymi wspomagaczami to sama nie wiem ja żuje gumy nicorette pare szt dziennie mi pomagają albo sobie tak wmawiam tylko :p nie ważne grunt że nie palę Pozdrawiam całą załogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiek dla Ciebie kochanie szczere gratulacje ❤️ Mam do Was pytanie co zrobic z napadami agresji jak sie przed tym bronic :(( Bo sprawa jet poważna a ja nie radzę sobie po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar pa ja brałam kiedyś tabex i pomagal ale czuję, że to była ściema i całe to rzucanie palenia to kwestia silnej woli :) tak myślę, chociaż może na każdego działa co innego :) próbowałam kiedyś niquitin tabletki do ssania i masakra, nawet 1/4 nie mogłam wyssać bo takie to okropne było :p żabka - ja mam to samo :( napady agresji + jakieś zwidy :o Poważnie, wieczorami majaczę, krzyczę bez powodu i nie da się ze mną wytrzymać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego dnia :D basiek1 🌼 moje gratulacje za roczek BP :D życzę Ci wszystkiego naj naj naj i nigdy więcej śmierdziela i chociaż od świąt nie jem słodyczy to przy takiej szczególnej okazji nie mogę odmówić i skuszę się na mały kawałek torcika :D mar-pa 🌼 gratulacje z okazji 60 dni BP :D 🌼 🌼 bo nie palić to jest coś pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATATA
Witam panie i panów od pewnego czasu przymierzam się dz zarzucenia tego badziewia , ściągnęłam sobie książkę '' Łatwy sposób na rzucenie palenia " i jestem pod wrażeniem książki i autora postanowiłam , że od jutra nie palę , ostatniego dziada zapalę dziś wieczorem i koniec ..ciekawe jak mi pójdzie nie wiem jak wyrobię z nerwami , z rękoma i ogólnie ze wszystkim bo straszny nerwus i świrus ze mnie ;) apropos czytał ktoś z Was tę książkę i komuś ona pomogła w jakiś sposób ? pozdrawiam i zazdroszczę !! :) ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BEATATA - czytałam i bardzo mi pomogła ta książka w zrozumieniu mechznizmu uzależnienia... wiedziałam że to nie ja potrzebuje nikotyny tylko mój nałóg zdycha powoli ale trzyma się rękami i nogami i nie chce się odczepić ode mnie :D także polecam w 100% dla motywacji... pozdrawiam i czekamy tu na ciebie jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATATA
Mordusiak dziękuję za słowa otuchy n na pewno wpadnę do Was i powiem co i ja ;) zapewne się wyżalić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BEATATA
i sorki za literówki ale to już chyba z przejęcia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff:) Jeszcze zdążyłem :) basiek1 🌻 Przyjmij i moje gratulacje z okazji rocznicy nie palenia JESTESMY Z CIEBIE WSZYSCY TUTAJ BARDZO DUMNI :) Moje Gratulacje oby tak dalej 🌻 Ja juz po krótkim urlopie jutro wracam do pracy ... dzsiaj byliśmy z narzeczoną na filmie "Czarny Czwartek" o wydarzeniach na wybrzeżu w latach 70,film niesamowity a zarazem straszny Kawał historii Polskiej Wart obejrzenia jak władza rozprawiała sie ze społeczenstwem :( Dobrej Nocy 🖐️ ps.Vonk a co kawał torta za baśka koniecznie trzeba zjeść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×