Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

witajcie 😘 🌼 😘 dluuuuugo mnie nie bylo,ale mialam sporo zmartwien osobistych (zdrowotnych) i nie bylam w nastroju pisac na cafe.Teraz sytuacja czesciowo (nadal nie wiem nic na pewno) sie wyklarowala to i nastrój sie poprawil. Widze bardzo duzo nowych twarzy co mnie cieszy. Jolik najwazniejsze ze znowu sie odwazylas 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry poniedziałkowo.:) Sądny,myślałam,ze jesteś na wakacjach z dała od komputera. Życzę dużo zdrówka. Żabko? Złośliwiec:) Iga:) Pachnąca Aga:) Grzesław:) Regres,u Ciebie nadal taka gonitwa w pracy? Jolik:) Miłego dnia BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia dziekuje bardzo :) zaraz jade na kolejne badania odwiedzil mnie wczoraj kolega,palacy kolega.Od slowa do slowa i widzialam zainteresowanie jak po tylu latach rzucilam. Coz on tez ,jak ja,jest koziorozcem wiec nic na sile :) powiedzialam tylko,ze ja nie chce go zmieniac ani do niczego namawiac,ale prosze nie pal mi w domu :) zaskoczony byl totalnie i do konca wizyty nie wziol papierosa do ust :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres mnie chyba pamięta-pamiętam,że miał się żenić-" Jolik ja ciebie pamiętam ;) no ja juz ponad rok po slubie ( jak ten czas zapierd....:O) Jolik ty sie nie ogldaj tylko wracaj do nas jako pachnąca i niepaląca RZUĆ TO ŚWINSTWO jak najprędzej załoga 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia pracuje w branży klimatyzacja,wentylacja... U mnie teraz jest środek sezonu roboty mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się nie poddałam tak całkiem, codziennie walcze, nie zawsze wygrywam..wiecie jak to jest ;) Na razie sobie Was czytam po cichu, a jak bedzie się czym pochwalić wtedy znowu się odezwę. Pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie w poniedziałkowym dniu.Dziś na szczęście jest czym oddychać.Od 01 sierpnia mam urlop,na który czekam z utęsknieniem.Zapraszam Wszystkich na kawkę,herbatkę o różnych smakach oraz ciasto drożowe ze śliwką.Częstujcie się proszę, życzę smacznego. Nowym osobom gratuluję mądrej decyzji rzucania palenia. Nie palić to jest wspaniała rzecz,sami przekonacie się ile korzyści, satysfakcji,przyjemności BP.Życzę miłego dnia,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iga fajnie masz ;) ja mam urlop od 20.08 dopiero Jaanu więcej samozaparcia ;) a bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Iga,to wypoczywaj pachnąco:):):)👄 Regres To faktycznie pracy masz sporo. Żabko? Jannu:) Jolik:) Złośliwiec:) Sądny Dzień:) Pachnąca Aga:) Pozdrawiam pachnąco Bo nie palić🌻to coś pięknego🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moi kochani.Wreszcie mam urlop,jutro od rana jadę na lotnisko i w drogę.Dziekuję że jesteście.Pozdrawiam Was WSZYSTKICH bez wyjątku,do zobaczenia, Całuję mocno,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was serdecznie, jeszcze tego tu nie pisałem, ale mnie rzuciło na Śląsk i tu chce zacząć nowe życie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was :), dziś tylko herbatka, bez ciasteczka - muszę się wziąć za siebie - już oponki są zbyt widoczne - życzcie mi wytrwałości ;) Grzesław - nowe życie????? - powodzenia 😘 a reszta co??? meldować się !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pozdrawiam wszystkich bywalców pachnącego grona 🖐️ ojejku jejku 🌼 herbatka super dzięki :D @gusia 🌼 :D Grzeslaw 🖐️ powodzenia :D bo my tu nie palimy my pachniemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję sie :) ja nadal nie palę powiem więcej ... nie zamierzam juz nigdy zapalić !!! 🖐️załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzes ---witamy na Slasku :) W ktory rejon Cie rzucilo?? Za poczatkujacych trzymam kciuki 🌼 Wszystkim buziaki i milego slonecznego popoludnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesław Udanego nowego życia:) Ojejkujejku To niech jest herbatka:)i do tego doniosę jeżyny-są przepysznie słodkie i wszystkie ciasteczka się umywają. Życzę wytrwałości:D:D:D Złośliwiec A jak,pachniemy 🌻 Regres Dziś wydaje mi się to dziwne,że paliłam.Zaświadczam,że można żyć BP i to jest piękne❤️ Sądny Dzień Dużo zdrówka:)Czy już wszystko w porządku u Ciebie? Żabko:) Pachnąca Ago:) Jolik:) Jannu:) Iga:)(eh,na wakacjach już wypoczywasz...) Miłego weekendu🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo @gusia to byłoby naprawde dziwne jakbyśmy na nowo zaczeli palic:) Ostatnio żona mi powiedziała że mnie to nigdy do twarzy nie było z fajką w buzi :P dla całej załogi 🖐️ Udanego Weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia tego nie wiem,dowiem sie 13 sierpnia i na pewno dam Wam znac. Ale jestem dobrej mysli :) U mnie padac zaczelo,ale duchota nadal jest.Moze teraz odrobine sie ochlodzi,bo oddychac nie ma czym. Milego wieczoru zycze wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam weekendowo 🖐️ zaprwszam wszystkich chętnych na kawę :D @gusia 🌼 czuję tu zapach 7 kwiatów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Świeżynki,co u Was? Żabko,odezwij się. Regres:) Sądny Dzień Najważniejsze,to myśleć pozytywnie.Trzymam kciuki❤️ Miłego dnia BP🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ siemka wszystkim :D zapraszam na kawę sadny dzien 🌼 @gusia 🌼 Grzeslaw 🖐️ graba Ps. ładną mam pogodę jadę na giełdę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwiec Dzięki za kawę:) Ja z rodzinka wybieram się na plażę. Miłego dnia BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×