Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

Dzień dobry:) Co tak cichutko... Grzesław,szkoda,wielka szkoda,że Polacy nie awansowali :( Ja mam dziś taką ładną liczbę: Nie palę już 300 dni (+ 02g08m50s). Ilość niewypalonych papierosów: 5401. Będę żyć dłużej o 41 dni (+ 06g17m43s)! Zaoszczędzone pieniądze: 2970,88 zł! Pozdrawiam poniedziałkowo, W sobotę miałam takie myśli typu:a może by tak sobie zapalić i popić?????Potem te myśli sobie odleciały,bo jestem dumna,że nie palę,że BP mija mi każdy dzień i jestem pachnąca. Zapraszam na kawę,ciacho z truskawkami,poziomkami,jagody też się znajdą;)a i bita śmietana,a co tam,można poszaleć! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj @gusia, tak szkoda, że nie awansowali:( brawo za 300 dni, owszem cudownie jest nie palić, toc to sama przyjemność:-), ja już naszczęście nie mam myśli o paleniu nawet po osobistych wydarzeniach:-) u mnie piękna słoneczna pogoda:-), aż szkoda, że nie mam kiltu:( pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj @gusia, tak szkoda, że nie awansowali:( brawo za 300 dni, owszem cudownie jest nie palić, toc to sama przyjemność:-), ja już naszczęście nie mam myśli o paleniu nawet po osobistych wydarzeniach:-) u mnie piękna słoneczna pogoda:-), aż szkoda, że nie mam kiltu:( pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia 🌻 😘 🌻 brawo!!!!! taka zuch dziewczynka jesteś ;) Grzesław - kilt jest chyba w zasięgu Twoich możliwości ??? jaki to problem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie @gusia i Ojejkujejku:-) u mnie w nocy też lało i błyskało, w dodatku prądu nie było:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystki upalnie, pogoda cudowna :-) @gusia moje gratulacje z okazji tak wspaniałej rocznicy 🌻 Wiem, że wczoraj zapraszałaś na ciasto, ale z ochotą wpadłabym dzisiaj na ciasto z owocami. Nie za późno ???? Trzymamy się dzielnie BP i nie poddajemychwilowym zachciankom. Swieżynki jakoś ucichły Co się dzieje ???? Odzywać się tu proszę biegusiem i odmeldować kolejny dzień BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje ślicznie za życzenia:) Kawa,herbata i ciasto aktualne,bo owoców sporo,więc galaretki,bite śmietany już gotowe,mniam:classic_cool: Grzesław:) Ojejkujejku:) Goldena:) Dzieci do szkoły nie poszły,bo burza jest i pięknie grzmi,burrrczy.Będziemy dziś leniuchować,bo wczoraj wszyscy ostro pracowaliśmy przy zaprawach. Miłego dnia:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzucajaca palenie
witam was, ja już od kilku miesięcy się przymierzam do rzucenia tego świństwa jedynie udało mi sie ograniczyc do 5-7 szt na dzień..ale w poniedziałek powiedziałam sobie DOŚĆ i od poniedziałku nie paliłam..ale boję sie kiedy nadejdzie kryzys- na razie nie jest źle czuje że czegoś mi brakuę, ale zajmuję sie czymś- o dziwo pomaga mi kawa . dodam jeszcze do rzucania dołączył też mój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzucająca palenie życzę sukcesu w rzucaniu śmierdziela i oczywiście zajmij się czymś innym, oraz naucz się mówić "przecież nie pale":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka Pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego wieczorku :D wszystkim dziewczynkom po kwiatku 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba rzucajaca palenie 🌼 słuszna decyzja mile jesteś tu widziana i ukłony dla męża 🖐️ razem będzie trochę lżej :D trzymam za was kciuki jovik 🌼 jesteś jeszcze w sanatorium czy już wróciłaś jak możesz to się odezwij albo postaw chociaż kropkę :D @gusia 🌼 Goldena 🌼 ojejku jejku 🌼 pachnaca aga 🌼 monamas 🌼 iga44 🌼 kaja__ 🌼 sadny dzien 🌼 Elviv 🌼 Regres 🖐️ Grzeslaw 🖐️ Wszystkim niewymienionym 🖐️ 🌼 pozdrawiam również i tych, co nas po cichu podczytują i wszystkich chętnych zapraszam do naszego pachnącego grona :D 🌼 bo nie palić to cos pięknego 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Złośliwiec,jak miło,że do nas zaglądasz:) Grzesław:) Rzucająca palenie-supeeeer:):):) Miłego dnia🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam piatkowo Troche mnie nie było ale miałem wolne (zaległy urlop) troche sie pobyczyłem ;) Jak tam idzie nowym rzucanie palenia? Cos ucichło o was? Nic nie piszecie? pozdrawiam cała załogę BP i życzę udanego i słonecznego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Regres,to świetnie,że wypoczynek się udał:) U nas jakoś tak cichutko trochę,ale na pewno wszyscy BP i pachnący🌻 Miłego dnia:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę mile spędzonej niedzieli :D @gusia 🌼 dzień dobry :D 🖐️ ale cisza myślę ze, co nie, którzy? pachnąca lista 🌼 BP :D ja nadal bez śmierdziela :D hej :D kto następny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Driver6667
Witam postanowiłem nie palić po 9 latach palenia 2 dzień i czuję się w miarę dobrze głowa trochę boli i jeść się chcę ale niepokoi mnie coś innego dzisiaj w nocy przebudziłem się 2 razy i miałem jakby duszność atak lęku wiem że to jest wywołane brakiem nikotyny bo kiedyś jak nie paliłem jeden dzień to miałem to samo czy mieliście podobne jazdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałem i byłem bardzo nerwowy ale gwarantuje ze z czasem ci minie :) zapraszamy do nas 🖐️ załoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Driver6667
Dziękuje za zaproszenie fajnie tu u was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich serdecznie:-) @gusia🌻 Regres Złośliwiec Driver6667 pierwsze dni są najtrudniejsze, a potem będzie coraz lżej:-), zapraszam do grona nie palących i życzę udanego rzucenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wtorek ;) U mnie zimno i pochmurno,jakoś tak nie latowo. Zapraszam na czereśnie,bo pięknie obrodziły-teraz tylko zaprawiać i objadać się. Regres:) Grzesław:) Driver:)bardzo mądry krok zrobiłeś:) Też przechodziłam męki rzucania,ale to mija,mija również chęć na dymka,bo podoba się stokrotnie więcej życie BP.Odzywaj się jak CI idzie. Miłego i pachnącego dnia:)🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za zaproszenie fajnie tu u was " no ba;) być tu z nami jako następny niepalący :) 🖐️ wtorkowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiiiilijka
23.06.2012 dzien w którym powiedziałam dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strachchch
Witam, mam do Was pare pytan, nie czytalam calego topiku, przyznaje sie :) Znam kilka osob, ktore rozstaly sie z nalogiem i slyszalam rozne historie na temat gwaltownego pogorszenia sie stanu zdrowia po rzuceniu palenia. Z tych lagodniejszych to oczywiscie tycie, cera z wypryskami i innymi problemami... Z tych powazniejszych; choroby serducha, cukrzyca, nadcisnienie, itp. Wszystko to po rzuceniu palenia. Jak to z tym jest? Czy jest jakas roznica gdy rzuca osoba palaca 12 lat a palaca 30, 40 lat. Czy rzucenie palenia moze byc niebezbieczne dla niektorych? Prosze o Wasze opinie i doswiadczenia. Z gory dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jakies bzdury ... Ludzie tworzą takie historie bo boją sie że nie podołają w walce z nałogiem ... nie za bardzo rozumiem jak może pogorszyć sie stan twojego serca jesli rzucisz palenie? chcesz pomóc swojemu sercu? To rzuć jak najszybciej nikotynę Mogę ci powiedziec jak było w moim przypadku ... Paliłem kilkanascie lat i jedynym objawem przy rzucaniu palenia na samym poczatku ( moze z tydzien ,moze z 2 ) były objawy pocenia sie w nocy,poza tym ciągnęło jak dibali do fajki ale to sie da przetrzymać ...po ok 3 tygodniach chęc na fajkę minęła a dodatkowo ludzie z tego topiku wspierali i jakoś dałem radę ...nie palę juz 3 lata i czuję sie wyśmienicie ,no i oczywiscie płyną z tego same korzyści ...lepszy oddech , większa wydolnosc płuc i czuje smak i zapach powodzenia w rzucaniu no i chętnie tu zapraszamy 🖐️ załogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich:-) Strachchch te choroby powstają w trakcie palenia, a nikotyna działa jak uśmierzacz bólu, a po rzuceniu te choroby zaczynamy tylko lepiej odczuwać (co jest dobrym znakiem do leczenia), także proponuje rzucić by nie prowokować kolejnych chorób:-) @gusia🌻 Regres Złośliwiec pozdrawiam grono nie palących:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Strach,przy rzucaniu palenia występują różne objawy,to organizm się oczyszcza. Ci co palą chorują i ci co nie palą,też chorują.Na pewno organizm poradzi sobie lepiej z chorobą,gdy dodatkowo nie będzie się go truć.Na pewno życie jest piękniejsze BP:) Regres:) Grzesław:) Złośliwiec:) Hej,załogo,gdzie jesteście? Emilijka,co u Ciebie? Żabko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pisze zbyt czesto bo brak mi czasu,ale chyba dobrze nie mysle o paleniu. Jakos nawet nie jest zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×