Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

@gusia- kto pierwszy wstaje robi kawę - zaniedbujesz się :) no to ja - kawa, herbata, placek ze śliwkami ???? zapraszam miłego dnia, u nas lało całą noc - ale i tak jest jakoś tak duszno Pachnidełka- pozdrawiam wszystkich razem i każdego z osobna 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Ojejkujejku dziękuję za kawę @Gusia:-) miłego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to i ja sie przywitam i potwierdzę że nie palę :P Ja sie tylko zastanawiam gdzie te "świezynki wszystkie" co rzucały palenie ? Odzywajcie się :D @gusia jak ja ci zazdroszczę tej plaży:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku,zapraszam na kawę:)Placek ze śliwkami-pycha,mniam,mniam. U mnie zrobiło się chłodno,więc jezioro na bok,zajmuję się porządkami w ogródku,itp Regres,fajnie mieć jezioro pod nosem,ale są też wady w postaci napływu ludzi. Grzesław,jak Ci się mieszka na nowym miejscu? Złośliwiec:) Sądny Dzień:) Szkoda,wielka szkoda,że świeżynki się nie meldują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pozdrawiam wszystkich pachnących 🌼 @gusia 🌼 chętnie wypiję z Tobą kawę :D ja też do jeziora mam bliziutko 100 m :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja sie Ciebie pytalam jak Ci sie mieszka :) ale masz wybaczone,co za roznica ktora agusia :D cos nowych osob nie widac,pewnie wyjechali na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Złośliwiec:) Grzesław,to świetnie:) Sądny,ja też pytałam:) Jakoś tak zrobiło się jesiennie,zmrok zapada szybciej,chłodne noce,teraz słoneczko ślicznie świeci,mogłoby być dziś upalnie. Miłego dnia BP🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia pyszna kawka :):):) masz racje słonko świeci ale jest chłodno, kiedy będzie ciepło pozdrawiam całe pachnące grono i życzę miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie nasze grono i przepraszam, że dopiero teraz pisze, ale moja komórka w naprawie Sądny dobrze mi się mieszka, bo trafiłem na życzliwych ludzi (głupi ma zawsze szczęście), prawie mam pracę:-) pozdrawiam wszystkich i oświadczam, że nie palę i jestem z tego powodu szczęśliwym człowiekiem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gratuluje pracy Grzes,mam nadzieje ze nie za wczas. fajnie ze trafili ci sie mili sasiedzi,zawsze moze sie trafic ktos ciezkostrawny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pozdrawiam wszystkich serdecznie w weekendowy chłodny ranek 🖐️ życzę miłego pachnącego dnia bp :D wszystkich chętnych zapraszam na kawę i tak tylko wymienię z ostatniej stonki :D sadny dzien 🌼 ojejku jejku 🌼 agapachnaca 🌼 @gusia 🌼 Regres 🖐️ Grzeslaw 🖐️ 🌼 my tu nie palimy my pachniemy 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zlosliwiec pyszna kawka :):):) miło zaczął sie ten chłodny poranek bo kawka wypita w tak miłym towarzystwie to sama przyjemność miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja, @gusia mówię dzień dobry i ja @gusia bardzo się cieszę,że u Ciebie Grzesław zaczyna się układać tak dobrze:D Pachnąca Ago,dołączam się do kawy z pycha ciastem z malinami:) Złośliwiec:) Regres:)już chyba niedługo u Ciebie urlop? Sądny Dzień:) Ojejkujejku:) 🌻nie palimy🌻pachniemy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czekam z kawą i ciastem drożdżowym życzę miłej niedzieli gdzie nasze pacnące grono, wszyscy wyjechali na wakacje :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w poniedziałek i życze miłego pachnącego dnia bo NIE PALIĆ TO COS PIĘKNEGO będzie miło jak całe grono sie pieknie zamelduje i do kawki, herbatki dołączy 🌻🌻🌻 :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×