Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

siemka 🖐️ pozdrawiam wszystkich serdecznie życzę miłego wieczoru BP :D wszystkim pieknym i pachnacym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 :D a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba :D dawno mnie tu nie było i co widze jakaś cisza tu panuje nikt nie potrzebuje pomocy same pachnidełka no i OK. i tak trzymać 🌼 nie palimy pachniemy 🌼 :D nie ma chętnych żeby rozstać się ze śmierdzącym nałogiem? a warto :D 🌼 bo nie palić to jest cos pięknego 🌼 :D jovik 🌼 sadny dzien 🌼 ojejku jejku 🌼 spóźnione, ale szczere wszystkiego naj naj naj pachnaca aga 🌼 spóźnione, ale szczere wszystkiego naj naj naj wznosze za Was toast sto !!! lat !!! sto !!!lat !!! sto !!! lat !!! i nigdy więcej śmierdziela :D mamuska 🌼 monamas 🌼 madziuchna 🌼 @gusia 🌼 kania2a 🌼 kaja__ 🌼 cabanka 🌼 alrauna 🌼 agusia9418 🌼 tricitala 🌼 papuga2011 🌼 Kasiami 🌼 ka_rok 🌼 wscieknieta 🌼 Rabiosaaa 🌼 bebolek20 🌼 Maryland_ 🌼 julka01 🌼 kwiatek123 🌼 Regres 🖐️ graba Grzeslaw 🖐️ graba lokomotywa 🖐️ graba pozdrawiam tez tych co przez omyłkę nie wymieniłem 🌼 🖐️ :D i tych co nas po cichu podczytują :D dołączcie do nas naprawdę warto :D za potrzebujących trzymam 2 wolne nie zależne od śmierdziela kciuki BP 🖐️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@gusia ciesze sie ze jestes 😘 buziaki dla 😘 😘 😘 kania2 Agapachnąca gratulacje Maryland Sadny Dzień Złośliwiec Grzesław Regres Ojejkujejku Jovik Witajcie ,musze sie Wam pochwalic ze juz mowie ze nie chce juz wiecej palic,,,,,choc tak nie dawno nie bylam tego pewna ,ciagnelo mnie ,myslalam ze teraz nie pale ale kiedys takm bede tak sie pocieszalam aby zniesc ta rozlake z petem,on jest wstretny ale tesknilam teraz czuje wstret aby tak zostalo jeszcze jedno ,moj maz nie pali juz prawie miesiac ,rozstal sie bezbolesnie,nie wiem czy to nie nazwac cudem,palil bardzo duzo,nie bede sie za niego wypowiadac czy mu sie uda jednak mam taka nadzieje ze juz bedziemy pachniec oboje pozdrawiam was wszystkich meldowac sie kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maica67
Nie pale drugi dzień z plastrami . Od popołudnia strasznie mnie nosi nie moge miejsca sobie znaleźć . Może ktoś mi podpowie jak sobie z tym dac rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) I już po śniegu :( pada deszcz.Na Święta chcę śnieg! Maica No cóż,będzie Cię nosić,ale kiedyś to minie.Teraz to dużo kąpieli,dużo herbatek,np melisa,dziurawiec.Najważniejsze,że nie palisz. Powodzenia Złośliwiec:) Kaja:) ostatnio za mną chodziły myśli o paleniu,chyba przez to,że miałam kontakt z palaczkami.Bardzo podstępny nałóg w każdej chwili może się w nas obudzić.Przecież chcę być pachnąca.jestem z siebie bardzo dumna,że każdy dzień jest BP i przeżywam go świadomie. Poprawiła mi się cera,kondycja-same zalety. Kaju,to świetnie,że mąż nie pali.Przepiękny prezent świąteczny. Jeszcze 5 dni i dzieciaki mają wolne.Super. Udanego i pachnącego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS serdecznie:-) mało tu zaglądam ale nie miałem zbytnio czasu:-) na razie mam go więcej ( brak pracy :-( ) ale myślę, że ten stan nie będzie długi:-) pozdrawiam Was serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam WAS serdecznie:-) mało tu zaglądam ale nie miałem zbytnio czasu:-) na razie mam go więcej ( brak pracy :-( ) ale myślę, że ten stan nie będzie długi:-) pozdrawiam Was serdecznie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryland_
Witam wszystkich :) Grzeslaw: powodzenia w poszukiwaniach pracy! :) Dzisiaj mija 2 tygodnie BP :D Idę z tej okazji do kina haha :) Jest re-we-la-cyj-nie :))) Uśmiechy dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że na tym forum jest dużo weteran ów. Proszę zatem o pomoc. Nie palę 1,5 mca. Motywację mam ogromną, to moje dziecko. Wszystko na początku przechodziłam ok. Oprócz bycia śpiącą i lekkich bóli głowy nic mi nie dolegało. Zero nerw ani innych. Teraz od poniedziałku nie moge sobie miejsca znaleźć. Jestem tak zdenerwowana, że nie umiem momentami nad sobą zapanować. Jedyne o czym myślę to papieros. Już parę razy dzisiaj zamierzałam się do kiosku. W pracy kłóce się ze wszystkimi w domu tez. Są momenty gdzie tłumacze sobie " a zapale jednego albo paczke, byle święta były spokojne"... to jest obłęd jakiś... Zaczynam się bać, że pęknę i to dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, zę z drugiej strony aż mnie odrzuca jak pomyślę, że będę śmierdzieć. Proszę wypowiedzcie się w końcu wy juz to macie za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczułam się wywołana do odpowiedzi jako weteran :), niestety niezbyt mogę pomóc, bo nie miałam takich objawów"rzucania" - a jaką zastosowałaś metodę - ja przeczytałam Caara i do mnie przemówiło;), pozatym napawałam się tym, że nie śmierdzę, że jestem taki zuch, że cera jaśnieje, że oczy świecą, że zęby bieleją.......................no i że 1 papieros to wszystko zaprzepaści. Miałam już 4 miesięczną przerwę i po niej zapaliłam najpierw jednego............a potem POSZŁO :( !!!!!!!!!!!!! No i forum - codzienne gadanie z takimi samymi - POMAGA!!!! Trzymam kciuki - nie daj się - motywacje wzmocnij :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze w temacie jak wyżej - 1,5 miesiąca to już bardzo dużżżżżżżżżżżżżżo i już wdług mnie najgorsze masz za sobą 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojejkujejku.........bardzo ci dziekuję za odzew. Mi niestety już nic ni epomaga. Czuje jakbym miała depresję, dosłownie . Już dawno nie było mi tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im-ka Może pomoże Ci picie herbaty z melisy,z dziurawca?Albo tabletki ziołowe na uspokojenie?Może kudzu? Ja też małam taki ostatnio czas,że może zapalę,ale przeszło i uwazam,że te myśli były głupie okropnie,ale jednak bardzo męczące to było. Czytaj forum,może to Ci pomoże? Dasz rade!Wierzę w Ciebie! Pozdrawiam Ojejkujejku:) Grzesław:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia zewsząd,większość życzy świąt wesołych i podarków znakomitych,a ja życzę, moi drodzy, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie wymarzy. Może po cichutku bez hałasu idąc na spacer gdzieś do parku, może w gronie swoich znajomych jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Ewa w raju, może lepiąc gdzieś bałwanka, jeśli dużo śniegu napada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pachnąco i nie paląco :D Inka nie daj się 🌼 sama się nakręcasz 🌼 Mój M tak poprzednimi razami się zachowywał (myślę, że chyba nie chciał tak naprawdę rzucić palenia), teraz jak nigdy jest spokojny i codziennie wrzuca do słoika na stole po 10 zeta. Myślę że to jest dla niego największa motywacja. No i ja się od niego nie odwracam jak chce mi dać buziaka ;) A palił naprawdę dużo... Mnie już minęło 4 miesiące niepalenia :) Trzymam za ciebie kciuki 🌼 Dla wszystkich pozdrowienia i buziaki 👄 Wesołych Świąt 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie załogę i chciałem dzisiaj całej naszej ekipe złożyć życzenia Zdrowych Wesołych i Radosnych Swiąt Bożego Narodzenia i by te święta przyniosły wam same pozytywy Palaczom i tym którzy polegli w walce z nałogiem życzę powrotu do abstynencji a tym którzy nie palą nadal życzę wytrwałości w postanowieniu Buziaki świąteczne dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak strasznie chyba postanowienia noworoczne będą nie aby udało się zrzucić palenie , ale zrzucić kilka kilogramów:) POZDRAWIAM BP 3m-ce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku WSZYSTKIM życzę🌻 🌻🌻 Nie palę 2 lata i 2 miesiące.Jestem z siebie zadowolona,nigdy nie myślałam że mi się uda, przecież paliłam ponad ćwierć wieku:D Trzymam mocno kciuki za nowicjuszy,Wam musi się udać, skoro mnie nałogowej palaczce powiodło się. BUZIACZKI dla Was 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×