Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość

Rzucilam palenie! Pomocy!!! cz 2

Polecane posty

siemka BP :D pozdrawiam wszystkich serdecznie 🖐️ życzę miłego dnia :D 🖐️ dawno mnie tu nie było 🖐️ :D nie wiem czy mnie ktoś jeszcze pamięta :D wszystkim pięknym i pachnącym dziewczynkom 🌼 🌼 🌼 a chłopakom przystojniakom 🖐️ graba :D ja nadal nie palę BP :D 🌼 bo nie palić to coś pięknego 🌼 pozdrawiam też tych wszystkich, co nas po cichu podczytują 🖐️ Nie palę już 2922 dni (+ 21g41m03s). Ilość niewypalonych papierosów: 175374. Będę żyć dłużej o 1339 dni (+ 15g56m18s)! Zaoszczędzone pieniądze: 58 750,36 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha123454321
Pozdrawiam Was pachnąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sie cisz tu faktycznie zrobiła no ale może przez to że wiosna przyszła :P ja w robocie mam trochę zapiernicz i nie moge tu za czesto teraz bywac :( pozdrawiam ciepło cała ekipe BP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha123454321
otóż to wiosna .....i jest fajnie :] pozdrawiam pachnące grono ja nadal pachnę :] he he .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich serdecznie.Życzę miłego weekendu,pozdrawiam Was ślicznie🖐️ 🌻 🌻 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w święto pracy Zapraszam na kawę (_) U mnie raczej pogoda nie piknikowa. Pozdrawiam pachnąco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga chwale się ;) Wczoraj był 1.05 a więc to moja data Stuknęło mi wczoraj 4 LATA NIEPALENIA 4 lata z wami,(jak ten czas leci :)) 4 lata wzajemnych rozmów,4 lata wspólnego wsparcia,4 lata wymiany poglądów Cieszę się że tu jestem (ostatnio może nie za często ale jednak jestem) Pozdrawiam was ciepło x Dzisiaj biorę żonę i jedziemy do Warszawy na 2 dni na taką małą wycieczkę (łazienki,stare miasto itd) x 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Regres gratulacje za te 4 latka zycze milych wrazen w stolicy pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkich niedzielnie :-) gratulacje Regres za 4 tata nie palenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wiadomość od Żabki :-) jej rynek będzie miał jutro dwie operacje bo ma problemy że słuchem i nowa i Żabka prosi o trzymanie kciuków za udaną operacje jej synka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabko 😘 trzymaj sie ciepol ,dozooooooooo sil zycze Grzeslaw 🖐️ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu na Ciebie???? przeciez to temat o niepaleniu,i Ty tez rzuciles nic wiecej nie powinno sie liczyc Dobrze ze juz mam trudny okres za soba bo na tym topiku teraz nie ma komu wspierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie to przykre ale prawdziwe,ze tu nikt juz nie zaglada,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, FAJNIE JEST NIEPALENIE znowu wiosna ,wszystko zaczyna kwitnac,pachniec, jak palilam nie dostrzegalam ze tak ladnie pachnie np rzepak ,bzy ,lubie teraz taka aromaterapie lubie zapach ladnych perfum nie lubie jak ludzie smierdza fajkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie piszą - to znaczy , że sobie radzą - :) faktycznie zapachy wiosny nieziemskie są !!!!!!!!!!!!!!!, ale to docenić można wówczas, kiedy się czuje nieskażonym przez śmierdziela nosem :( pozdrówka dla wszystkich rzucaczy i weteranów - Żabko 🌻, a lista ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha123454321
witam nadal pachnę wcale już od dawna nie myślę o tym:] pozdrowienia dla żabki i jej synka:]mi mineło już 4 miesiące a może dopiero......he;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha123454321
grzesław a ty co tu piszesz za farmazony....jeśli nie rzuciłeś to cię tu nie powinno być a po drugie co to za linki ????????? masakra niewiem czy się śmiać czy płakać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kacha123454321 zapewniam, cię, że do dziś nie pale, a chodzenie w damskich ciuchach to moje hobby, a komu się nie podoba to już nie mój problem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pale ponad trzy lata tylko dzieki tej kafeterii Trzymajcie się wszyscy. Chciec to moc Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem załoga BP :) X Cos pozmieniali nam ta kafeterię ? Uwazacie ze na lepsze czy na gorsze? Ja uwazm że na lepsze,kazde zmiany wnosza cos nowego :) x nadal nie palę i nie zamierzam i jeszcze czymś musze sie pochwalić wam Ci stali bywalce pewnie sie domyslali ,a może nie ale powiem wam że x BĘDĘ TATĄ !!!!! :D przez***bista radość mnie ogarnia Tak coś koło grudnia ;) Trzymajcie kciuki by wszystko było OK :) x pozdrawiam ciepło ekipe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO!!!!!!!!!!! REGRESIE!!!!!!!!!!!!!!!! Gratulacje :) taki fajny nie palący Tatuś - coś pięknego - zyczę wszystkiego NAJ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejkujejku dziękuję za ten miły komplement ;) :D Mam nadzieję że będę dobrym tatą ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzieś wyczytałam taką fajną sentencję: "najlepszy dla dziecka jest taki ojciec, który kocha jego matkę"- no i wszystko jasne :) trzymam kciuki - powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza :( Wie ktoś może kiedy słońce się pojawi w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×