Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość już mi jest dobrze

Po operacji nosa moje życie nabrało innego wymiaru

Polecane posty

Gość już mi jest dobrze

po raz pierwszy nie wstydzę się siebie, wydobyło to moje naturalne piękno. Lekarz nie zrobił mi sztuszcznego nosa, tylko taki pasujący.... po zdjęciu giposu byłam załamana, teraz on nabiera innego kształtu. Jezu jaka ja jestem szczesliwa. 8 tysięcy nie poszło do smietnika. Jestem taka szczesliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mi jest dobrze
tyle ile miałam kompleksów przez ten nochal, to nie sposob wyliczyc. Nie jestem pięknością, ale bardzo ładna, a nochal mnie strasznie szpecił, miałam wieki i do tego garbaty, wielki po opjcu garba mialam po mamie. Jesli to ma byc koniec waszych kompleksów to polecam serdecznie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mi jest dobrze
nie ma sie czego bac dziewczynym boli tylko 2 dni, po 6 dniach nie miałam juz ani jednego siniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zazdrosna nIUniusia
tez sobie kiedys zrobic operacje nosa :) a ile masz lat gdzie robilas operacje ??? Duzo placilas???? zazdroszcze:) pokaż zdjecia jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie robilas operacje u kogo ?:) przeslalabys zdjecie noska przed i po? tez zastanawiam sie nad operacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już mi jest dobrze
hej dziewuszki. Zmiana nie jest radykalna, bo mam wielki kinol tak czy siak, ale podobno pasuje mi do twarzy, nie mam tylko garba i zrobił mi lekutko zadarty. Wiecie i tak myslalam, ze bedzie lepiej, ale jako porównuje fotki sprzed i po to az zmieniam zdanie o lekarzu. Zapłaciłam 8 tysięcy, mógł mi trosze zmienijszyc ten kinol, ale po zastanowieniu uwazam, ze chyba dobrze zrobił, bo mały nos nie pasowałby mi do twarzy, i nie jestem pasztetem ;) jestem szczupła. Dziewczyny operacja plastyczna zmienia rysy twarzy, bo kinol wszystko pasuje, możesz być śliczna, a jak masz garbatego kulfona tak jak ja miałam to naprawde masz niską samoocenę. teraz można podnieśc głowę i nie chować za włosami, co i tak było widać. Fotki? wolałabym nie pokazywać swej twarzy. Zbierałam na operacje plastyczna i radze to samo dziewczynom z kompleksami, nie ma sie czego bac. Robiłam w katowicach u doktora Łuckiego-choc dalej uwazam, ze moglabym miec mniejszy tej kinol, ale juz za pozno, nawet poprawka wymaga rocznej przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Swinka
ciesze sie ze Wam wyszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie czka operacja już w czerwcu. Trochę boje się, że nie wyjdzie, ale tez wiem, że spróbować muszę, bo nigdy sobie nie wybacze:) Mam pytanie, czy chirurg może uczynić nosek troszkę bardziej krótki? wiem, że czubek jest najbardziej ciężki do zoperowania, i chciałabym się zorientować, na ile można byłoby go skrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeella
wiem co czujesz.. ja zawsze miałam strasznie duży - jak zawsze mówiła moja mama świński nosek - był dziwny i szeroki jak skończyłam 21 lat postanowiłam poddac sie operacji i nie zaluje miałam szczescie i trafiłam w rece profesjonalsty, wiec mój nosek wyglada tak jak sobie wymarzyłam na poczatku nie powiem - ciut bolało i wyglądał średnio... ale teraz, czuje sie rewelacyjnie i co najważniejsze - zaczelam znów wierzy w swoje możliwosci, poczułaam sie pewna siebie, a to życiu zawodowym i prywatnym pomaga! dlatego jezeli myslicie o operacji, a moze od niej duzo zalezec to nie zastanawiajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc434343
Witam! Ja mam nieco inny problem mam krzywy nos jest to wada wrodzona i czuje sie z tym bardzo zle jak robie zdjecia popadam w stany depresyjne po prostu jest tak ze jestem typem takiej słodkiej dziewczynki a ten nos czyni mi twarz taka ostra i co tu duzo mówic nie podobam sie chlopakom;( i bardzo mnie to boli bylabym naprawde śliczną dziewczyna ale strasznie mnie to szpeci nos wygina sie w lewa strone mam dwa różne profile jeden słodki drugi bardzo ostry sprawia to ze mam bardzo ostry wyraz twarzy wystarczylaby u mnie tylko korekta części kostnej bo nawet jak przesuwam czesc chrzestna to juz mniej wiecej widze jak wyglądalabym i widze ze wyglądalabym slicznie juz by mi nic nie brakowalo. Mam 21 lat mam pieniadze zdecydowałam sie na dr Szczyta ale boje sie bardzo ze cos pojdzie nie tak moim marzeniem jest zeby isc raz na impreze i wytanczyc sie z chlopakami a gdy cos nie pojdzie to sie zalamie i nie dam sobie z tym rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gina80
Hej, napisz, czy sie zdecydowałaś na klinikę dr Szczyta? Czy już coś ustalilas? Bedę trzymać kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób, rób, będziesz piękniejsza i wreszcie zapomnisz o kompleksach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto to jest Łucki ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwyraźniej twój dobry konkurent, gosciu wyzej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytam bo tego nazwiska nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, operacja nosa może bardzo poprawić nasz wygląd. Ja zrobiłam operację w gabinecie Raczkowska i nie żałuję swojej decyzji. Efekty są zauważalne od razu i w końcu nie muszę się wstydzić swojego nosa. Polecam każdemu ten gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×