Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nataliaaaaa83

alergia pochwy???? Dziewczyny ratujcie !!!

Polecane posty

Gość nie czytałam całego wątku
może już ktoś o tym wspomniał, ale przecież powinnaś mieć boiocenozę (czystość) pochwy. Jeżeli masz jakieś bakterie czy grzyby lub zbyt mało pałeczek lactobacilluss to to badanie to wykaże. nie można dawać leków w ciemno. Głupi ten gin u którego byłaś. Przestań przesadnie dbać o higienę, bo wymywasz naturalną ochronę skóry, potrzeba trochę czasu, by te delikatne miejsca doszły do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaa83
Bylam dzisiaj u kolejnego gina, kolejny na "oko" stwierdzil ze to ewidentnie alergia plus niewielka infekcja w zwiazku z totalnym przesuszeniem skory w tych rejonach. Wychodzi na to, ze te masci ktore stosowalam na swoja dolegliwosc tylko pogorszyly sprawe. Mam brac Lacibio Femina na odpudowanie flory, jogurty, nasiadowki z Vagosanu (mieszanka ziooowa) plus porzadne natluszczanie przesuszonych rejonow kremem dla bobaso liroen czy jakos tak. Lactovaginal badz vaginal w czopkach dla ulgi. Lekarz stwierdzil ze powinno ustapic... Mine tylko ten swiad zastanawia i nie daje zyc. Na dniach planuje wybrac sie do kolejnego gina i wymusic na nim posiew, badanie czystosci pochwy czy jakkolwiek to sie nazwywa. Kuoilam sobie do podmywania ten plynik ziaji z kory debu ktory mi polecilyscie, zeczywiscie przyniosl mi mala ulge...Dziekuje za rady !! : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaaa83
Dziewczyny mam grzybka..Dzisiaj bylam u pani ginekolog ktora po ok. 15 sec juz wiedziala co mi dolega ! Dostalam leki i juz czuje sie minimalnie lepiej! ale moja rada dla Was - nie zwlekajcie i nie probojcie sie leczyc same ! gdy poczujecie ze TAM cos sie dziej to od razu zainwestujcie w dobrego i sprawdzonego lekarza i dobre leki to zaoszczedzicie sobie czasu, nerwow i pieniedzy;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahhaaaaa
od razu pisalam Ci,ze masz grzyba:D alergia pochwy-to jest smieszne stwierdzenie,nie ma chyba czegos takiego..swiad zawsze swiadczy o jakiejs grzybicy/drozdzycy/ewentualnie rzeżączce lub rzesistkowicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elciabelcia
polecam nasiadówki z kory dębu- zioła się kupuje w aptece za 3.50. naprawdę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magnolia czarnabiała
Szkoda, że nie napisała jakie leki jej pomogły ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od kilku lat mam suchość, pieczenie nawe tból sromu, są momenty, że nie mogę iść, podejrzewam alergię ale z tego co tu czytam dziewczyny piszą ze to zwykle grzybica, miałam robiony posiew i nie ma grzybicy, są przeleczone nieliczne bakterie... Natalia i co już dobrze?jesli nadal masz dolegliwości odezwij się na forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój problem swędzenia i pieczenia skończył się zaczęłam stosować probiotyk dopochwowy lactovaginal, który odbudował moją mikroflorę po ciągłym leczeniu infekcji bakteryjnych. Pomocne okazało się również "wieczenie" to znaczy spałam bez bielizny w koszuli nocnej, a w ciągu dnia chodziłam w sukienkach oraz w bawełnianych figach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A lactovaginal jak często stosujesz? np. ile razy w miesiącu, czy raz na miesiąc opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iness22
Lacibios Femina jest bardzo dobra - też to stosuję, teraz maja też płyny do higieny intymnej, rozejrzyj się, czy gdzieś w twojej okolicy są dostępne w sklepach i kup, bo lepiej się kompleksowo ochronić, jeśli masz bardzo wrażliwe miejsca intymne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a robilas wymaz w laboratorium
- to podstawa, Poza tym nie wolno uzywac mysla do podmywania( odczyn zasadowy, fatalny dla tych miejsc), w ogole jak najmniej ingerencji chemii, najloesza zwykla woda i tez nie 10x bo cala dobra flore wybijesz, Nie nalezy, z tych samych wzgledów sie tam depilowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal mam suchość, świąd i pieczenie, nic nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lactovaginal lepiej stosować raz w miesiącu całe opakowanie niż np.jeden co kilka dni.Mnie lekarz mówił że najlepiej po okresie i na noc.Tylko trzeba zakładać wkładkę bo wypływają resztki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rowniez mam ten sam problem i szukalam roznych preparatow nic mi nie pomagalo,nie mam grzybicy ani zadnych podobnych rzeczy.teraz problem znika w koncu cos pomoglo kupilam plyn do higieny intymnej lactacyd femina ok 26zl i globulki vagical ok19zl.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam cos podobnego myslalam ze to grzybica i lekarz mi przepisywal leki przeciwgrzybiczne a problem nie ustepowal w koncu zmienilam lekarza i sie okazalo ze zadnego syfa nie mam tylko to alergiczne jest.. mylam sie lactacydem ktorego zamienilam na specjalistyczny plyn aa protect i bielizne piore w bialym jeleniu i przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christin
Mnie ostatnio się spodobał pięknie pachnący, zielony żel pod prysznic. Po 3 umyciach się tym żelem miałam podrażnione i zaczerwienione okolice intymne. Pobiegłam do apteki i pani poleciła mi lacibios femina protecta, który delikatnie myje, łagodzi podrażnienia, pieczenie i stany zapalne. A że nie zawiera SLS, SLES, parabenów to mnie dodatkowo nie podrażnił i nie uczulił. Będę go już teraz stosować systematycznie to da mi też ochronę przeciwgrzybiczą i przeciwbakteryjną (bo zawiera kwas mlekowy i chlorheksydynę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też używam teraz żelu lacibios femina protecta - jedynie on mnie nie uczula. kiedyś mojej skórze było wszystko jedno, czym się myję - mydłem, żelem pod prysznic, czy żelem do higieny intymnej, ale zmieniło mi się po porodzie i teraz moje okolice intymne tylko po tym lacibiosie nie reagują podrażnieniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spoczkoooo
A jakiego plynu i proszku uzywasz Kamilla23?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agag010
agi7373 jak teraz wygląda Twoja sytuacja? masz dalej zmiany atroficzne? myślę że mam podobny problem, teraz nie wykryto u mnie grzybicy ale długo leczyłam ją i paciorkowca, a teraz moja pochwa jest w opłakanym stanie i trzech lekarzy nie wie co mi dolega. Porobiły mi się nawet nadżerki w wejściu do pochwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to ginekolog nie wie jak ci pomóc, przecież nie może cię tak zostawić!! Długie leczenie na pewno wyjaławia, bo pozbywasz się również dobrych bakterii a to jest jedna z przyczyn powracających infekcji, probiotyk jest tu niezbędny np. dopochwowy invag jest na prawdę skuteczny. Po drugie trzeba by się znając tymi ranami o których piszesz może jakieś maści?? Te miejsca szybko się goją - w końcu po porodzie sn wszystko wraca do normy, zabliźnia się, goi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy zmianach atroficznych, mnie lekarz zalecił stosowanie Hydrovagu, ma bardzo dobrze skonstuowany skład i szerokie spektrum działania. Nie będę się rozpisywac, odsyłam do ich stronki: http://www.hydrovag.pl/O_produkcie/Stosowanie. Powiem tylko tyle, mnie pomógł, a byłam juz w depresji, bo myśllam, że juz nic mi nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również stosowałam hydrovag na przyśpieszenie gojenia śluzówki po usunięciu narośli w pochwie. Globulki bardzo mi pomogły, dodatkowo poprawiły nawilżenie i zakwasiły pochwę chroniąc przed patogenami. Mają niewielki rozmiar, bez problemu umieszcza się je we właściwym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny, powiem tak pisze tutaj, bo już kompletnie nie wiem co robić, mecze się już jakiś rok, wizyty u lekarzy(jeden stwierdził bez badań ze to zapalenie przedsionka pochwy), gdy po ponad miesiącu leczenie nie przyniosło ulgi, przenioslam się do ginekologa wysokiej klasy prywatnie co tydzien/dwa jeździłam do niego zostawiając duży hajs z myślą że będzie lepiej... najpierw stwierdził gronkowca, tak minely miesiace leczenia i dalej nic, później gdy nic nie pomagało i dalej kłucie, pieczenie i ból jakby ktoś mnie papierosem od dołu przypalal nie ustaly poprosilam by jeszcze raz zrobil mi powiew i antybiogram- no i zalamanie---> z badań wyszło, że nie mam bakterii, nie mam grzybów, mocz dobry, proby watrobowe dobre, morfologia dobra...zlecal mi dużo badań ale wychodziły dobrze, ale ból dzień w dzień był, bywały dni ze po prostu nie dawalam sobie rady, zapomniałam dodać że na leki wydałem już parę tysięcy, a i tak nic nie pomogły, teraz kazał brać mi sterydy, po których cZuję się jeszcze gorzej, zapisałam się do kolejnych 3 ginekologow, ale tracę nadzieję... lekarz stwierdził że to pewnie alergia i kazał mi odstawil mydla itp i kupić coś typu biały jeleń, wszystko fajnie gdyby nie to że dostałam olśnienia"może to przez tabletki antykoncepcyjne" biorę je codziennie- ból jest codziennie, ale nie dowiem się jeśli ich nie odstawie- a odstawić mogę je dopiero za 7 dni, a teraz jak biorę te sterydy to każdy dzień wygląda tak że cały dzień rycze z bólu, chciałabym was poprosić o rady, nie wiem jakieś pomysły co mi może być? I czy serio uważacie że to może być przez tabletki anty? Jeśli nie to przez co? Proszę pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim proszku pierzesz bieliznę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie same objawy I jest to bakteria streptococcus agalactie ale musisz zrobic wymaz z pochwy na obecnosc bakteri.A na razie odstaw nabiał I słodycze ,pomaga picie serbra koloidalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam takie same objawy I jest to bakteria streptococcus agalactie ale musisz zrobic wymaz z pochwy na obecnosc bakteri.A na razie odstaw nabiał I słodycze ,pomaga picie serbra koloidalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny!!!! Bo dbac o chigiene to znaczy delikatnie przejechac reka od cewki do tylu. W zadnym razie nie szorowac sie a tymbardziej wkladac paluchow i sie tam czyscic!!!!!! Jestescie czyste tam jest tylko ten dobry sluz! Ja wiele lat sie leczylam i nic....nic to nie dawalo bo wciaz sie szorowalam w srodku!!!! Lactibios femina kapsulki biore 3 dni przed miesiaczka, podvzas i po. Jestem nawilzona. Zadnych grzybow nie mam mimo basenu i innych spraw. A paluchy czy cos innego tylko podczas seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×