Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalenia R.

czy w 2 tyg ciazy czulyscie ze udalo sie ?

Polecane posty

Gość Magdalenia R.

prosze o wypowiedz mam , ciezarnych czy juz w 2 tyg ciazy czulyscie tzn. bole etc.. ze sie udalo ? czy jednak bylo tak jak przed okresem ? a moze jednak bylo inaczej ? czy tylko spoznil wam sie okres ? wiem ze to wczesniej ale tak bardzo bym chciala miec kruszynke :( napiszcie jak bylo u was . Bede wdzieczna i dziekuje za kazdy wpis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenia R.
jestem swiadoma tego z u kazdej kobiety jest inczej moze to za wczesnie na jakiekolwiek objawy? moze pojawiaja sie pozniej ? prosze o wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
ja nie czułam nic :D a raczej byłam pewna że się nie udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fefag
nie zauwazylam nic, czulam sie tak samo, dopiero spozniajaca sie miesiaczka uswiadomila mi, ze to moze byc ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenia R.
tez wlasnie mam taka nadzieje :) nie mam tkliwych piersi czy brodawek i zyje nadzieja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 222222
w 2 tyg nie za bardzo jest co czuć... objawy zaczynają się gdzieś tak po 3-4 tyg, mnie kłuło w boku (jajnik) i w życiu bym nie przypuszczała że to może być objaw ciąży (oczywiście istniała taka możliwość bo nie zabezpieczaliśmy się - poszliśmy na los, co ma być to będzie - i wyszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aka ona 23
a aj czulam, mialam lekki bol brzucha, taki dziwny jakby mnie ciagnęło w dół... aha i mialam tez plan=minie implantacyjne, takie brazaowawe plamienie... co do tkliwych piersi, zawrotów głowy i zlego samopoczucia to dopiero w jakims 6 tyg sie zaczelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenia R.
:) rozumiem ja nie odczuwam prawie nic ale nadzieje mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja mialam wszystko jak w zegarku, regularne i malo bolesne miesiaczki(zero antykoncepcji hormonalnej, zero nadwagi, jakis infekcji = wieksze szanse poczecia), zero jakis ukluc w czasie owulacji....pierwsze starania i udalo sie od razu..czulam ze sie udalo bo bylo calkowicie 'inaczej'...jajniki mnie kuly, piersi bolaly co u MNIE sie zadko zdazalo i jakas podswiadomosc w glebi...balam sie tylko tego aby nie nastapilo samoistne poronienie(duzo kobiet nawet nie wie o tym ze cos takiego nastapilo) kiedy to zrobilam test 7 dni przed okresem, wyszla bladuchna kreska ktorej sobie nie ubzduralam...tak tak moje pierwsze a zarazem drugie starania a juz szalalam bo sie doczekac nie moglam....wyniku no ale niektore kobiety bo wielu probach staran po porstu sobie wkrecaja i wymyslaja objawy badz je wyolbrzymiaja co prowadzi do urojonej ciazy... ale kto nie chcialby chodz szczypty nadzieii ze sie udalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenia R.
waszka podobnie do ciebie mam , zero infekcji , wszystko tak swietnie regularne tylko czytalam o piersiach itp tego ja nie mam , ale oczywiscie nie chce sobie czegos wkrecac, moze faktycznie sie udalo badz i nie . Poprostu mam tylko nadzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas bassssssssssssssssssssssss
ja nic nieczulam, dopiero jak niedostalm okresu bylam na 90% pewna ze jestem wciazy ale odczekalm 2-3 tyg i wtedy poszlam do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bas bassssssssssssssssssssssss
im bardzie sie stresujesz tym dluzej niebedziesz mozliwe mogla zajsc w ciaze.niemysl tyle otym i czekaj czy dostaniesz okres. powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my_secret
witam, a ja mam pytanie ... 12dc wszystkie podstawowe objawy okres w terminie 24.04 skąpy i 8.05 dopiero wypada owulacja. dzis jest 12 dc a temp 37,2 ... czy to ciąża ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenia R.
Nie stresuje sie :) nie mysle o tym non stop , tylko chcialam sie dowiedziec jak u innych kobiet w 2 tyg to wygladalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbttt
ja na około tydzien przed miesiączką (która nie przyszła) czułam silne bóle w podbrzuszu...byłam rozdrażniona... 2 tyg. po terminie miesiączki pojawiło się zmęcznie i bóle głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariol_Ka
mi powieka skakała okropnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoojojjjjjjjjj
no ja czułam w każdym miesiącu ktory się staraliśmy a w tym w którym jakoś niedawałam szans wyszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritkaa
ja właściwie w każdym miesiącu coś tam czułam , natomiast w tym cyklu co nam się udało byłam pewna że dostanę okres ale go nie dostałam a miałam bardzo regularne okresy ale dla pewności odczekałam tydzień i dopiero zrobiłam test oczywiście wyszedł poztywny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritkaa
ja bym na Twoim miejscu się nie nakręcała tylko spokojnie poczekała na termin okresu apóźniej zrobiła test. Życzę powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenia R.
:) jeszcze kilka dni , 4 wczoraj zrobilam test ale wyszedl negatwyny , choc to taki tani byl , kiedys zamowilam sobie owulacyjne i w tym bylo pare ciazowych :) ale mysle ze to za wczesnie bylo . Wiadomo kazda kobiety by sie cieszyla i czasem ma mysli takie wrecz by sprawdzic :) choc nie naleze do tych osob,wkrecajacych sobie cos .. ale kusi czasem o kusi . Test wykonam dopiero i zakupie w aptece jak spozni sie okres. Czuje sie tak jak przed miesiaczka , myslalam zawsze ze po zaplodnieniu zczynaja sie objawy a ja takich nie mam :) Dziewczyny przepraszam za moje lamentowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenia R.
tez tak zrobie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo..bylam pewna juz po tygodniu :) nawet jak pierwszy test byl neg, za dwa dni powtorzylam ..i mialam racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritkaa
nie przepraszaj każda z nias przez to przechodziła:). Ale z własnego doświadczenia wiem że nie ma co doszukiwać się objawów zwłaszcza przed miesiączką. Ja przed okresem czulam się jak zwykle bóle podbrzusza i bóle piersi i tak było do 5 tygodnia ciąży. Dopiero w 5 tygodniu zaczeło mnie mdlić , piersi nadal też bolą . Jedynie co brzuch już nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalenia R.
:) mile jestescie naprawde kobietki ja nie doszukuje sie objawow bo ich poprostu nie mam , czuje sie jedynie tak jak zawsze przed miesiaczka . Tylko teraz chcialabym bardzo by nie nadeszla . Jeszcze kilka dni , dostane miesiaczke to trudno , ale chcialabym by sie spoznila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jakoś po około tygodniu już coś czułam...trudno powiedzieć co to było za uczucie, cos na pograniczu fizjologii i psychiki..nie wiem jak to opisac :) ale wmawiałam sobie że pewnie mi się wydaje, bo niemożliwe żebym zaszla w ciąże w pierwszym cyklu prób ;) potem test, jeden, drugi-negatywne-bo za wczesnie robiłam:p dałam sobie kilka dni luzu, a potem test pozytywny :) trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi37
ja równiez czekam na @.. :):) ale tez nie doszukuje sie objawów.. bo nie chce sie zawieść.. jedyne co czuje to kłucia podbrzusza.. najgprsze jest to ze 2 cykl biore duph. odstawilam go w niedziele.. i nie wiem kiedy test moge zrobic:( mam nie regularne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi37
moze mozecie mi doradzic bo ja przez ten duph.sie gubie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba sie do was dołączę. Nie jestem niecierpliwa ale w tym wypadku nie moge sie doczekac. W lutym odstawilam tabl. i wspołżyjemy bez zabezp. nawet temp zaczelam mierzyc. Czekam na @ i mam wielka nadzieje ze nie przyjdzie. Nie mam przeczucia ze jestem w ciazy tylko podbrzusze troche napiete. Ale czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saleminka8
ja wiedziałam że sie udało 4 dnia po zapłodnieniu :P miałam objawy jak w poprzedniej ciąży którą niestety poroniłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość varvara
miesiaczka zaczeła mi sie spozniać ale pomyslałam ze to normalne jak zawsze :) pewnego popoludnia zle sie czułam bylo mi słabo,nastepnego popoludnia to samo... pomysłam sobie ze dopadła mnie grypa żołądkowa ale znajoma polecila zrobic test :P wiec posłuchałam sie i zrobiłam dwa na wszelki wypadek:d DWA POZYTYWY :D:D dwa tygodnie temu bylam u lekarza . Macica zmienila kolor wielkośc tez inna ale nic nie widac . Lekarka dała mi skierowania na badania ktore juz wykonałam(krew mocz) i nie dlugo do niej znow sie wybiera. Piersi mi sie powiekszyły czuje jak macica mi sie powieksza i mam nadzieje ze juz cos na usg wyjdzie bo po naszym wyliczeniu jestem obecnie w 7 tc :) troche sie boje bo poroniłam w styczniu 2010:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×