Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przedszkolanka.ek

KLUB MALUCHA

Polecane posty

Gość do myszy.....
no powiem tylko tyle że trzeba mierzyć siły na zamiary, znam takie co po miesiącu zamykały klub bo.metraż za duży a dzieci za mało itp a nikt nie zapłaci bóg wie ile jak nie masz renomy..... tym bardziej w duzym mieście gdzie jak widac powstają takie kluby i chwała im za to, ale konkurencja jest i trzeba sie liczyć z kosztami itp ja jakoś nie obijam sie o wózki w holu bo ich tam nie ma, żłobek ma osobne wejście dla wózków i werandę gdzie spia maluchu w ciepłe, sala podzielona na dwie części i jak dla mnie duża bo nawet zakupiona została duża zjeżdżalnia dla dzieciaków............no jak chce sie mieć miejsce - wiadomo że im więcej tym lepiej - to trzeba liczyc się z kosztami - a wiadomo że cena gra tu dużą rolę!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goldi-a wystawiasz kup teraz
a ja juz nie lubie autorki i nie dałabym dziecka pod jej opieke czy nie zauwazyłyscie ze ona tylko wie ze chce załozyc klub malucha i...... i tyle wie a reszta to taka rozsypana u niej i bez przekanania pisze ze mnie szczerze zniechecila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moim zdaniem autorka nie ma pojecia o o zakladaniu i co najgorsze funkcjonowaniu klubu malucha ale to moje zdnaie moze mysle :) a co do metrazu to konkurencji w Katowicach nie ma bo ciagle jest za malo klubow malucha, nie znam ani jednego co by splajtowal :)) a poza tym nie majac warunkow czytaj ciasnota to nie bedzie chetnych bo tak jak mowie gdyby to bylo wtedy duzo tansze to ok, ale jak mam wybrac zlobek w willi z ogrodem lub zlobek zrobiony w mieszkaniu w kamienicy czy bloku z piaskownica osiedlowa za cene podobna rozniaca sie moze z 20% to wole jednak lepsze warunki dla dziecka i wlasny komfort parkowania, dojazdy czy szatnie z miejscem na wozki itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renomy nie tzreba miec zadnej wystarczy dobra reklama :D:D:D:D a druga sparwa to najlepszym rozwiazaniem jest zakup nieruchomosci a neiw ynajem bo wynajem jest o wiele drozszy jak ktos jzu pisal ze 25zl na mkw czyli kolo 6tys na mc za sam lokal plus media :/ masakra... a jak sie kupi np dom szeregowiec za ok 400tys to masz wlasne i placisz np rate po 2 tys i sprawa rozwiazana, w razie co spzredasz dom i odzyskasz kase :) wszystko zalezy co sie planuje, moim zdaniem przy 30 dzieci to koniecznosc by byla, ja planuje klub na max 6 dzieci wiec mnie taki lokal niepotrzebny jest aczkolwiek planuje na niego pzreznaczyc 55mkw swojego domu wiec tez nei malo, roznica ze mnei to nei kosztuje nic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Drogie Panie!!! Proszę mnie nie obrażać...odnośnie mojej wiedzy czy nie wiedzy...nie wiecie nic..więc nie rozumiem tego komentarza odnośnie mojej osoby. Mam dość dużą wiedzę na temat dzieci bo jestem mgr. wychowania przedszkolnego, mam praktykę z dziecimi w przedszkolu i szkole podstawowej to tak na początek nie wliczam kursów i szkoleń...już pisałam wcześniej że stworzyłam to forum żeby dowiedzieć się czegoś ciekawego uzyskać jakieś wskazówki a nie chwalić się kompetencjami. Więc jeżeli Drogie Panie nie macie nic do powiedzenia w temacie który rozpocęłam na tym forum to proszę się nie fatygować i nie rozpoczynać niczemu nie służącej rozmowy. PS: dziękuję za wskazówki tym którzy zrozumieli temat tego postu!!! Podrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robia te lulajace
droga pani po ostatnim poscie widac ze jest pani tylko mgr :(( kolejna przedszkolanka z wysokim mniemaniem o sobie, kursy i studia, dyplomy i wszystkie kompetencje moze sobie pani schowac jak nie umie pani podejsc do tematu od strony rodzica :(( nie wiemy o tym co pani wie bo pani nie pisze zadnych swoich propozycji, przemyslen czy tez wlasnej wizji co i gdzie i jakby mialo funkcjonowac a zada pani wiedzy od nas co swiadczy o tym ze tego pani nie wie... takiej osobie zadufanej w sobie nigdy bym nie oddala dziecka :((( nie ma to jak teoria i pranie mozgu na UŚ, skor tyle pani wie o wychowaniu dziecka, tyle praktyki ma pani to po co pani wiedza od matek co potrzebuje dziecko w przedszkolu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Nie jestem zadufana w sobie i nie będe więcej kontynuować dyskusji z osobami które mają problemy z własną osobą. I bardzo dobrze że Pani by nie chciała oddać dziecka do Mojego Klubu bo ja bym nie chciała nawet Pani spotkać. Propozycje??? proszę Pań...żeby je złożyć muszę być pewna co będe miała mogę pisać esej na temat tego co bym chciała i co bym mogła ale po co jak się okaże że tego nie zrobię bo będzie to powyżej moich możliwości. Chcę założyć KLUB MALUCHA bo KOCHAM DZIECIAKI świetnie mi się z nimi pracuje i lubią mnie. Rodzice zawsze byli zadowoleni z opieki którą oferowałam ich pociechom. I proszę mnie nie generalizować bo właśnie po to poszłam do takiej a nie innej szkoły żeby dowiedzieć się jak najwięcej o rozwoju dziecka i możliwościach jego wspomagania. Uważam że właśnie takie Panie powinny opiekować się dziećmi. Nie chce tworzyć jakiegoś domku z opieką nad dziećmi tylko porządny KLUB MALUCHA z którego JA, RODZICE i PRZEDE WSZYSTKIM DZIECI będą zadowolone. I chcę jeszcze na zakończenie powiedzieć że właśnie PANIE Z POWOŁANIA a nie PANIE KTÓRE MYŚLĄ ŻE ROZUMY POZJADAŁY powinny wychowywać dzieci bo taki KLUB MALUCHA to drugi DOM. I to co z niego wyniosą to zostanie na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co robia te lulajace
to powodzenia zycze bo bedzie potrzebne :((( duuuzo szczescia!!! skoro wszystko pani wie to po co ten temat??? chyba czas go skonczyc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Acha i jeszcze jedno więcej EMPATI proszę!!!!!!!!!! bo pragnę zauważyć że ile ludzi tyle opinii. I z innego punktu widzenia patrzy na Klub mama bez wykształcenia pedagogicznego, a inaczej mama która ma doświadczenie itd. WNIOSEK??? jak ktoś chcę "dobrze" to pyta o zdanie osoby zainteresowane!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nooooooooooooooo..............
no drogie Panie Przedszkolanka ma trochę racji, aczkolwiek internet to niezbyt dobre miejsce na takie tematy, chociąz coraz więcej młodych mam szuka na necie ino itp mysza to pojechałaś z tym przedszkolem na 6 dzieci:P:P:P:P:P ja tez mam dom i 2 dzieciaków i jak bym miała zajmować sie jeszcze 4 to nie potrzebuje żadnej wiedzy na temat rynku i jego możliwości bo daje ogłoszenie i jak nikt nie odpowie to żadna strata a jednak jak sie otwiera własny biznes to trzeba na wszelkie sposoby skalkulować........ ja znam bardziej rynek wrocławski i właśnie jeden klub malucha który po miesiącu sie zwinął, akt że mogli pociągnąć i trochę kasy włożyć ale widać było tak marnie że po miesiącu zamknęli działalność...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Nooooooo.... nie zgadzam się że to nie najlepsze miejsce, po to jest żeby z niego korzystać, zresztą uważam że właśnie anonimowo większości się języki rozwiązują bo jak zapytam Mam w przedszkolu to uważają że wszystko jest w jak najlepszym porządku. Ech... oczywiście nie jest to jedyne i absolutnie nie powinno być ale każde źródło wnosi coś nowego. Szkoda tylko że dyskusja poszła w innym kierunku. Mam nadzieję swoją drogą że nie będę należeć do tej grupy która zamknie swój KLUB bo właśnie mam zamiar spełnić swoje marzenie dziecięce więc lepiej żeby nikt mi źle nie wróżył. A TEMAT DALEJ AKTUALNY więc jeżeli MAMY macie coś do powiedzenia w kwestii spostrzeżeń o już obecnych Klubach to proszę o podzielenie się nimi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mam.....
Przypadkiem zobaczyłam ten temat i z racji że moja córka chodzi do takiego prywatnego żłobka zajrzałam:) nie czytam opini wstecz bo chyba niektóre osoby zajżały tylko po to żeby złośliwie skomentować... co prawda ja nie jestem z katowic ale z małego miasteczka, ale mamy tu 2 kluby malucha jeden od prawie 2 lat i miał takie wzięcie że otworzyli drugi....... u nas raczej w willach nikt nie otwiera takich klubów bo to koszty, od gminy można tanio wynająć a fakt że u nas ceny niższe, ale co mam na myśli, z klubu jestem bardzo zadowlona i córka też, płącimy +-800 zł z pełnym wyżywieniem, metraż??nie wiem, ale to dwa mieszkania na parterze połączone, jest jedna duża bawialnie podzielona na dwie części dla maluszków i tych starszaków, no i jadalnia, kuchnia sypialnia i kącik czystości gdzie odbywa się nocnikowanie, i przebieralnia, podwórka na razie małe, bez zabawek ale dzieci raczej chodzą na plac zabaw obok, co do podwórka to klub rok temu nie miał w ogóle bo był w innym miejscu i mniejszy ale Pani miała takie wzięcie że zmieniła lokal na większy...teraz ma ok 30 dzieci, ale 300m tam chyba nie ma. nie wiem jak jest w Katowicach ale koleżanka z Warszawy za karnet 40 h płaci cos 400 zł, a za cały miesiąc chyba 1500zł i to bez wyżywienia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Do mam...dziękuję bardzo za zrozumienie. Właśnie do takich osób był skierowany ten temat. Więc bardzo proszę o reflekse osób które mają coś do powiedzenia na temat KLUBÓW MALUCHA i ich funkcjonowaniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem zainteresowana
autorka chce moim zdaniem aby poddac jej pomysły zainspirowac napisac co potrzeba gdzie sie ruszyc z jej aspiracjami to radze jej jedynie szukac pracy jako opiekunka w klubie malucha ale na pewno nie brac sie za zakładanie takiej placowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowidama to tej co pisala do mnie : wcale to nie ejst tak ze jak u siebei w domu to nic nei trace i nic nei inwestuje i nic nie musze wiedziec, zeby zalozyc dzialalnosc gospodarcza potzrebuja zainwestowac chociazby w papierologie, chodzenie po urzedach, zusach i innych, zatrudneinie pracownika, wyposazenie domu pod katem 6 dzieci a nie 2 ! i reklama! co sporo kosztuje! nie mam aksy na jej wywalanie w bloto by po mcu sie zwinac :/ do kazdego pzredsiewziecia tzreba byc przygotowanym i jak sie cos robi to porzadnie... po przeczytaniu dalszej zcesci tematu pzredszkolanko nadal i to coraz mocneij czuje, jak widac nie tylko ja ze ty poza checia zalozenia takeigo interesu nic nei wiesz i nawet nei bardzo przyjmujesz informacje inne niz bys chciala... ja ci dobzre zycze ale moim zdaniem to jest to ponad twoje mozliwosci.... i nie o finansowych tu pisze :/ jak chcesz wiedziec jak wygladaja kluby malucha w Kcach to idz i zobacz kazdy ci pokaze, a jak juz to wiesz to po co pytasz? jak szukasz inf co by chcieli rodzice to sluchaj tego co pisza a nie wmawiaj ze tak nie musi byc... piszesz ze chcesz cos zrobic dobzre i byc zadowolona ale jak piszemy ci co to znaczy zeby byl super taki klub to piszesz ze to nieoplacalne czy nie dasz rady zapewnic takich warunkow wiec.. chyba z twoich mazren zostanie ci byc tylko pracownica takiego klubu :/ bo prowadzenie dzialnosci tego rodzaju wymaga troche wiecej niz bycia pedagogiem ja ci juz to raz pisalam ze dla mnie wyksztalcenei pedagogiczne nei znaczy nic, bo opiekowac sie dzieckiem kazdy moze, zwlaszcza jak ma do tego podejscie, w koncu nie kazda matka jest pedagogiem a wychowuje swoje dziecko, to jedno z najlatwiejszych zajec w swiecie bo w duzej mierze jest instyktowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chcesz wiedziec jak zalozyc klub malucha to polecam forum gazeta.pl jak chcesz wiedziec jak wygladaja kluby malucha, plany zajec, metraze, wyposazenei itp.. to na kazdej stronei www takiego klubu masz pelen opis :P google nie gryzie kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszy......................
moja droga chodzi mi o to że inwestujesz sporo ale to sporo mniej niż te co wynajmują lokal i to dla 30 dzieci!!!!!!!!!jeśli wiesz co mam na mysli, nie przeczę że nie poniesiesz kosztów, ale nie porównuj opieki nad 6 do opieki na 30 dzieci bo to duża różnica!!!!!!co do pracownika to zatrudniasz stażystkę i zero kosztów!!!!!!!!!!!wiadomo że chodzi o osobę do pomocy!!!!!!!! a najlepsza reklama to poczta pantoflowa zadowolony rodzić przekaże dalej, ja tak właśnie korzystam z Klubu malucha bo o dziwo nie z gazet sie dowiedziałam czy ulotek ale od koleżanek!!!!!!!!! reklama nawet profesjonalna nie przekona rodzica że tam jest dobra opieka...........poza tym nie od razu trzeba sie reklamować w gazecie, zwykłe ulotki to nie jest duzy koszt........ no chyba że korzystasz z usług agencji reklamowej:P:P:P nie wiem po co te złośliwości pod adresem autorki, nie ma kobieta nic złego na myśli, korzysta z wszelkich metod i dobrze że chce sie przygotować.......a Wy czujecie pewnie konkurencje :D:D co do wykształcenia to zgadzam się że nie ma niby znaczenia, ale jakbym miała wybrać z pedagogicznym wykształcaniem i bez takiego, wybiorę to pierwsze oczywiście w sytuacji kiedy nic nie wiem na temat działania klubu, bo to rodzić korzystający z oerty klubu przyciąga dalszą klientelę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie ze mneij inwestuje na 6 dzieic niz ktos na 30 dzieci ale tez mam mneijszy zysk :P poza tym ktos kto sie "nie zna" na tym interesie to moze powinein zaczac od kilku dzieic a nei od arzu od 30? nie sadzisz? moja kolezanka zalozyla pzredszkole w mieszkaniu na 10 dzieic po czym dokupila 2 kolejne mieszkania polaczyla i sie rozwinela, ma teraz 45 dzieci, skor boi sie ktos inwestowac pol miliona to neich sprobuje zainwestowac 10tys i anjwyzej straci a jak nie to zainwestuje wiecej i sie rozwinie :) co do zatrudnienia ja nei chce przyjmowac stazystki :) ja chce opiekunke ktora bedzie kompetentna do opieki a stazystka zwykle taka osoba nei jest :/ wiec licze pzreznaczyc na ten cel ok 3000zl na mc, ja osobiscie eni mam zamairu pracowac w tym klubie poza powiedzmy zaopatrzeniem, spzrataniem i kwestiami organizacyjno administracyjnymi :) co do reklamy to aj sie eni zgodze, poczta pantoflowa poczta ale... reklama to podstawa kazdego biznesu! nie zawsze ejst droga ale jest pracochlonna :/ ulotki nic nei daja bo kto je czyta?? nikt ty sie dowiedzialas od kolezanek, a ja szukam dla moich dzieci w necie opiekunek, klubow, zajec itd.. kazdy ma inny sposb szukania, najgorszy sposob reklamy to gazeta i ulotki wyrzucony pieniadz :/ co do pzrekonania to tylko i wylacznei kontakt osobisty moze wplynac na decyzje rodzica zadna reklama wizualna ani posrednia nie pzremowi do rodzica.. co do autorki to ja konkurencji nie czuje wcale bo w kcach nawet jakby 100 takich klubow powstalo jednoczesnei to byloby za malo wiec :)) a co do wyksztalcenia.. to mam do ciebie pytanie jak idziesz do jakiejkolwiek instytucji to pytasz kto jest wlascicielem, jakei ma wyksztalcenie?? bo mnei to nei interesuje... interesuje mnie kto wykonuje usluge a nie kto jest wlascicielem, jak ide do fryzjera to nie wazne czy wlascicielem jest piekarz czy fryzjer, wazne czy obetnei mnei fryzjer i tu jest to samo :) ja nei wykluczam ze zatrudnei kogos kto ma takowe wyksztalcenie, chcoiaz nie stawiam tego za wyznacznik, jak juz pisalam mialam 7 opiekunek te ktore byly z tzw wyksztalceneim pedagogicznym byly najgorszymi opiekunkami :(( rowniez te z klubu malucha panie pzredszkolanki nie byly/sa lepsze od tych ktore nie sa pedagogami, nie mozna tutaj generalizowac bo to zalezy od czlowieka ale neistety cos w tym jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Bardziej interesują mnie jakieś uwagi myszsza a nie to co inni mają w ofercie bo to akurat wiem. I umiem korzystać z google jak widać zresztą... ...widzę że niektóre osoby mają problem z nadmierną drażliwością i brakiem zdolności czytania ze zrozumieniem i jedynie 2-3 Panie zrozumiały temat. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
No przepraszam bardzo ale gdybym ja oddawała dziecko do przedszkola prywatnego czy innej tego typu instytucji za którą miałabym zapłacić 1000 zł to wybaczcie ale osobiście zapytałabym o wszystko... czyli co mają do zaoferowania w kwesti zajęć dodatkowych, wyżywienia, noooo a w szczególności tego KTO się zajmuję moim dzieckiem, jakie ma wykształcenie, doświadczenie itd. ( dla mnie to ma znaczenie bo jak płace to wymagam i nikt mi nie powie że jest inaczej). A sam wygląd sali czy momentu kiedy się wchodzi i każdy musi (przepraszam za wyrażenie) szczeżyć ząbki to mnie mało interesuję bo gdy się zamyka za sobą drzwi to często (nie zawsze) bywa tak że uśmiechy znikają z buzi a dzieci nie chcą wracać do przedszkola. Więc jeszcze raz proszę Was nie wypisujcie głupot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO WAS MAMY...................
Przedszkolanko nie przejmuj sie - ponad 80% polaków to analfabeci:P:P:P jeśli ktoś wie co mam na myśli:P ja nie kwestionuje powstawania klubów 10 osobowych które się później powiększają bo mają wzięcie...ale jak widać trzeba umieć czytać :P:P:P:P:P ale nie będę już wypominać:P myszo jak widać jesteś nastawiona na zysk i masz zupełnie inne podejście do tematu????? no pieluchami sobie rak brudzić nie będziesz? a Twoje tez zatrudniona opiekunka wychowa????????? stazystka? czemu nie?? sama powiedziałaś że wykształcenie nie ma znaczenia a podejście??? moim dzieckiem zajmują sie w sumie 4 stażystki (tyle jest zatrudnionych w klubie oprócz normalnego personelu) i powiem Ci że akurat je moje dziecko lubi najbardziej:D:D reklama w necie??????????czy to sa wielkie koszta??????????????? zgadzam się że nawet lokla skromnie urządzony ale z dusza do mnie też bardziej przemawia.........liczy sie zadowolenie i uśmiech dzicka jak idzie do żłobka i jak Cie wita z uśmiechem jak po nie wracasz!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzredszkolanko zrouzmialam to tak, ze zarzucasz mi czytanie bez zrozumienia otoz na prawde wytlumacz mi - analfabecie na ajkei czekasz uwagi skoro nie dajesz zadnej propozycji ze swojej strony?? a co do personelu owszem w moim klubie ja na pewno dziecmi opiekowac sie eni bede rowniez moimi bo ja sie do teo nie nadaje, nie lubie dzieci a klub malucha ma byc dzialanoscia docodowa jak dla mnie, ja mam zamiar wrocic do swojej pracy, zawodu i spelniac sie w swoj sposob a nie w pieluchach :P co do teo kto sie ma opiekowac moim dzieckiem/dzieckiem klienta - ma to byc osoba ktora sie do teo nadaje niekoniecznie pedao i to ma byc wlasnei ktos do koo dzieic lubia wracac a nie pani pzredszkolanka ktora rodzicowi ladnei szczerze zabki a jak zamkna sie drzwi wprowadza swoje teoretyczne metody wychowawcze, i skoro dla mnei eni ma znaczenia jakie ma opiekunka wyksztalcenie, czyt jets mloda, stara, stazystka czy licealistka to i na pewno sa inni rodzice ktorzy tak uwazaja a ci co cca zeby ich dziecko bylo pod opieka typoweo pedaoa niech szukaja innej placowki proste :) zgadzam się że nawet lokla skromnie urządzony ale z dusza do mnie też bardziej przemawia.........liczy sie zadowolenie i uśmiech dzicka jak idzie do żłobka i jak Cie wita z uśmiechem jak po nie wracasz!!!!!!!!!!------------ moim zdaniem wlasnie to jest najwazniejsze a nie cala zaabwa w wyksztalcenie, wyposazenie, metraz itd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Myszsza...bardzo Cię proszę myśl nad tym co piszesz bo ja z uwagą czytam wszystkie posty i pamiętam co ktoś a w szczególności ja sama piszę a Ty zaprzeczasz w tym momencie sama sobie. Szczerze to właśnie takie osoby jak Ty nie powinny zakładać tego typu działalności bo dzieci TO LUDZIE A NIE RZECZY i nie można tego traktować na zasadzie korzyści majątkowych tylko powołania...jak już napisałam wcześniej ja dzieci KOCHAM i zawsze chciałam mieć przedszkole ale to zbyt drogi interes ( chociaż jeżeli uda mi się z KLUBEM to nie wykluczone że się mocno nad tym zastanowie). A jeżeli chodzi o rady to nadal nie rozumiesz sensu tego posty: więc...JA PROSZĘ O UWAGI DO JUŻ ISTNIEJĄCYCH KLUBÓW, PRZEDSZKOLI, ewentualnie jakieś sugestie, przecież jak chcesz to CI skopiuje z jakiegoś KLUBU OFERTĘ bo w zasadzie wszystkie są takie same mają jakie drobne różnice i może wtedy napiszesz coś rozsądnego... Przy okazji dziękuję osobie która się za mną wstawiła bo tak naprawdę tylko ta Pani rozumie sens i istnienie KLUBU MALUCHA. Pozdrawiam więc ciepło i jeszcze raz DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!!!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym tak sama sobie przecze?? a klub malucha to taki sam interes jak kazdy inny biznes :D:D powolanie?? kto ci takich bajek na gadal ? jak chcesz robic cos z powolania to idz do caritasu :/ dzieci to ludzie ok tak samo jak wszystkie inne biznesy uslugowe sa dla ludzi!! cos zlego w tym ze chce zarabiac? jak ty chcesz dokladac to dokladaj :D a co do sugestii i uwag to ja ci juz na obydwu tematach napisalam :D widocznie nic innego juz nie wymyslisz, skoro wiekszosc klubow ma te same zasady to znaczy ze sie sprawdzaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do myszy......................
oj mysza czytaj uwazniej:P wychodzi Twój analfabetyzm własnie:P:P:P:P:P:P:P:P skoro tak powoli odkrywasz czym dla Ciebie jest Twój klub malucha to powiem że nie chciałabym żeby moje dziecko tam chodziło, z takim podejściem, nie ma co, nie zostawiła bym z Toba dziecka nawet na chwilę:P jak nie lubisz dzieci to po co Ci to? zanim będzie to przynosić kokosy na jakie pewnie liczysz trzeba w to włożyć serce,a skoro zgadzasz się z moim stwierdzeniem że lepszy mały klubik z miłą atmosferą , to u Ciebu brakuje tego drugiego!!!!!! wyobtraż sobie czy ktoś chciałby oddać dziecko pod opiekę osobie która nie lubi dzieci!!!!!!!!??????????????do myszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi????????
Myszka coś kręcisz..najpierw piszesz że stażystki na pewno nie zatrudnisz a teraz że nie ma to dla Ciebie znaczenia??????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze mial byc temat autorki a jest o mnie/do mnie :/ ale odpisze nie krece bo nie chce stazystki z zalozenia(nie zalezy mi na stazu ani na mlodych dziewczynach, mialam kilka takich opiekunek i sie nei sprawdzily, w pzredszkolu u syna byly 3 i wylecialy po mcu) ale gdyby sie jako kobieta fajna trafila i okazaloby sie ze moze odbyc staz to czemu nie?? a co do opieki napisze drukowanymi: JA NIE CHCE NIE BEDE ANI CHWILI OPIEKOWAC SIE TYMI DZIECMI ROWNIEZ WLASNYMI-NIE MAM NA TO CZASU ANI OCHOTY!!!!! atmosfera zalezy w 90% od opiekunki a skoro ja nia nie zamierzam byc to co ja mam do tego?? te 10%? wyposazenie, lokalizacja, cena itd.. to jak raz jestem w stanie zapewnic, a zysk dla mnie jest podstawowy taki ze nie place za opieke nad wlasnymi dziecmi i mam placony zus za siebie to jest zysk z dnia na dzien :D na inny zysk nie licze, a jak bedzie to super fajnie :D masz tez odp po co mi klub :P na parwde jestescie bardzo krotkowzroczni ze patrzycie na uslugi placowki poprzez pryzmat wlasciciela :/ uwazasz ze zostawie dzieci z kims "zlym" ? nie nie zostawie z kiepska opiekunka moich dzieci bo mi na nich bardzo zalezy a skoro tak to i cudze dzieic nei beda z kiepska opiekunka bo opiekunka moich dzieci bedzie ta sama co opiekunka dzieci klientow :) mojego kolegi zona jest z wyksztalcenia geografem, pracuje w agencji reklamowej, dorabia w nieruchomosciach a prowadzi dodatkowo dzialanosc w postaci biura podrozy, salonu kosmetyczno-fryzjerskiego i niedawno otworzyla agencje opiekunek wszelakich, jako ze to okazal sie super biznes otworzyla tez prywtane przedszkole :P jakie ma znaczenie ze ona jest geografem, bezdzietna kobieta nienawidzaca dzieciakow, nie majaca pojecia o uslugach fryzjerskich itp byc moze ma pojecie o biurze podrozy ale to mi trudno ocenic :/ wazne ze ma dobrych pracownikow o ktorych jest spokojna zajmujac sie tym czym lubi czyli reklama :) az z ciekawosci ja dzis zapytam czy ktokolwiek pytal sie o nia i jej dosw i wyksztalcenei jako klient

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Jeżeli chodzi o krótkowzroczność to chyba Ty myszsza masz z tym problem...ale mam dość pisania o jednym i tym samym wieć poprostu spójrz wyżej...no i nie mówi że ludzi nie generalizujesz bo to nie prawda, stażystki jak inne Panie mogą być złe i dobre...pech chciał że się trafiło na te "gorsze" to wszystko...w końcu WYKSZTAŁCENIE NIE MA ZNACZENIA (jak sama powiedziałaś)...więc weź takie od reklamy, przynajmniej zaoszczędzisz no i dzieci Ci wychowają...przepraszam że tak dosadnie ale inaczej z innymi rozmawiać widzę nie można... No a jak chcesz zarobić na własnych dzieciach to powodzenia życzę...właśnie tacy ludzie jak Ty mają dzieci które nie wiedzą co to miłość a potem się dziwić że mamy takie społeczeństwo w którym się liczą TYLKO PIENIĄDZE... A właściciel hmmm.... no wybacz Moja Droga ale jak Ci nie przeszkadza nic nawet właściciel a z Twoich wypowiedzi ważne jest by Klub miał PLAC to oddaj dzieci po prostu do jakiejś placówki środowiskowej i tam się zaopiekują Twoimi dziećmi za frico...oooo przepraszam przecież Ty chcesz na nich zarobić!!!!!!!! PS: tym razem bez pozdrowień :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh ja nie musze brac tych od reklamy bo sama jestem marketingowcem :) coz za oszczednosc :P a co do milosci to kazdy ma inny sposob na okazanie dziecku milosci, dla mnie milosc to zapewneinie jedzenia, spania, odzienia itd.. a bez pieniedzy niestety ale samym uczuciem nikogo nie nakarmie ani nie ubiore :P praca jest po to by zarabiac kazda :) niedochodowa to moze byc budzetowka a nie prywatny biznes a jak ty taka samarytanka i uwazasz ze na dzieicach nei mozna zarabiac to najlepiej nie bierz oplat za klub malucha bo jak to tak mozna :/ a wydaje mi sie ze na zdrowie to by ci wyszlo jakbys sama soboie zmajstrowala dziecko a potem klub zakladala bo w twoim zawodzie o wlasne dziecko ciezko :P same stare zdziworaczale panny :/ i nadal podtrzymuje ze plac zabaw dla dziecka jest o milion razy wazneijszy od wyksztalcenia wlasciciela placowki :)))) rowniez bez pozdrowien,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 98-104 ew spodnie 92 u nas np
popieram musze bez 2ch zdan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×