Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przedszkolanka.ek

KLUB MALUCHA

Polecane posty

Gość 98-104 ew spodnie 92 u nas np
cytuje.... I proszę o kontakt z osobą która już zakładała taki klub, bo mam wiele pytań, a nasze Panie w niektórych instystucjach nie należą do zbyt kompetentnych albo są poprostu złośliwe i nie udzielają pełnych informacji .... chcesz gotowizne jednym zdaniem autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahaaaaaaaaaa...........
myszo a za kilka lat przyjdzie do Ciebie twoje dziecko i powie "stara daj kaskę na imprezkę bo jak nie to Ci wp..lę"!!!!!!!!! takie są dzieci których rodzice myslą że kasa zapewni wszytko i miłość, bo przecież najważniejsze to modnie ubrać dziecko, kupić gotowe słoiczki bo gotować się nie chcę itp to smutne ale jak obserwuje dzieci i ich zachowania do rodziców to jakiś koszmar..............za "naszych czasów" cyt 20-30 lat temu takie zachowania były nie do pomyślenia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula co dzieci lula
do hahhaahah chyba nie masz pojęcia o czym myszsza pisała z tymi pieniędzmi, albo mierzysz własną miarą, więc może nie pisz co Ci ślina na język przyniosła :/ czym innym jest rozwydrzenie bachora pieniędzmi, a czym innym utrzymanie, pewnie wg Ciebie lepiej zrobić sobie z 5tkę dzieci, bo jakoś to będzie, a miłość do nich wystarczy, powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Bardzo proszę o to żeby nie obrażać się nawzajem na tym forum bo to jest bez sensu, bądźmy dorosłe a jeżeli ktoś nie ma ochoty się wypowiadać to jak już pisałam niech po prostu nie pisze bo ja nie potrzebuje takich uwag... 98-104 ew spodnie 92 u nas np nie widzę nic złego w tej prośbie , jeżeli nie wiesz przez jaką drogę trzeba przejść i ile rzeczy po drodze może Cię spotkać jak się zakłada Klub czy Przedszkole to bardzo proszę nie komentuj...to są zwykłe, zwyczajne pytania na które Panie z urzędu nie mają ochoty odpowiadać bo piją kawę i przeszkodzam im właśnie w plotkowaniu z koleżanką... Zresztą jak już wiadomo założyłam to forum jakiś czas temu a na dzień dzisiejszy jest już dużo bogatsza o wiedzę której na tamten moment nie posiadałam... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pogrążaj się
ostatnim postem autorko tylko potwierdziłaś to co Ci ktoś już napisał dużo wcześniej, że nic nie wiesz, tylko czekasz na gotowca udając jaka jesteś mądrala podobnie jak i w tym temacie byłaś zielona http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4449831

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przedszkolanko a tobie dzieci
nie beda czasem przeszkadzac w piciu kawy? z twoich wypowiedzi wyczuwam tylko i wylacznie chcec zysku,moze jakis pomysł zeby cos robic ale zupełny BRAK PASJI I PRZEKONANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejku.........................
czemu tak jedziecie po tej przedszkolance??????????????? nawet jak czeka na gotowca to co w tym złego??????????? kobieta nie ma głowy do robienia biznesu, a jak załozy taki klub to kto wie może jedna z Was będzie odprowadzać tam dziecko ??????????? co jakieś forum powstanie to pierwsze co to zawsze pomarańczowe złośliwości!!!!!!!!!!!! aż tym co by chciały cos nieobraźliwego napisać sie odechciewa!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jejku
jak ktoś nie ma głowy do interesu to niech się zatrudni u kogoś kto ma nie nie dupe truje :/ życie na tym polega :) jedni się nadają inni nie :)))) na całe szczęście, niby dlaczego ma ktoś z kafe pomagać tej niezdarze?? nie potrafi to nich się nei zabiera za coś czego nie umie, nikt jej nie broni być przedszkolanką w przedszkolu, a jak się jej chce interesu i zysku to trzeba ruszyć głową albo słono zapłacić za pomoc :P nie dziwię się paniom w urzędach co spławiają taką ofiarę losu co nic nie wie, ale żąda by jej powiedzieć wszystko bo ona by coś tam chciała... ona uważa, że nie-pedagodzy to niekompetentna kadra do przedszkola, to ja na odmianę uważam, że nie-ekonomiści, finansiści i przedsiębiorcy to niekompetentna kadra do prowadzenia biznesu :P są wyjątki od reguły, ale skoro autorka sama pisze, że nie ma głowy do interesu to tak jak osoba, która nie ma dzieci i ich nienawidzi była opiekunką :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Na mój gust poprostu zazdorość przez Was przemawia...nie mam głowy do interesów bo mi się nie piekli do zarabiania fortuny z tzw. "miłości"...hehe...zresztą nie uważam żeby to było nie wiem jak trudne...poprostu lubie robić wszystko od początku do końca i jak coś zaczynam to chcę wiedzieć wszystko i jeszcze trochę bo taką mam naturę...a zdanie osób które mnie oczerniają poprostu mnie nie interesuje bo tak naprawde powinnyście uruchomić swoje szare komórki i jak Was nie intersuje temat tego postu to poprostu nie piszcie zamiast się ośmieszać...ech...ale cóż jak już wspominałam razy kilka...niektórzy mają problem z logicznym myśleniem... Pozdrawiam PS: zapraszam do rozmowy osoby które chcą pisać ...na temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh widze ze grono nie palajacych miloscia do autorki sie powieksza, laska wez poczytaj kilka razy moze dojdzie do ciebie ze ci co cchieli z toba rozmawiac to jzu porozmawiali :) z reszta z takimi jak ja to ty na odmiane nei chcesz rozmawiac :P na to wychodzi ze z toba nie ma o czym rozmawiac ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Laske to Ty możesz mieć wśród swoich znajomych...trochę kultury... Niech żyje głupota!!!!!!!!! Aaaa...i nie wiem czy zwiększa się grono ludzi mających do mnie obiekcje... czy grono jednej osoby która piszę pod kilkoma pseudonimami...zresztą tak czy inczej...każdy ma własne zdanie na temat zakładania firmy i dzieci. No i przede wszystkim widać jak płytkie są wypowiedzi niektórych/ej osoby...:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie jestes laska i tyle :D co mam mowic do ciebei prosze pani mgr psedskolanko??? po pierwsze jestes ode mnei mlodsza :P po drugie jestes "pedagogiem" a do tego zawodu nie mam zadnego szacunku :) po drugie ja zawsze pisze pod czarnym nickiem wiec jesli do mnie pijesz z tymi roznymi nickami to peszek :P po trzecie pisz nawet sama z soba to tylko forum :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum Gazeta Katowice nikt się nie wypowie, tam pisze zamknięte grono jakiś oszołomów (z wyjątkami oczywiście) A tu uważam, że temat został wyczerpany i nic konstruktywnego ponad to co pisałyśmy wcześniej nie wniesie. Udzieliłyśmy pani wydaje mi się sporo wyczerpujących wskazówek czego oczekiwałybyśmy od takiego klubu i teraz nie zostaje nic, tylko działać. A jeśli uda się ten klub pani otworzyć, to proszę dać nam znać, zobaczymy na ile nasze informacje się przydały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedszkolanka.ek
Owszem jakieś wnioski napewno wyciągnę z tego co NIEKTÓRE Panie napisały...nawet te złośliwe...na tym kończę pisanie na tym forum bo uważam że na tym etapie szkoda mojego pisania... Pozdrawiam i dziękuję za wszelkie rady!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie_bar
O! myszsza! nie no nie powstrzymam się, wyszło szydło z worka !!! Droga Pani Przedszkolanko, proszę się nie przejmować postami myszszy. Ta kobieta to jakaś schizofreniczka, co post to ma inne wykształcenie, pracę, poziom dochodów, wiek itp. Pisze co jej ślina na język przyniesie, co rusz zmieniając poglądy na potrzeby konkretnej dyskusji. Nuda? Możliwe... Ale bardziej strach przed konkurencją, niewiedza, totalny brak kompetencji w kwestii wychowania dzieci - nawet swoich. Jedno jest pewne jak pani myszsza założy klub malucha to dwulatki będą dostawały "klapsy" na uspokojenie i dla wyciszenia będą zamykane w łazience - to jej metody wychowawcze. Proszę zasięgnąć porady gdzie indziej, nie na kafe, bo tu każdy kto ma coś do powiedzenia w temacie dzieci jest opluwany przez myszszę - schizofreniczkę i jej szalone koleżanki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latriszja
witam drogie kolezanki, czy ktoś moze wie czy moge zatrudnic jakakolwiek firme cateringowa a nie wyspecjalizowana? czy sanepid sie przyczepi? moja sasiadka prowadzi bar z cateringiem i chcialabym z nia i dietetykiem ustalac posilki, ale nie wiem czy nie bede przymuszona do zatrudnienia firmy ktora robi to specjalnie pod dzieci? bede wdzieczna za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agensis28
witajcie! mam zamiar do miesiaca czasu otworzyc klub malucha mieszkam w krakowie .w domu prywatnym. na parterze ok 120 m2 . chce zatrudnic 2 opiekunki i sama równiez bede pomagac ( mam 2letnie dziecko które tez bedzie w klubie) boje sie jednej rzeczy ok 0,5 km ode mnie jest przedszkole (prywatne) przyjmuje dzieci od 3 roku zycia,koszt 500 zł + wyzywienie = 680-700 zł. a ja chciałabym 850-900 /miesiac jak w najprostrzy sposób dowiedziec sie ,zbadac rynek ile dzieci bede miała szanse miec w klubie!? jak duze bedzie zainteresowanie!!!!???jak myslicie ( wioska koło krakowa liczy 1300 mieszkanców) 2 duze pokoje przebieralnia,korytarz,2 łazienki ,1osobne wc i mały pokoik . mysle o ogłoszeniach np na sklepie,na słupach,przystankach!jak myslicie? poradzcie bo mam wieeeelki zapał ale troszke sie boje czy wypali...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam warto przeprowadzić ankiety wśród ludzi (matek ojców) mieszkających w pobliżu gdzie ma powstać Twój Klub Malucha,warto wybrać się na place zabaw (tam zawsze najwięcej rodziców) lub parku , ułożyć pytania dotyczące m.in gdzie wg ankietowanych mógłby powstać klub malucha, czego oczekują w ramach abonamentu (miesięcznego czesnego), jaką kwotę są w stanie zapłacić za miesiąc itp wtedy rozeznasz się np na 500 ankietowanych ile jest za tym i ktoś już będzie wiedział,że prawdopodobnie coś powstanie. Powinnaś w miarę możliwości dostarczyć np ulotki w okolice gdzie mieszkaja rodzice zyjący na wyzszym poziomie :P tak jak juz ktos wsppomnial wiele takich kobiet nie pracuje natomiast narzeka na brak wolnej reki z powodu dziecka poniewaz do panstwwych placowek trudno sie dostac. Druga sprawa to jak już się zdecydujesz to warto około miesiąca wcześniej wywiesić informację na lokalu (widoczną) pt" tutaj niebawem powstanie klub malucha po wiecej informacji tel.... " wtedy bedziesz wiedziala ile osob juz zadzwoni zapyta itd . Ważne aby podczas rozmowy z rodzicami czuć się pewnie w tym co się mówi oraz mieć doskonale przygotowaną ofertę którą zachęci rodziców. Najważniejsze by podkreślić że dzieci beda ubezpieczone nie oriętuje sie w cenach ale ubezpieczenie grupowe wychodzi taniej a warto. Nie wiem co jeszcze pomyslę i napisze jak przyjdzie mi cos do głowy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie popatrzałam na daty widzę,że temat dość stary:) ale może komuś innemu się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
temat dość stary, ale może jeszcze ktoś tu zagląda. Znacie jakie kluby malucha w okolicy Łodzi? Chce zapisać córkę na zajęcia, a e nie wiem gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ktos slyszal i cos moze powiedziec o klubie malucha http://gwiazdolandia.pl/ ? Planuje tam zapisac corke, bo musze zaczac godzic wychowanie dziecka z pracą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×