Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gąsiorek85

Praca w domu

Polecane posty

Gość Gąsiorek85

Witam, jestem bezrobotną studentką ostatniego roku i w sierpniu biorę ślub (po nim wyruszam w podróż poślubną) także nie mam szans na dobrą, stałą prace;/ Słyszałam o różnego rodzaju "pracy w domu" czy ktoś dorabiał w ten sposób i może mi polecić jakąś sprawdzoną prace, gdzie można coś zarobić??? Pozdrawiam Gąsiorek85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fmowicz
hej wyzej wstawiłam ofertę pracy jako konsultantka. Jeśli masz dostęp do kobiet :) efekty murowane :) Perfumy firmy FM mają piękne zapachy, kosztują 43 zł - z tego Ty zarabiasz 43% czyli ok 11 zł! Pomyśl. 10 perfum i masz ponad 100 zł! Jakby co pisz bas@box43.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drake
Szukasz dodatkowego zajęcia aby dorobić do pensji? Zapraszam do skorzystania z nowatorskiej metody dzięki której można trochę dorobić, nie jest to 10.000 w godzinę ani nic podobnego, tą metodą można zarobić kilkaset złotych ale za to bez zbytniego wysiłku. Sprawa wygląda następująco: Wystarczy się zalogować na stronie: http://www.jmgold.com/?ref=drake2 Po czym otrzymujemy własny panel w którym możemy oceniać reklamy w dziale "Publicity" otrzymujemy za to sztabki (tzw. bars) złote oraz srebrne. Te sztabki to nasz inwestycja, każda złota daje 10 USD a każda srebrna daje 5 USD co miesiąc. Im więcej sztabek tym więcej pieniędzy, np. 10 złotych sztabek to 100USD co miesiąc (ok. 300zł) pieniądze przelewane są na konto PayPal a stamtąd na wskazane konto bankowe. Jeżeli poświęcimy trochę czasu możemy mieć więcej sztabek a tym samym więcej pieniędzy co miesiąc (np. 15 złotych sztabek = 150 USD = ok. 450zł) Suma nie jest co prawda zawrotna ale jest to pasywny zysk na który nie trzeba dalej pracować, wystarczy jednorazowo poświecić kilka chwil aby mieć dodatkowe źródło dochodu. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×