Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna porzeczka*

Kto pisał dziś rozszerzony polski ??:) jak wam poszło? :)

Polecane posty

Gość huhu haha
ooo, porzeczka:D jak ci poszla matura? spalas w nocy? dobrze ci dzis poszlo??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iks.igrek
do dupy, tematy z kosmosu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku dokładnej treści Ci nie podam bo po prostu nie pamiętam I temat był coś związany z naturą hmm sens był taki ,że życie ludzkie nie wiem jak to było sformułowane i trzeba było zwrócić uwagę na narratora czy coś takiego i II temat to już całkiem nie pamiętam wiem ,że coś koncepcja twórczości czy sztuki na podstawie fragmentów :D ale ja wzięłam 1 temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tematy, krótko mówiąc - życie ludzie w kontekście przyrody - opis jakichś przestrzeni, konwencja czegoś tam Pisałam ten pierwszy, ale czuję, że nie zagłębiłam się tak, jak powinnam :P. No, zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie odrzuca
nawet nie wiedzą o czym pisali i żadnego tematu podać nie potrafią:( no żal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agg.
Ja również pisałam dzis rozszerzony polski ;P Wybrałam temat 1 ;), narazie czuje się pewnie ale do czasu ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odrzuca :) jestem pewna ,że po 3 godzinnym pisaniu podstawowego 2 godzinnym czekaniu na rozszerzonym i kolejnym 3 godzinnym maratonie spamiętała byś dokładnie włącznie z przecinkami tematy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odpowiem na szybko
w to, że nie pamiętają to mogę uwierzyć ;) ja przyjechałam do domu i też już nie pamiętałam, tylko że było coś tam o winie i karze (10 lat temu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie człowiek jest zmęczony po 6 godzinnym pisaniu 2 poziomów i9 czekaniu 2 godziny do tego dochodzą nerwy i stres :P ale niektórzy mają tak pojętny i pamiętliwy mózg ,że po przyjściu do domu potrafią wyrecytować wszystkie tematy wraz z całym napisanym przez siebie wypracowaniem :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie odrzuca
no ja po swojej maturze pamiętałem tematy. No teraz to widocznie taka trudna matura, że się nie pamięta... Biedne dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic teraz czekać tylko na wyniki, bo czytając przypadkowe odpowiedzi nie jestem szczególnie zadowolona z podstawy ;), pociesza mnie fakt iż każdy egzaminator ma różne poglądy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie odrzuca. Skoro masz taki problem znajdź sobie temat w internecie ;), Fajnie że jesteś mądry/mądra i pamiętasz tamaty ze swojej matury gratuluję ;), ale mnie to szczególnie nie interesi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odrzuca--> a dziękuję nie narzekam :) ale skoro pisałaś już maturę to temat nie dla ciebie kłania się czytanie ze zrozumieniem :) więc serdecznie zapraszam do wyjścia :) ( czerwony krzyżyk w prawym górnym rogu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odrzuca to naprawdę super, że masz taką dobrą pamięć, wow, normalnie jestem pod wrażeniem, jesteś moim idolem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×