Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JOLKAG78

dodatkowa praca z betterware lubuskie

Polecane posty

Witam!! Poszukuję osób, które byłyby zainteresowane dodatkową pracą.... Praca z firmą betterware... Ja jestem konsultantka od marca, tygodniowo zarabiam około 200 zł, a wiem, ze można jeszcze więcej.. Wszystko zależy od Ciebie i twojego zaangażowania, ja poświęcam srednio godz czasu dziennie na pracę z ewentualnymi klientami, większość z nich to moi znajomi, więc pracuję przy herbatce:) Jeżeli jesteś z województwa lubuskiego, i jesteś zainteresowana, daj znać... Ja niestety zapisałam się w ciemno, nie wiem kto jest moją osobą prowadzącą, sama muszę sobie ze wszystkim radzić... Jeżeli się zdecydujesz będę służyć pomocą na każdym kroku!!! W maju wpisowe tylko 1zł , plus prezenty!!!! Ja pochodzę z lubska, jeżeli jesteś zainteresowany/na pisz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laurka0905
Jeśli szukasz dodatkowego dochodu dołącz do nas i zarabiaj na sprzedaży produktów do domu firmy Betterware. Jeśli jesteś konsultantką firmy kosmetycznej możesz zarabiać jeszcze więcej dzięki współpracy z naszą firmą. Zasady i korzyści: - zarabiasz na każdym produkcie 30%, - brak limitów i wymogów, kupujesz ile chcesz i kiedy chcesz, - składasz zamówienie kiedy masz ochotę nie obowiązują żadne terminy! ( Internet, telefon lub faks), - co miesiąc nowy katalog, a nim dużo nowości i mnóstwo produktów w promocji - brak konkurencji! jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która ma tak duży asortyment w jednym katalogu, - zamówienie przywozi Ci kurier prosto do domu, - nie musisz wykładać swoich pieniędzy!!! Masz 14 dni aby spłacić zamówienie - prezenty dla nowych przedstawicieli - pracujesz w godzinach dogodnych dla Ciebie, - zero ryzyka możesz tylko zyskać - więcej informacji na WWW.betterware.pl (mój numer przedstawiciela to PL-46989) - katalogi są wysyłane za darmo -nie ma żadnych opłat Betterware to nie tylko sprzedaż produktów ale również atrakcyjny plan marketingowy. Decydując się na budowę swojej firmy Betterware, otwierasz sobie drogę do nieograniczonych zarobków ich wielkość zależy jedynie od Twojego zaangażowania. Pomagamy w budowie biznesu. Po rejestracji bezpłatnie wysyłam katalogi oraz materiały dodatkowe WWW.betterware.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×