Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mona29

Meblik- meble dla dzieci, kto ma? Warto kupić? Proszę o opinie.

Polecane posty

Gość jalinka tmczyk
Teraz są dostępne takie zestawy, że normalnie szok ;-) Zobaczcie - http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3740,romantic.html Fajne jest to, że można dobrać meble z szokującymi motywami. Dzieci to mają teraz fajnie - nie ma takiej nudy, co za moich czasów ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek recki
Bardzo różowo ;-) Nie za bardzo? Na pewno realia są inne niż w PRL-u ;-) Każdy by chciał mieć w pokoju meble w swoim klimacie, ale kiedyś tego nie było. Moje mebelki przetrwały w sumie narodziny trojga dzieci ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jalinka tmczyk
Może i różowo, ale przynajmniej meble mają w sobie to coś ;) Nie są nijakie - zawsze szukaliśmy projektów, które są godne uwagi, nie są nudne i po prostu wyróżniają się na tle pozostałych zestawów. Tak właśnie wybieramy większość mebli jakie posiadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek recki
Gdybym miał wybierać coś konkretnego do nas, to pewnie bym postawił na rozwiązania tego typu - http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3441,pszczolka.html Czyli po prostu mebelki w 100% uniwersalne, które nie będą raziły po oczach, ale to już kwestia gustu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillox
Polecam jednak ofertę www.lozkapietrowe.com Wydaje mi się że takie klasyczne drewniane łóżka są lepsze od takich z płyty paździerzowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meblolandia
proponuję odwiedzić sklep http://mebledladziecka.com.pl/ - mają naprawdę wiele ciekawych propozycji zarówno dla małych, jak i tych większych już pociech. Na początku cena może zszokować, ale uwierzcie, są to wysokiej jakości produkty, których chyba nawet dzieci nie będą w stanie zniszczyć :) więc chyba warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EvilD
Meblik kiedyś a dziś to dwie zupełnie inne linie mebli. Jeszcze 3-4 lata temu można bylo kupić meble super jakości, dobre materiały, porządne wykończenie. Te dobre miały kolorowe boki (np: szaf), obecne wszystkie są kremowe - zunikikowane dla wszystkich serii. Stare stoją na ekspozycjach i przyciągają klienta, nowe dostaje się do domu i okazuje się, że nie jest tak fajnie. Dziś meblik to miernota. Paździerze beznadziejne, sypią się i odpryskuje laminat. Ktośzrobił tam nieprzemyślane pseudo-oszczędności. Nie za tą cenę, nie warto. Zostały tylko ładne wzory na frontach no i cena właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorynka83
Ja mogę wypowiedzieć się na temat mebli firmy Baggi i Grand Luxury Plaza. Bo z nich korzystałam, tzn moje dzieci. I z pewnością mogę je polecić. Meble wytrzymałe i dobrze wykonane. Fronty szafek i półek nie odpadają jak u znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznanianka99
Witam, mogę Panu polecić salon w którym kupiłam meble Meblika w Poznaiu, bazując na opini na tym forum, super obsługa, pani zorientowana w temacie, daje 5 lat gwarancji. Fajne wzory i możliwośc wyboru mebli do zainteresowań dziecka, dla drugiego dziecka kupiłam meble w Ikei - starczą, na dłużej, ale już dziś widzę że mój synuś rujnuje tą inwestycję, a Meblik stoi u ćórki wytrwale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wykrywacz obludy
Zakup dokonany, zona wybrala Meblika- orchidea violet, za 5 tygodni bede wiedzial czy jest ok, ale obsluge maja mega profesjonalna chociazby w Bialymstoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarinka88
Ja jak poprzednik jestem bardzo zadowolona z wyboru jakiego dokonałam, a mianowicie zakupiłam mebelki firmy Baggi. Czas realizacji tak jak obiecują, nie było problemu z dostawą oraz z biurem obsługi klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siumałke
Witam, Czytałam kilka opinii z forum i obejrzałam co niektóre propozycje zamieszczone przez was. Ja szukam takich mebelków bym za 6 lat nie musiała dokonywać kolejnego zakupu, a tylko pozmieniać kolor ścian, dywan itp. Potrzebuje jakiegoś fajnego rozwiązania by było proste a zarazem oryginalne. Ma ktoś jakiegoś linka bądź namiar na sklep internetowy? Byłabym wdzięczna za podpowiedź. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble tej firmy są bardzo fajne, ale drogie... :) Ja mogę Wam polecić trochę tańszą alternatywę, a równie ładną :) Wertowałam jakiś czas temu sieć w poszukiwaniu mebli dla synka i znalazłam tę stronę: http://mebledladziecka.pl Synek oglądał ze mną i uparł się, że muszę mu kupić wybrany model i tyle :) No to kupiłam. I w sumie nie żałuję, bo wszystko poszło ok, a meble faktycznie solidne i ładne. O tym, że Mały jest zadowolony pisać nie będę, bo to oczywiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamalutek
Ja proponuje by odwiedzić stronę http://www.baggidesign.pl/sklep/meble-dla-dzieci.html. Meble zarówno dla maluszków jak i dla większych pociech. Warto najpierw przemyśleć czy opłaca się kupować meble na 5-6 lat czy kupić takie neutralne na dłuższe użytkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobają mi się te mebleki, które poleciałaś ale takie wolałabym wziąść sobie do sypialni bo są takei klastyczne. Dziecku jednakże wolę jakieś weselsze kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dwa łóżka dziecięce na sprzedaż, obydwa za 300zł lub osobno jedne za 150zł,pilnie sprzedam,jednoosobowe coś w stylu amerykanki pojedynczej:) używane lecz w dobrym stanie,materiał lekko wytarty ale to normalne przy użytkowaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Administr
Wpisy z linkami reklamowymi będą blokowane jako jawna próba reklamy producenta lub sklepu internetowego. Dopuszczane będą tylko prawdziwe opinie. Administr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam do sprzedania meble Podróżnik: biurko, łóżko z szufladą, regał, 2 półki. Użytkowane 3 lata, teraz się przeprowadzamy do innego miasta, więc meble chcemy sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mail monikas13@op.pl - meble podróżnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka ma zestaw orchidea silwer i musze powiedziec ze mebelki sa swietne. Przede wszystkim sa solidne, wytrzymale. Niedlugo czeka nas zakup mebli dla 2 dziecka i na pewno kupie z tej samej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam mebelki dziecięce, które rosną razem z twoim dzieckiem dwóch marek.... Ku Kuu oraz Flexa Obi marki dostępne w sklepie internetowym Outlab http://outlabsklep.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam meble od Studia Prostych Form. Są one na tyle wytrzymałe, że dadzą sobie radę z każdym dzieckiem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą solidnością i dokładnością meblika to bym zbytnio nie przesadzała. Kupiliśmy te meble dla synka i w każdym można znaleźć jakiś defekt - rysy, odpryśnięcia, spuchnięta folia w grawerach na frontach... Za tą cenę spodziewałam się dużo lepszej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jas86
Ja też twierdzę że meblik to ma trochę ceny przesadzone - nieco tańszym odpowiednikiem jest Baggi, a jakość i wykonanie takie samo jak nie lepsze. Są bardziej elastyczni co do zamówień( zmiany konstrukcyjne etc.) Co mnie skłoniło do zakupu u nich i jestem bardzo zadowolona z kolekcji Yupi White.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×