Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mona29

Meblik- meble dla dzieci, kto ma? Warto kupić? Proszę o opinie.

Polecane posty

Ja jestem pod wrażeniem mebli Meee z Vox. Zamiast uchwytów mają oczy, które można przekręcać i wyrażać tym sposobem różne stany emocjonalne. kolory, bezpieczeństwo, wymiary łóżka też są fajnie dobrane, napewno nie zajmują cennego miejsca w pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widziałaś łóżeczko z tej serii? ma koła jak "oczy", bardzo łatwo poruszać takim łóżeczkiem, dzięki czemu może ono spełniać też rolę kołyski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BetiSevilla
Ja mam nowiutka komode na sprzedaz. 60 x 45 x 89 o wartosci 1090zł sprzedam za 900 zl cena do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123456789sabc
Jak Ty mozesz robic porzadki z dzieckiem na plecach? i to takim duzym? robienie z siebie mula a z dziecka kaleke. Wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemka
Witam Serdecznie ! Jeśli ktoś z uczestników forum ma ochotę na zakupu w salonie internetowym ,,Venus'' - producent mebli tapicerowanych ,stołów, krzeseł i wielu innych to zapraszam na : http://venus-meble.eu/ PRODUCENT - NAJNIŻSZE CENY ! ŚLICZNE TAPCZANIKI DZIECIĘCE ! Milego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prins
Meblik meble mało praktyczne, ja urządzałam pokoik dzieciecy i też zanierzałam skorzystac z Meblika lecz przechodząc obok byl równiez sklep z dzieciecymi meblami MY ROOM i zdecydowalam sie na ich klasyczne kształty dlatego podaje adres strony www.myroom.pl odrazu dodam że jakość maja bardzo wysoką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliczka p.
Jakie meble dla dzieci możecie nam polecić? Zależy nam na czymś wysokiej jakości, tak by meble służyły przez dobrych parę lat. Możecie coś takiego zaproponować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majerski
To ile będą służyły meble uzależnione jest od Twoich dzieci, bo dzieci potrafią zniszczyć nawet najlepsze meble ;-) Ja polecam wzory uniwersalne - http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3535,simple.html Przynajmniej na pewno będą się podobały. Co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halembaa
Czy uniwersalne? Jeśli pewne jest, że będzie to chłopak to można sobie pozwolić na coś takiego - http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3317,sport.html Każdemu chłopakowi to się spodoba ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuwejciak
Wzory uniwersalne? No ładne - ale dziecko ma jedną młodość i raczej jestem za przykładami pokazanymi przez przedmówcę. Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jaką atrakcją są dla dziecka fajne kolory na meblach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirantas
Uniwersalne projekty? Proszę was. To tylko oszczędność dla kieszeni... Kolorowe tematyczne meble są dla dzieci prawdziwą zabawką - kto już przynajmniej raz je kupował, ten wie o co chodzi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parkins
Nie ogarniam was. Co jest złego w takim uniwersalnym projekcie? Np. http://www.mebelki.pl/aranzacje/art3516,greta.html ? He? Przecież jeśli się nie zniszczy to może służyć przez wiele lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klerna
Kolego każdy ma swój gust - jedni zamawiają meble tematyczne, a inni proste i uniwersalne. My mamy zestaw tematyczny. Szkoda, że to dzieci nie mogą same dokonać wyboru mebelków. Tak byłoby najłatwiej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o sprawdzone łóżka piętrowe to polecam www.lozkapietrowe.com - mam dwa łóżka z tego sklepu, chociaż to raczej jest producent, jedno kupiliśmy do domu, a drugie na działkę. Ceny są super jak na łóżko z materacami, łóżka bardzo solidne, materace wygodne. Prawdziwa okazja. Nie wiem jak wypadają w porównaniu z meblami z Meblika bo nie doświadczyłam tej marki ale skoro ludzie na nią narzekają to chyba nie są najlepsze. Pozdrawiam wszystkich i polecam łóżkapietrowe.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhf
Ja swoim chłopakom kupiłam do pokoju mebla z serii Labirynt tylko to już starsze dzieci 4 i 8 lat sami sobie wybrali i jesteśmy zadowoleni póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2anet
ja dla swoich małych córeczek kupiłam rózowo białe mebelki na nie nakleiłam fosforyzujące motylki i rewelka :) tanio i pomysłowo heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość an2anet
ja dla swoich małych córeczek kupiłam rózowo białe mebelki na nie nakleiłam fosforyzujące motylki i rewelka :) tanio i pomysłowo heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamusiaAniKasiTomka
Z doświadczenia polecam mebelki dostępne obecnie na stronie www.elies.pl Czemu? Bo są trwałe (moje mają już 2 lata i dalej bez śladów zniszczenia), ładne i zachęcają dzieci do utrzymywania większego porządku w swoim pokoju (uwierzcie, przy trójce urwisów ta cecha mebli, to dla mnie bardzo istotna zaleta :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kathe
Ja też uważam że tutaj: http://www.meblik.pl/ są najlepsze meble które można wybrać dla dziecka. Wybór dla chłopca i dziewczynki. A cena? Czy cena gra aż tak dużą rolę jak chcemy dziecku zapewnić wszystko co najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makoko
rzeczywiśćie ślicznie, ale z tego co widze nie ma podanej ceny na stronie ...:> niemniej ja własnie kupiłam taki zestaw z panem samochodzikiem http://www.kupuje.to/platform.php/aukcja/99530 za niecałe 700zł, w tym łóżko, stolik, szafki i szuflady na zabawki - nie bede zmieniac przez jakies 3 lata mam nadzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelb
Żona zakupiła łóżko z firmy Meblik Orchidea dla córki z materacem w zestawie. Po dostawie i rozpakowaniu okazało się, że materac wydziela nieprzyjemny „chemiczny zapach. W marcu ciężko, aby dziecko spało przy otwartym oknie, rano w pokoju córki po prostu śmierdziało chemią. Cztery dni wietrzenie nic nie pomogły. Sprzedawca (sklep) zachował się porządnie, bo użyczył materacu z ekspozycji a wadliwy odebrał do reklamacji. Meblikowi zajęło ponad dwa miesiące na dostarczenie „bezzapachowego materaca. Niestety nowy materac po rozpakowaniu również wydziela taki sam zapach, może trochę mniejszy. Obecnie się wietrzy podobno po 2 dniach ma zniknąć!? Od sprzedawcy się dowiedzieliśmy, że obecnie Meblik już nie uznaje reklamacji ze względu na zapach materacy!!! Podsumowując meble OK. sprzedawca jak najbardziej OK. za to stanowczo nie polecam kupowania materacy firmowanych przez Meblika. Lepiej kupić oddzielnie materac u jakiegoś renomowanego dostawcy, który da właściwe warunki gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cattii
Piękne i solidne meble. Oczywiście, ze warto - klasa sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataBeata
Ja mam meble dla dzieci, moich dwóch chłopaków śpi na łóżku piętrowym. Najlepsze łózka, nie tylko piętrowe można znaleźć na www.lozkapietrowe.com Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkamamaMilenki
Meblik jest bardzo fajny, bardzo drogi fakt ale naprawdę ładny i solidnie wykonany. Ja nie kupiłam tych mebli Milence ale przyjaciółka ma takie i po 4 latach używania są jak nowe. Ja kupiłam córce Bellamy i też byłam bardzo zadowolona. Teraz ponieważ idzie do straszaków, kupiłam jej mebelki już dla starszych dzieci. Znalazłam sklep internetowy www.elies.pl i kupiłyśmy zestaw JANE. Podobnie jak Meblik fronty są z MDF a cena sporo niższa. Mebelki są cudowne, Milenka szaleje na ich punkcie i ciągle zaprasza koleżanki. Jest to zestaw na parę ładnych lat. Łóżko duże to genialny zakup!! Milenka nie tylko na nim śpi ale bawi się, skacze, rysuje. A w nocy jak przyśni jej się koszmar, mogę się z nią położyć. Mając biurko poczuła się dorosła i chętniej się "uczy". Polecam te mebelki także ze względu szybka dostawę i na miłą obsługę :-) Baśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kania123
ja jestem nastolatką ........i też szukam mebli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkamamaMilenki
My też jesteśmy z poza Warszawy. U nas w okolicach nie było zbyt dużego wyboru, więc postanowiliśmy kupić przez internet. Pani nas miło obsłużyła, transport był szybko, mebelki złożyliśmy sami - trochę to trwało ale efekt był naprawdę SUPER! My mamy JANE i jest ładniejszy niż ten na fotografii w sklepie. Meble są świetnie wykonane- moja "wymagająca" :-) przyjaciółka która ma teraz Meblika, widziała je i też chce kupić Sunny :-) Mają okrągłe kanty, ładne kolory, są ładnie pomalowane i takie solidne. Drzwiczki od szafy i szafek mają ten system cichego zamykania, szuflady w biurku nie. Sprawdzają się super, z biurka łatwo schodzą zabrudzenia, jest duże i pojemne, szafa jest pojemna też, łózko jak pisałam już bardzo wygodne. Całość jak stoi w pokoju wygląda naprawdę świetnie, tak inaczej niż meble które widziałam wcześniej. Generalnie ja i Milenka jesteśmy z wyboru b. zadowolone, bo szukałam już dłuższy czas i cieszę się, że wreszcie znalazłam. Baśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×