Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Mona29

Meblik- meble dla dzieci, kto ma? Warto kupić? Proszę o opinie.

Polecane posty

Gość benc98
W Mebliku nie kupowałam więc nie wiem, ale słyszałam dużo pozytywnych opinii na temat tego sklepu. Choć mi osobiście bardziej podobają się zestawy w http://mebledladziecka.com.pl . Są lepiej zaprojektowane i bardziej do mnie i mojego dziecka trafiły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem tak jestem operatorem cnc w tej firmie mamy dużo pracy a co do mebli sa drogie ale ludzie je kupują więc są tego warte proste ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem posiadaczką mebli ze Studia Prostych Form. Mam je już od 6 lat i sprawują się świetnie, ich jakość jest dobra - nie ma porównania do tych z sieciówek. Każdy, kto mnie odwiedza zawsze zwraca na nie uwagę, bo nie można takich nigdzie indziej dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Admi
Brawo, chciaż ktoś potrafił z jajami podpiąć się pod temat i jawnie zamieścić reklame w tekście, a nie udając kupującego oszukańczo promować swój sklep. Osobom szukjającym prawdziwych informacji radzę szukać mebli w realnych salonach a nie wirtualnym świecie gdzie kłamstwo goni kłamstwo i pisanie bzdurnych obelg jest na pożądku dziennym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawka8
My mamy te- http://www.mebelki.pl/p74678,zestaw-uroczych-mebelkow-kitty.html Fajne kolory, ciekawy wzór. Mamy łóżeczko, komodę, regał i szafę. Jakość wykonania jest naprawdę dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek Radom
Zakupiłem w Radomiu u dystrybutora meble młodzieżowe MEBLIK graffiti w składzie biurko komoda , łóżko ,szafa 110 i kontenerek do szafy ,czego teraz bardzo żałuje. w piątek dostałem dostawę do domu po rozpakowaniu udało mi sie złożyć tylko jeden element biurko, a to brakowało spodu szuflad do kontenerka w szafie a to mocowania w łóżku , zabrakło również prowadnic do komody, z szafą jest najwięcej problemów gdyż brakuje do tej pory części. reklamowałem 5 razy brakujące elementy każdy element wysłano mi w ciągu 2 dni zeszło się z wszystkimi wysyłkami przeszło tydzień NIE POLECAM TYCH MEBLI nie ma kontaktu z firmą meblik nie podchodza profesjonalnie do klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w trakcie odbioru mebli z firmy Meblik. Kolekcja Bianco Fiori. Mebelki rewelacyjne! I na tym fakcie koniec! Meble kupione i zapłacone 14.07.2014 mija 3,5 miesiąca a ja mam w domu połowę zamówienia! Brakuje szafy, blatu do biurka, półki i dekora na komodę! Skandaliczne! Podejście do klienta po wpłacie żenujące! Miesiąc temu miałam obiecany termin dostarczenia szafy na ostatni tydzień października! Myślicie że dojedzie, bo ja jestem pewna już że NIE! Jak kupowałam meble w salonie w Warszawie to była jedna pani w sklepie i powiedziała nam że ona czeka już 2 miesiące na meble i nic! Pomyśleliśmy że ma pecha! A teraz sami mamy już dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zestaw mebli dla dziecka marki Meblik z kolekcji Sawanna : W zestawie: 1. Biurko 145 wym. 1200x540x730. Bez zestawu sprzedaję w cenie 300 zł. 2. Kontenerek do biurka wym. 380x450x600. Bez zestawu sprzedaję w cenie 500 zł. 3. Szafa 90 wym. 900x1800x570. Bez zestawu sprzedaję w cenie 1200 zł. 4. 4. Regał 135 o wym. 1330x340x1800. Wada- brakuje jednego uchwytu.Widoczne na zdjęciu. Bez zestawu sprzedaję w cenie 900 zł. 5. 2 x półka podwójna każda o wym. 900x250x530. Bez zestawu sprzedaję w cenie 400 zł. 6. Skrzynia wym. 700x395x420. Skrzynia jest obklejona naklejkami. Bez zestawu sprzedaję w cenie 300 zł. Szczegóły, opisy, wymiary na stronie Meblika: http://www.meblik.pl/kolekcja/23/sawanna-dzieci/ Stan mebli oceniam na bardzo dobry. Biurko, półki i kontenerek oceniam jako stan idealny. Kupione były rok temu. Wszystkie meble kupione nowe, zadbane i używane przez 1 dziecko. Więcej zdjęć- na życzenie - mailem. Dodatkowo-pozostałe wyposażenie ( sofa, wykładzina, fotel obrotowy, zielona szafka nocna i krzesło do biurka)-też oferuję na sprzedaż. Zdjęcia i ceny mogę przesłać na życzenie. Wszystkie ww. meble w roli głównej na filmie: https://www.youtube.com/watch?v=vvQI-eTrMdw . Do obejrzenia na żywo w Grzybowie koło Kołobrzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryszard M
Najpierw ponad 2 tygodniowy poślizg z dostawą nawiasem mówiąc niekompletną bo na półki czekałem blisko 2 tygodnie, które już sam zmontowałem by nie czekać a teraz miesiąc oczekuję na wymianę frontu który został dostarczony w stanie uszkodzonym. Jakość przyzwoita ale podejście do klienta po "odejściu do kasy" skandaliczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Apolonia35
ja natomiast kupilam w Bellamy meble, zestaw Ines białe http://www.bellamy.pl/oferta/ines-biala-bellamy-by-natalys. Są przepiękne i bardzo solidnie wykonane. Montaż mebli nie należy do przyjemnych sam w sobie, ale nie był trudny. Mogliśmy wziąć profesjonalnego montażystę, ale mąz chciał sam zmontowac meble dla pierwszej coreczki :-) Natomiast efekt jest WOW! na prawde bardzo ładne i pojemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PatrykCe
mam do zaoferowania bon 2 tysiace na meble meblik- do zrealizowania w salonach firmowych MEBLIK, Salony są m.in w Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Szczecinie, Białystok, Katowicach Bon posiadam w formie drukowanej - nie jest imienny, może go zrealizować dowolna osoba. Odbiór osobisty w Kaliszu, lub wysylka listem poleconym Wystawiony na Allegro kontakt: patrykcieka@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam mojemu synkowi Meblik z Mcqueenem: lozko, komoda, stolik i krzeselka. Jak dojdzie to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu Młodemu kupiłam już wyposażenie pokoiku dziecięcego stąd: http://www.mamaipapa.pl/pl/31-zestaw-pokoj-dzieciecy co prawda Poród dopiero za miesiąc, ale już się cieszę i przestawiamy te mebelki. Fajne są, żadnych odprysków, chyba Młody się nie urazi nimi jak już pojawi się na Świecie ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudownie ocalona
MEGA SZOK LUDZIE !!!! chciałam wam opowiedzieć coś co zmieniło moje życie; mimo że byłam dość wierząca i taka sobie średnio praktykująca odkryłam niedawno Jezusa zupełnie na nowo, to był przewrót który zmienił moje życie!!!!! jeśli wasza wiara jest żywa, autentyczna i nie chwilowa (WAŻNE) modlitwy zostaną wysłuchane i cuda wejdą do waszego życia z taką pewnością siebie jakby siedziały tam sobie wygodnie od zawsze. Bóg da Ci to czego nie da Ci nikt, nikt nigdy nie będzie kochał Cię tak bardzo jak on, nikt nie doda Ci tyle odwagi i siły, tyle radości i ciepła oraz zrozumienia. To nie jest ktoś odległy, on jest bardziej ludzki od ludzi a jego dobroć większa niż dobroć wszystkich ludzi którzy kiedykolwiek żyli na tej planecie razem wziętych. To się wydaje Ci teraz może pusta gadka, ale jest coś takiego jak wylanie Ducha Świętego (sprawdź też pod nazwą: chrzest w Duchu Świętym) i jest to mega przeżycie mistyczne i realne jednocześnie, używałam w życiu różnych rzeczy i uwierz mi- nic Ci nie da takiego powera, jest to odlot nie do opisania ludzkim językiem, wiem co mówię. Jeśli jesteś teraz daleko od Jezusa i masz wymówkę w stylu „ …no ale ja już zrobiłam tyle złych rzeczy i teraz to już w sumie tak głupio, nie ma sensu wracać…” to muszę cię rozczarować gdyż to gó**no a nie wymówka ja miałam podpisany własną krwią pakt z diabłem (we wczesnej młodości) a Bóg wybaczył mi to, przyjął z powrotem jak gdyby nigdy nic, tyle Ci powiem; spowiedź to potęga, weźcie to a serio, możecie dosłownie wykasować te wszystkie rzeczy w majestacie duchowego prawa które jest po drugiej stronie (po śmierci) brane ze 100% szacunkiem i uznaniem Wróć do Jezusa, on czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmama
Miałam meble vox dla pierwszego dziecka, jakość to jakieś nieporozumienie, nigdy więcej! Dla drugiego malucha kupiłam Meblik kolekcje Cars i szczerze polecam. Piękne i trwałe, jakość bez zarzutu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj ogladalam te mebelki - wygladaja pieknie, ale cena za lozko z materacem i szuflada to prawie 2500 zł! czy one są warte swojej ceny? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my kupiliśmy swoim dzieciom meble z tego sklepu http://meblemoll.pl/, wyglądają na naprawdę solidne, ale zdecydowały kwestie praktyczne. Szukaliśmy jakiegoś biurka do nauki a to jest idealne bo ma odsuwany kontener i jest regulowane, a to oznacza ze te meble tak jakby rosną z dziecmi. Moim zdaniem krzesłka obrotowe i biurka powinny być wygodne. W koncu dzieci tez spędzają trochę czasu przed komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
meble z meblika to tandeta za kupe kasy. dobrze pomalowana plyta wiorowa chcesz wiecej wiedziec zapraszam do korespondencji diterkamien@interia.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magr
Tragedia, meble przyszły uszkodzone, i teraz sie ciągnie reklamacja.... Zdecydowanie nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również nie polecam, reklamacja trwa już miesiąc, kilku śrubek nie potrafią dosłać - fatalne traktowanie klienta po zakupie mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pod żadnym pozorem nie polecam mebli timoore! obsługa skandaliczna, wysyłka z dużym opóźnieniem na dodatek meble dojechały uszkodzone i zanim reklamacja została przyjęta i rozpatrzona minęły ok 3 miesiące!! brak kontaktu, nie wiedziałam kiedy spodziewać się dostawy i czy W OGÓLE! posty polecające mają na celu pozycjonowanie ich strony, przestrzegam 1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do mebli to za wcześnie się wypowiadać, dopiero co złożone, ale obsługa tragedia, terminy niedotrzymywane, na zamówieniu zmieniane daty składania zamówienia, ogólnie mówiąc dołożyć trzeba 1 miesiąc do teoretycznego terminu realizacj, łożko po złożeniu skrzypi podczas siadania, montowane raptem na 4 śruby-lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja się zastanawiałam również nad meblikiem, ale w gę również wchodził TIMOORE. Specjalnie pojechałam do sklepu, w kórym znajdę i te meble i te i po zobaczeniu ich na żywo wybór był prosty. Timoore jest o wiele lepiej, staranniej wykonany no i kolekcja SIMPLE http://www.timoore.eu/lozka-dla-dzieci.html idealnie wpisuje się w moje poczucie estetyki. nie załuję wyboru i wszystkim polecam:) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam meble kupione tu www.meblemoll.pl i ciesze sie - glownie z tego powodu, ze meble maja mozliwosc regulacji i mozna je dostosowac do wieku i wzrostu dziecka :) fajna sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skafanderek
Meble nawet OK ale... biurko zamówiłem we wrześniu. Zamówienie zrealizowane w listopadzie, niestety źle dobrane nogi. Reklamacja. Potwierdzenie przyjęcie i brak działań. Po 2 mailach i telefonach na koniec grudnia umówienie na naprawę. Ekipa przyjeżdża i przywozi element do wymiany z mechanicznym uszkodzeniem. Mają przyjechać za tydzień ponownie. Przyjeżdżają ale w elemencie brak otworów, mają uzupełnić. Umawiamy się na telefon. Jest kontakt ale nie mogę wtedy rozmawiać. Proszę o kontakt za parę dni.. oczywiście już nikt nie dzwoni. Telefonuję, nikt nie odbiera... ile można? Reklamacja tam to koszmar i dlatego odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno zanim ktoś zdecyduje się na zakup mebli, warto pojechać i na żywo przekonać się jak jakościowo te meble wyglądają... Meblik, Agata Meble, BRW... byłam i moich wymagań nie spełniają. Szukałam mebli na lata dla dziecka, które jest bardzo *****iwe i nie za bardzo szanuje swoje "dobra" ;) W Warszawie trafiłam na sklep z meblami dla dzieci i młodzieży Elies (wcześniej widziałam ich ofertę na www.elies.pl) i już po 5 minutach wiedziałam, że to są meble dla naszego synka :) Stabilna szafa co waży 150kg i nie ma szans, żeby przewróciła się na dziecko. Półki w szafie nie na kołki lecz przykręcone do korpusu (synek łapie się ich rękami i buja się na nich ). Plecy szafy nie z dykty lecz z takiej płyty jak korpus przykręcone śrubami! Jednym słowem solidna robota, a przy tym bajecznie piękne. POLECAM zobaczyć w Warszawie na Mokotowie ich sklep meblowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×