Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anette11111

nie chcę dziecka mieć czy to coś złego?

Polecane posty

Gość anette11111

jak w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie miej
twoja sprawa, gdzie widzisz problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette11111
trochę widzę bo presja rodziny i społeczeństwa itd... a ja nie czyje się w roli matki mimo ze mam 33 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twoja sprawa i nic więcej
dziwię się, że ten temat zakładasz na topiku dla matek, gdzie większość osób wprawdzie uszanuje Twoją decyzję, ale jej nie podzieli - tu są osoby które chcą mieć lub już mają dzieci. A Ty jak nie chcesz to sobie nie miej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie miej
to nie poddawaj się presji i mnie tez dziwi ze zakladasz taki temat tam gdzie wiekszosc ma, lub bedzie miec i chce miec dzieci, jaki cel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette11111
właśnie dlatego tu założyłam bo tam pewno mnie wyśmieją na innych tem. a ja poprostu chciała bym wiedzieć czy np. mając 1900 razem z męzem i psem i mieszkając w kawalerce czy wogóle da się dziecko wychować. Ja uważam że to za mało nawet dla nas a co dopiero dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie miej
no to chcesz miec czy nie chcesz? zastanawiasz sie czy miec? bo juz sie pogubilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette11111
tak wogóle to chcę bardzo ale chciałabym też żeby miało godne życie a nie da się pewno za taką sumę . owszem czytam dużo i słysze w tv ze są rodziny wielodzietne i sobie radzą ale ja się boję, boję się też samego porodu i ew. depresji poporodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do anette
Takie obawy są normalne, kazdy je ma, niestety nikt Ci nie powie miej lub nie miej, musicie z facetem sami o tym pogadac i przemyslec i podjąć decyzję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to nie miej
najpierw piszesz ze nie czujesz sie w roli matki i nie chcesz, a teraz ze bardzo chcesz tylko masz obawy rozne..nic juz nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette11111
no właśnie takiej też odpowiedzi się spodziewałam niestety ale mimo to dzieki:-) tak poprostu musiałam to napisać chyba żeby podjąć jkąkolwiek decyzję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anette11111
wogóle chcę bardzo tylko najbardziej martwi mnie to że nie stworzę dziecku takich warunków na jakie zasługłuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrt
A na forum dla 30-latków, na kafeterii byłaś? Sporo tam osób z takimi rozterkami jak twoje. Osobiście wydaje mi się że skoro tutaj piszesz o swoim niepokoju, to jest to twój wstęp do myślenia o dziecku w przyszłości. Myśl, kombinuj. Czas jest dobry. Też miałam wątpliwości (jestem w twoim wieku) ale ogólnie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtrt
Bieda nie musi trwać wiecznie i nie warto z jej powodu wykluczać siebie z ewolucji. W końcu nawet w dołach społecznych jest przyrost naturalny i jakoś sobie radzą. Ja mam same długi i na razie nie mamy dochodu. Żyję za pożyczone. Ale myślę że będzie lepiej. W każdym razie ty chyba gorzej ode mnie nie masz a zanim dziecko będzie dużo kosztować, może twoja sytuacja finansowa się poprawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×