Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ozam

guz tarczycy3

Polecane posty

Gość zuzia 1
IWONAGOS Biorę ,oczywiście ,że biorę Euthyrox 75 rano o godz.6.00 i popijam szklanką wodyi tak do końca życia.Mąż mówi,że najgorzej jak będzie wojna,to skąd będę miała tabletki.Spokojnej nocy życzę wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnie-sia
Witam wszystkich,oczekuje na operacje usuniecia lewego plata tarczycy i wlasnie zbieram informacje na ten temat.Moj lekarz stwierdzil ze usuniecie lewego plata nie zakloci pracy tarczycy i nie bede musiala brac zadnych lekow po operacji.Czy tak jest faktycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnie-sia to raczej watpliwe, ale nikt tego nie moze stwierdzic tak naprawde przed operacja. moja mama np miala usuniety lewy plat w wieku 47 lat i bierze caly czas euthyrox 75, tak jak ja po usunieciu calej tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konwalia wiesz dla switego spokoju w sierpniu jak bede miała wizyte u endo to poprosze o skierowanie na usg szyji:) rereniu mi ekg, badania krwi robili w szpitalu dzien przed operacją a rtg klatki wogóle nie robili ani sie nie upominali..choc moja siostra miała operacje tarczycy w innym szpitalu i tam jej rtg zrobili, ja do szpitala wziełam tylko ostatnie usg, wynik biopsji, grupe krwi, i potwierdzenie szczepienia, miałam wczesniejsze wyniki hormonów tarczycy ale oni i tak robią swoje.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konw@lia
HANIAA 80 ja to sie juz boje tych badan...czuje sie normalnie ,nic mi nie dolega, ale nigdy nic nie wiadomo:)...teraz jak slysze usg to serce zaraz mi przyspiesza;) a jak pomysle o scyntygrafi to juz wogole:)...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konw@lia
RERENIA ja mialam operacje w gliwicach...badania robilam tam tydzien przed zabiegiem: krew, mocz,rtg,ekg,internista,laryngolog...w dniu przyjecia bylam jeszcze u anestezjologa a pozniej na oddzial...wiesz ja nie wiem jak jest w innych szpitalach z tego co czytam tutaj to wszedzie inaczej...jak bedziesz miala operacje w gliwicach to tam to tak wyglada...pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konw@lia
HOYA TY teraz bylas na duzym jodzie w gliwicach, ja tez za kilka dni bede tam jechac i tez termin przyjecia mam na piatek:)...napisz prosze jak to wyglada i jak to jest na oddziale zamknietym? ile osob jest na sali czy mozna sie kontaktowac z innymi na salach?...jak to jest z prysznicem czy wolno sie myc? ja nic nie wiem... co zabrac?...pozdrawiam cieplutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konw@lia ja bede mil operacje w Klinice Chirurgii Ogólnej i Kolorektalnej w Łodzi na Hallera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konw@lia ja z córką też mam przyjęcie do Gliwic 9-tego lipca,ale na operację,głupio trochę ,że to piątek,ale dopiero w domu zobaczyłam.Mam prosbe do ciebie,jak możesz napisz w kilku słowach jak wyglądał twój pobyt na oddziale i jak dlugo.To już za 2 tygodnie!!!POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnie-sia
Dzieki za odpowiedz, tak myslalam ze to malo prawdopodone bo wszedzie gdzie czytam to ludzie pisza o lekach po operacji:(.Ja bede operowana w Anglii bo tu mieszkam i boje sie ze poporstu tutaj tak jest-lekarz mi powiedzial ze mozna usunac do 5/8 tarczycy i jej praca bedzie na wystarczajacym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konw@lia
MARG w dniu przyjecia bylam najpierw u chirurga pozniej u anestezjologa i dopiero na oddzial...pierwszy dzien bardzo spokojny nastepnego operacja...przyjeta bylam we wtorek a w piatek bylam juz w domu wiec szybko...operuja codziennie z tego co wiem, wiec pewnie w sobote bedziecie miec zabieg:)...nic sie nie martw bedzie dobrze...odwiedziny nikomu nie przeszkadzaja moj maz siedzial ze mna i nigdy nikt nic nie powiedzial...na oddziale jest bardzo cicho zaraz obok sal sa lazienki i wc...na salach sa umywalki niestety tv nie ma;)...jak corka bedzie chciala cos poogladac to jest sala z telewizorem...naprawde nie jest zle, jedzenie spoko, na salach tez,lekarze i pielegniarki tez sa w porzadku...dzien po operacji jest nie bardzo bo czlowiek jest taki slaby, ale kazdy kolejny jest lepszy...ja dzis naprawde czuje sie dobrze tylko blizna mi przypomina ze byla operacja...pozdrawiam i trzymam za Was kciuki:*...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid83
Witam! Mam pytanie, lada dzień odbieram wynik histopatologiczny i chcialbym się dowiedzieć, gdzie mam sie zglosić, zarejestrować do Gliwic, gdyby okazało się , że to jednak jest rak?Proszę o jakieś namiary.Z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid83
...jak ja sie boje tego wyniku, przed operacją endokrynolog mówił po usg i biopsji ( guz pęcherzykowy), że według niego to gruczolak, drugi endo mówił, że uważa że będzie dobrze, inni lekarze mowili, że skoro wezły nie powiększone to będzię ok, chirurg-patomorfolog po operacji powiedział,że wyglada na łagodny,a nawet jeśli nie to nie będzie reoperacji mimo że zostawił, kawałek płata.ale pod mikroskopem pewnie się czegoś doszukają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość women38
dawid Trzymamy kciuki. Jak odbierzesz wynik zaraz daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Nie martw sie Dawid w takim przypadku tylko 20 pr okazuje sie złosliwa a jeżeli lekarze do tej pory nie zauwazyli cech złosliwosci to tym lepiej dla Ciebie. Mam takie samo rozpoznanie przedoperacyjne jak Ty. W nastepnym tyg czeka mnie operacja tylko niestety mi maja wyciąc całą tarczyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid83
Anka83 to mnie teraz podlamalas, bo ja czytałem ,że w przypadku pecherzykowego to prawdopodobieństwo to 5% a onkolog mi powiedział że 3%, a Ty mówisz ze az 20%!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
tak mi powiedział znajomy patomorfolog po obejrzeniu mojej biopsji i postawieniu rozpoznania. Moze tak jest w moim przypadku a u Ciebie lepiej to rokuje a tak nawiasem mówiac 20 pr to wcale nie jest tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konw@lia dzięki bardzo za odpowiedż,teraz już mam jako takie wyobrażenie o oddziale,na razie jestem dobrej myśli..Jeszcze 13 dni.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala60
cześć jestem tu nowa ,ale czytam was juz dawno. na operację idę w lipcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid83
Anka87 ja slyszalem ze 20% to wtedy gdy sa stwierdzone komorki oksyfilne,no ale nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka87
Dawid jak chcesz to zapytam jutro jakie jest prawdopodobieństwo w przypadku guza pęcherzykowego ze moze okazac się złośliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid83
nie, dzięki, już wolę nic nowego nie wiedzieć - tylko cierpliwie czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala60
CHCĘ WAM OPISAĆ MOJĄ HISTORIĘ . ZOBACZYCIE ZE LUDZIE MAJA GORZEJ. 2 LATA TEMU DOWIEDZIAŁAM SIĘ ZE CHORUJĘ NA SM,PÓŁ ROKU TEMU MOJ TATO ZACHOROWAŁ NA RAKA PŁUC, A TERAZ PRZEZ PRZYPADEK DOWIEDZIAŁAM SIE ZE MAM RAKA TARCZYCY A WIDZĄC PEWNE OBJAWY U SWOJEJ TEŚCIOWEJ WYSLAŁAM JĄ DO LEKARZA I TU NIESPODZIANKA ONA TEZ MA RAKA TARCZYCY. MĘZOWI NIC NIE MÓWIĘ BO CHYBA BY TEGO NIE PRZEŻYŁ.A TAKIE MIAŁAM SZCZESLIWE ŻYCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala60
JA ROBIŁAM BIOPSJĘ I CZEKAM NA TELEFON OD LEKARZA NA TERMIN NA OPERACJE A TEŚCIOWA PO USG ALE JA WIEM CHOC JEJ JESZCZE NIE MOWILAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koala60
BEA42 CZY TY NIE JESTES Z BIAŁEGOSTOKU BO JA TEŻ Z TYCH OKOLIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koala60 Na razie się nie łam. Musisz czekać na wynik histopatologiczny po operacji. Mnóstwo ludzi tak ma - podejrzenie raka po biopsji a po badaniu histopat. - wszystko ok. Usg raczej raka nie wykryje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×