Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nowa788219223

czy po 3 dniach od zapłodnienia mogą być już oznaki ciąży?

Polecane posty

a poza tym odczuwam niechec do seksu...nigdy tak nie mialam... przez caly stosunek polowe swojej uwagi poswiecam bolom brzucha i tej krwi...:/ boje sie ze jesli jestem w ciazy a jeszcze nie robilam testu...to moge cos zrobic dzidziusiowi przez to ze kocham sie z moim chlopakiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślęeeeeeeee
nie poweinnaś współżyc w takim razie ,moze doszło do zapłodnienia a przes stosunek moze cos tam naszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, u mnie pierwszym objawem kilka dni po zaplodniebniu byly dwa mocne skurcze lydek w nocy, ale tak mocne ze az siniaki na nogach mialam i chodzic po schodach nie moglam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślęeeeee
a moim obajwem było swedzenie piersi :-) cały czas sie drapałam -niegdsy wczesniej mi sie to nie zdarzylo wiec zaczełam przypuszczac ze zaciążyłam :D no i mdłosci- jeszcze przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jezu to za wczesnie!
nie wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co... chyba do tego wszystkiego dostałam jakiegos zapalenia w pochwie:/ dzis ide do apteki po tabletki dopochwowe bo juz mialam takie cos...i wiem jakie tabletki kupic...i przy okazji kupie test ciazowy, test zrobie jutro rano bo to by byly dwa dni przed spodziewana miesiaczka...ale boje sie ze jak sie okaze ze jestem w ciazy ze to zapalenie moze zle wplynac na dzidziusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze ze zauwazylam ze od 3 dni bolqa mnie piersi i troche mi sie one powiekszyly...wraz z brzuchem... ciekawe czy jestem w ciazy:) chcialabym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzuch nie rosnie tak szybko:) chyba ze jestes przed @ i woda sie zbiera....a jak masz plamienia miedzy @ i bole podczas stosunku to mozesz miec jakis stan zapalny wiec ja bym nie siedziala na forum tylko pognala do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mam jakis stan zapalny bo mam leki i masci...i przechodzi...ale brzuch rosnie od tego ze macica sie rozszerza czy cos...jak sie zachodzi w ciaze... jutro bede wiedziala czy jestem w ciazy czy nie bo kupilam test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) nowa788219223 tak brzuch rosnie bo macica sie powieksza bo dzidzia rosnie. Ale nie tak wczesnie... No ale daj jutro znac jak wyszedl test. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test... i wyszedl negatywny:/ ... moze to jeszcze nie jest ostateczny wynik... moze zrobie jeszcze jeden w dzien miesiaczki...czyli jutro... jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na którymś z tematów tutaj pisałam dokładnie 02.03, że strasznie boli mnie jajnik- kłuje i to tak, że boli mnie noga (zdaje się, że to był moment zapłodnienia), ale dopiero 13.03 test wyszedł pozytywnie. Wcześniej mimo oznak- bolące piersi, brzuch, podwyższona temp. nie wychodziło mi nic. A i ten test który wyszedł 13.03- druga kreseczka była bardzo jasna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie ten bobo test zrobilam i jedna krecha:/ a jutro mam dostac okres... zawsze kilka dni przed strasznie boli mnie brzuch i ani sily chodzic nie mam a teraz nic... tylko brzuch nabrzmialy, ciagle jem slodkosci, piersi mnie bola, i dwa tyg temu kochalam sie z chlopakiem bez zabezpieczenia w polowie dni plodnych i doszedl we mnie... zaraz zmierze temp i napisze, moze czegos wiecej sie od was dowiem mam 37,6 stopni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowa to ty chora jestes a nie w ciazy temperatura w ciazy najwyzsza to 37,2 idz do lekarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccc
JAK CIAZA????????????? CZYTAJCIE DOKLADNIE!!!!!!!!! AUTORKO---- SKORO BOLI CIE PRZY ODDAWANIU MOCZU I PODBRZUSZE TO ZADNA CIAZA TYLKO ZAPALENIE PECHERZA LUB JAKAS INNA INFEKCJA UKLADU MOCZOWEGO!!!!! DO LEKARZA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccccc
JESZCZE TEMPERAYTURA--- NA BANK INFEKCJA , A PATRNERA OCHRZANIC ,ZE SIE NIE MYJE , KIEDYS TAKIE INFEKCJE PO STOSUNKACH NAZYWANA CHOROBA MIESIACA MIODOWEGO :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna sroka
dziewczyny nie szukajcie u siebie objawow na sile bo to nie ma sensu nie potrzebnie sie stresujecie czas pokaze ja wiem kochane ze chcialybyscie wiedziec juz teraz natychmiast ale niestety trzeba poczekac ja sama ostatnio sie pytalam o bole podbrzusza ktore pojawily sie u mnie kilka dni po wg mnie owulacji (wedlug obliczen i obserwacji sluzu) nakrecilam sie ze moze jestem w ciazy ale doszlam do wniosku ze to nie ma sensu doszukiwanie sie na sile objawow tylko sprawi ze jak sie okres jednak pojawi to bedzie jedno wielkie rozczarownie a jak podejdzie sie na luzie troszke to bedzie wielka niespodzinka jest pozniej test pokaze dwie kreseczki :) wiem co czujecie bo tez sie niecierpliwie strasznie! u mnie dzisiaj 24 tydzien cyklu!!!!!!!! cykle mam 28 dni do 31, wiec chyba w 28 dniu cyklu jeszcze na test bedzie za wczesnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna sroka
mysle ze nie zaszkodzi ja planuje zrobic testow przynajmniej dwa moja przyjaciolka zrobila dwa testy i wyszly negatywy, a kolejne dopiero pokazaly dwie kreseczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewyobrazacie sobie jak mnie piersi bola:/, a jak sie powiekszyly...nie jestem chora...i to nie moga byc objawy choroby, dzis powinnam dostac @ i nic nie widac...mam nadzieje ze nie dostane heh i bede w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wredna sroka
a nie zrobilas jeszcze testu? :) na co czekasz??? u mnie zero bolu piersi... piersi nigdy mnie nie bola, nawet przy miesiaczce :/ ale sie zdolowalam bo dzis kolezanka w pracy oznajmila wszystkim ze jest w ciazy w 12 tygodniu i pokazala zdjecia ze skanu... alez mnie dobila!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam test w poniedzialek i wyszedl negatywny... drugi dzien nie mam miesiaczki...i nie wiem co o tym myslec. bardzo duzo jem hehe przytylam dwa kilo...co z tyciem mam bardzo ciezko bo waga od kilku lat stoi w miejscu, bola mnie strasznie piersi i mam nabrzmiale sutki...moj partner sie cieszy hehe ale ja nie bo ani nie moge ich dotknac... brzuch mnie nie boli...zawsze przed @ boli mnie kilka dni przed a teraz nie...wczoraj tak lekko mnie bolal a dzis wcale...tylko dalej piersi...nie wiem teraz kiey zrobic kolejny test- bo moze ten sie pomylil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×