Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nbhhjghj0909

w którym miesiącu życia wasze dzieci przestały budzić się w nocy

Polecane posty

Gość nbhhjghj0909

na jedzenie i budziuły się nad ranem około 6.00, 7.00 rano? Mój ma 11 miesięcy i wciąż budzi się około 3.00, 4.00 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mój ma 1,5 roku i nadal się budzi, ja też się budzę w nocy więc to chyba rodzinne. Nie jest to dla mnie problem, bo synek śpi z nam w łózku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój synek miał 3 miesiace jak zaczoł przesypiac noce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byle do przodu :)
Dopiero po 2,5 roku przesypiam noce. Fakt ze wczesniej często zdarzały noce bez budzenia małej, ale ja sie sama budziłam , czasami wysadzałam mała na siusiu a czasami tylko sprawdzałam czy wszystko Ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pierwszy raz zrobil mi taka mila niespodzianke jak mial 4 miesiace i tak juz zostalo, potrafi spac 10 godzin bez budzenia i karmienia:) ale oczywiscie kazde dziecko jest inne. Autorko, a czy karmisz jeszcze piersia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak nie może być
"zaczol" jak już to zaczął...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj ma 2.5 i ciagle sie przebudza..przychodzi tez kazdej nocy do sypialni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja córa miała 4 miesiące i spała już całą noc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerge
Moja przestała w trzecim, tak sama z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerge
Z tego co dotąd czytałam wnioskuję że łatwiej przesypiać całą noc dziecku karmionemu sztucznie. Sztuczne mleko gorzej jest trawione więc ogranizmowi dziecka potrzeba więcej czasu i t przerwa nocna jest cenna. Z kolei dziecko karmione naturalnie korzysta z cennego w nocy pokarmu. Jeśli więc karmisz piersią, to nic dziwnego że synek się budzi i wprawdzie ty się namęczysz, ale chociaż wiesz że chowa się zdrowo. Jednak jeśli piersią już nie karmisz, to powoli przestawiaj go na picie wody w nocy a nie mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja1987
moj ma 27 miesiecy i nadal budzi sie w nocy;/ (nie na jedzenie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ta czarna
Mój synek gdy tylko skończył dwa miesiące,przesypia całą noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhbhbugu
nie ma reguły- mój od 3 tyg życia przesypia noce, dzis ma 4 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój ma 9 miesięcy; jak śpi ze mną i z mężem to zasypia o 19 i budzi się o 8 rano. Niestety nie jest tak kolorowo jak jest w łóżeczku - wtedy budzi się co jakieś pół godziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj jak skonczyl 7 miesiecy to przesypia noce . Nistety spi z nami :O i nie wiem jak go oduczyc :( Ale i tak jest kochany ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2525
Różnie to bywa, ale chyba dzieci karmione mlekiem modyfikowanym łatwiej przesypiaja noc, np. ostatnie karminie ok. 23 i potem ok 6-7 . Uwaza sie,że dziecko przynajmniej do 6 mies. powinno mieć jedno karmienie w nocy. Uważam , że jeśli dobrze przybiera na wadze to te 7 godzin przerwy nocnej moze być, a będzie spokojniej spało jak w dzień drzemki nie będą dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isssssiiiiiiiii
Mój ma 15 miesięcy i budzi się raz,dwa razy na jedzenie. Mam już tego dość,dodam,że je mleko modyfikowane,nie naturalne. Natomiast starszy syn przesypiał noc kiedy skończył 4 miesiące :((( Macie jakieś rady :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isssiiiii- dawaj mu coraz bardziej rozrzedzone mleko woda - wody tyle ile ma byc natomiast mniej mleka z kazdym tyg o jedna miarke mniej. Ja tak robilam i oduczyl sie nocnego jedzenia. 15M to juz dawno nie powienien jesc w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andzia2525
Duże znaczenie mają drzemki ile czasu śpi w ciągu dnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nbhhjghj0909
ja karmię sztucznie od 2 tyg życia dziecka a mały i tak nie przesypia nocy a oszukiwanie nic nie daje jak tylko poczuje że to woda,herbatka i czy coś innego niż mleko zaczyna się denerwować i płakać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała śpi w ciągu dnia dosłownie ze 2 razy po 10 minut. Nawet jak ją uspię to zaraz się przebudza. Od trzeciego miesiąca natomiast przesypia 10-12 godzin w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama 9 miesiecznego synka
Moj przestal sie budzic jak skonczyl 7 miesiecy. Przesypia ok. 12 h (spac chodzi zawsze o 19.30, a budzi sie o 7.00-7.30, a dzis zrobil nam niespodzianke i obudzil sie o 8.00 :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
moja jakos od 11mies nie je w nocy. teraz ma 15mies i czasem budzi sie na picie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerekumkummm
mój 4 miesięczny synek od tygodnia śpi od 21.30 do około 6 rano. wcześniej też miał ze 4 takie przespane noce, ale chyba sobie przypomniał o nocnym karmieniu i zaczął się budzić. mam nadzieję, że tym razem nie powróci do nocnych pobudek :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi2710
Moja Natka ma 4 miesiące około 20.00 kąpiemy się potem zjadamy mleko i śpimy aż do około 4.30 ,zjadamy mleko i śpimy do około 7.00 a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gpu30
Moja jak skonczyla 2,5mc to jadla wieczorem (modyfikowane mleko) o 21 i spala do 4-5 rano a od 5 mc spi do 6-7. Dla mnie bomba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja córka miała 3 miesiące
Kiedy przesypiała około 8-10h w nocy (na piersi), ale mogę "pocieszyć" wszystkie mamy, których dzieci też tak pięknie spały - teraz ma 1,5 roku i od ok 6 miesięcy budzi się raz, dwa razy w nocy :D Oczywiście zdarza się, że się nie obudzi, ale przy zębach trzonowych i kłach zaczęły się cyrki i tak zostało... Walcze z tym, nie biorę do siebie do łóżka, przychodzę, daję pić wodę, tule, i kladę spać. Dzieci lubią płatać nam figle ;) Czekam az przejdzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córeczka ma 21 msc i nie przespała jeszcze ani jednej nocy. Do 6 miesiąca karmiona była piersią potem mlekiem modyfikowanym. Budzi się różnie: 1 pobudka do 6 pobudek nie wiem od czego to zależy. Zawsze podaje jej coś do picia a gdy to zawodzi zasypia dopiero po mleku. Starałam się ją oszukiwać wodą ale im starsza tym gorzej: siada w łóżeczku i krzyczy mniamniam dopiero po mleku zasypia. Próbowałam wszystkiego: krótka drzemka w ciągu dnia, intensywnie spędzony dzień, zawsze wyciszam ją wieczorami, kąpiel i układanie do snu ok 20-21 -nic nie działa. Każdej nocy słyszę popłakiwanie i wołanie mama a jak nie reaguję krzyczy mniamniam- jestem naprawdę zmęczona bo chodzę do pracy na 7 ale już się przyzwyczaiłam. Każdej nocy jak kładę się spać myślę sobie dzisiaj to będzie ta noc którą Tosia w końcu prześpi - niestety wciąż na nią czekam :) próbowałam nie reagować nakładałm warstwy poduszek na głowę i udawałam, że nie słyszę..... ale rozpętuje się prawdziwa bonanza :) cóż cieszę się ,że mam do kogo wstawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamamm
Moja karmiona mm budzi sie w nocy co 2-3h... Wiec tez nie zasada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×