Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciasteczkowa123

co teraz jest modne

Polecane posty

Gość ciasteczkowa123

wiem że modny jest styl marynarski, buty na koturnach (platformach) ale co jeszcze? Modny jest styl boho? Mi boho baaardzo sie podoba :) A tuniki sa jeszcze modne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowa123
nikt nie chce pogadać o modzie? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tuniki spodnie rurki getry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zgodzę się co do boho. modne są kwiaty, zwiewne materiały (jak zawsze latem) i kolorowe leginsy a to nie czyni boho. brakuje tu trochę cyganerii można ją zobaczyć na ulicach ale na wybiegach i w magazynach jest to bardziej uporządkowane. brakuje swobody boho. modne są kwiaty pawie w każdym wydaniu ale najbardziej te przypominające według mnie zasłony i obicia kanap z prlu (takie mam skojarzenie:P) http://moda.allegro.pl/item1031825796_nowosc_atmosphere_cudna_bokserka_roze_kwiaty_m.html#gallery modne są także kwiaty wyglądające jak malowane na tkaninie (jak akwarele). wszelkiego rodzaju mazaki, nie mające jakiegoś stałego kształtu są na czasie obecnie. ale także kropki i geometrie np. kolekcja d&g: http://www.zeberka.pl/art.php?id=3662 tutaj kolekcja garden h&m idealnie trafiła w mode jak i rynek. http://www.hmthegardencollection.co http://www.groszki.pl/groszki/51,95942,7420344.html?i=0 z kolorów modny jest nude czyli nasz bezowy cielisty. gwiazdy pokazują się ubrane całe na beżowo (cieliści) także z dodatkami w tym kolorze co jest mdłe ale taki jest trend. wszystkie pudrowe kolory : łosiowy, kremowy, pudrowy róż, miętowy. także te bardziej nasycone odcienie cukierkowe. specyficzny turkus, mango, lilla, błękitny itp. o niebieski jest modny ale tym razem w odcieniu nieba, a morski z zimy zamienił się w turkus, wreszcie wrócił czerwony. nadal mocno wszystko stylizowane jest na lata 80: ma być wąsko w nogach, szeroko w biodrach, wąsko w tali i znów szeroko w ramionach. tylko że teraz bufki są nr 1 a nie jak w zimowym sezonie na równi z poduszkami. stąd też sukienki tulipany. dalej leginsy dalej rurki co prawda nadal są boyfriendy ale dużo mniej ich niż w zimowych kolekcjach. jak każdego lata pojawiają się szerokie przewiewne, lniane, jasne spodnie. leginsy w kolorze, we wzory, kwiaty, w pl teraz panie nagminnie ubierają weet looki ale to już przebrzmiały trend (spóźnienie o jakiś 1 sezon). jeginsy w każdym odcieniu, wydaniu. falbanki im więcej i w dziwniejszych miejscach tym lepiej. w tym sezonie królem jest dżins. kurtki, kamizelki, sukienki, spódnice. w każdym odcieniu choć jasny bardziej niż ciemny demin. preferowane jest połączenie z miodowym coś na styl kowbojski , country. może wróci satyna choć ja stawiam na delikatniejsze materiały ale także z połyskiem. poza tym jak co roku zwiewne delikatne przezroczyste tkaniny i jasne kolory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod wrażeniem
nibys - kurde, dobra jesteś :) zawodowo zajmujesz się trendami i modą, czy to "tylko" zainteresowanie? :) Zresztą, jedno drugiemu nie przeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nibys
przytkało mnie- jestes swietna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje:) mam tylko fisia na punkcie ciuchów:P hobby:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myśle ze to anxipanxi
i zmieniła nicka :)))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anxi jesteś? kto zdementuje pierwszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiecista sukienka
ja dementuje anxi to anxi nibys to nibys :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nibys jest bardziej
merytoryczna(i bardzo dobrze,bo czasem brakuje solidnej wiedzy),a anxi bywa agresywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam anxi to nie nibys a nibys to nie anxi :) ja dorzucilabym jeszcze styl marynarski, w tym sezonie ma swoj wielki come back, wszelkie pasiaki, granat, czerwien, biel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a możeeeeeeeeeeeeeeeee
dziewczyna ma rozdwojenie jaźni i pod nickiem nibys jest merytoryczna a jako anxipanxi bardziej agresywna?:))))))))))))))) pozdrawiam obie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze niektore osoby racza wrocic do tematu a nie wymyslac zalosne teorie spiskowe??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalosna to ty jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apapka
modne są kwiaty, koronki, skórzane bluzki bez rękawów ( boskie są ) i raczej odchodzimy w tym sezonie od rurek aczkolwiek jak ktoś się w tym dobrze czuje to może, buty koniecznie na koturnach lub obcasach i z elementami koronki, piórkami lub dużymi kamieniami i włosy proste już niemodne , teraz królują loki lub artystyczny nieład na głowie :) w sumie każda coś dla siebie znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie zastanawiam zawsze co ma boho do cyganerii w ang cygan to: -traveller - Cygan -gypsy - Cygan chyba ,że z innego języka ;) weźcie mi wytłumaczcie;) bo mi się zawsze boho prędzej z hipisami kojarzyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jest takie słowo jak "bohemia" = m.in. cyganeria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdze bo coś nie zbyt to wygląda :)ale może się mylę cyganeria artystyczna ;) nieformalna grupa ludzi, złożona zazwyczaj z artystów, których wspólną cechą jest postawa buntu wobec zastanych norm społecznych i obyczajowych czyli w odniesieniu do artystów ;) może i tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boho-chic Określamy tak styl w modzie, łączący hippisowską feerię barw z luzem surferów i oryginalnością bohemy - stąd pochodzi nazwa.Za jedną z pierwszych fanek stylu uznaje się Siennę Miller, obecnie (2008) ubierają się tak Kate Moss, Nicole Richie i siostry Olsen. Elementami stroju są długie, luźne spódnice, futrzane kamizelki, dżinsowe kurtki, kolorowe tuniki, szerokie paski, duże torby. doczytałam spoko ;) wiemy mniej więcej jak ale nie zawsze wiemy skąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może bardziej chodzi tu artystyczną cyganerię ;) wolnych ludzi,wolnych artystów ;) niz o cyganów z harmoszkami grającymi latem pod balkonami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalona trawa
spadaj z tym avanti skończ z reklamą sam kicz tam jest ;) nie lepiej mieć własny styl moda to nie obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niebieska cytryna - bohema w polskim zawsze odnosiła się do środowiska artystycznego poczytaj o młodej polsce " ale my tu mówimy o trendzie modowym czy o znaczeniu słowa samego w sobie, czy o znaczeniu w różnych aspektach?... prosiłaś żeby Ci wytłumaczyc co ma boho do cyganerii wiec Ci odpisałam co ma :) "niebieska cytryna - może bardziej chodzi tu artystyczną cyganerię wolnych ludzi,wolnych artystów niz o cyganów z harmoszkami grającymi latem pod balkonami" dlatego to jest boho-CHIC - czyli boho tzw "szykowne", salonowe, a nie klasyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama spadaj:O idiotko ,najpierw wejdz i zobacz ...pozniej komentuj to nie jets zadna reklama!sa tam rozne rzeczy ,roznych marek jak juz pisalam to co jest obenie w sklepach wiec kazdy znajdzie cos dla siebie...no chyba ze ty masz taki wlasny styl ze ubierasz sie jedynie D&G itp albo szyjesz na zamowienie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalona trawa
odkryj tajemnicę mnie to jebie :P pocałuj sie w dupe robisz reklame twoja sprawa ja sie ubieram tak jak mam własny styl i nie kupuję chłamu gdzie nosi potem to 500bab w moim mieście bo sie ubierają w promodzie albo tanim h&m czy innych sieciówkach wal sie na ryj jak ci cos nie pasuje :P nie rób reklamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×