Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciasteczkowa123

co teraz jest modne

Polecane posty

Gość spalona trawa
żebyś wiedziała ,że większość szyję na zamówienie :P czasem skoczę do lumpków :Pczasem do butików i kupię coś apriori czasem BGN ,furlę albo max marę ,moja sprawa małpiszonie niewyżyty gdzie się ubieram i chuja Ci do tego :P nawet cos na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odkryj tajemnice aleś sie popi
popisała :P avanti to sam szajs mi sie tam nic nie podoba znasz takie przysłowie "kto sie przezywa to sie sam nazywa" nie rób reklamy :P jakiemus portalowi :P nikogo to nie interesuje :P chyba na każdy możliwy wątek to wrzucasz jak nie dział zakupy to moda i ubiór :P wypad ze spamem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że modne są przede wszystkim tuniki i leginsy, jak wcześniej ktoś wspomniał, buty na wysokim obcasie z koturną z przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiło się ostro. mam nawet schizofrenie ale niestety na anxi nie ma w mojej głowie:P peszek:P niebieska cytryna -> nie wszystko musi być z języka angielskiego. bohema jest z francuskiego i jak frufur w wolnym tłumaczeniu cyganeria. użyłam słowa cyganeria w znaczeniu pewnego niezobowiązującego nadmiaru, swobody, przemieszania. jeśli mówisz o kimś że jest bohemiczny nie koniecznie oznacza to że jest artystą lub cyganem. można tak powiedzieć o kimś kto nie planuje nic, jeśli jest zabawa to się bawi, ciągle próbuje wymyślić coś kreatywnego, nie przywiązuje zbytniej uwagi do dorzeczy materialnych, lubi abstrakcyjne dyskusje. mówiąc o czymś używając konkretnego słowa nie musisz trzymać się pełnego jego znaczenia. można użyć słowa w kawałku jego znaczenia. nie które mają także wiele znaczeń. słowa ewoluują i zmieniając swoje znaczenie np. galeria jako budynek w którym wystawiana i sprzedana jest sztuka, galeria czyli logia lub co ostatnio się pojawiło galeria handlowa. mówiąc truskawkowa sukienka nie masz na myśli tego że jest z truskawek. ale że ma kolor truskawek bądź wzór. w modzie wiele słów nabiera trochę innego znaczenia bo dotyczą one tylko wyglądu ignorując pozostałe ich znacznie. wiele słów przyjmuje się z ulicy i są także przeinaczane. doskonały przykład to rurki. jak nazwa wskazuje rurki - rury - proste z góry na dół i tak było zawsze do 3 lat temu kiedy rurki w Polsce zmieniły znacznie na spodnie zwężane wcześniej zwane marchewkami lub ang skinny jeans. nie oznacza to że jak mówisz rurki o słomkach że będą zwężane nie proste zmieniło się tylko znaczenie w świecie mody. martitaxx -> buty z koturna z przodu to platformy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nibysia
nibys co to za kolor.....łosiowy ??? a nie lososiowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj komuż ja się znów na kafę naraziłam:P straszne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok juz wiem :P tłumacz ścisłowcowi a zawsze i tak będzie myśleć schematami ok wiem moda i styl nie zawsze to samo co życie ;) ale jakoś tak zawsze mi ten styl pasował do artystów :) dzieki za pojaśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalona trawa
żal mi was zawistne kafetrerianki :P poużywać epitetów sobie mogę a co zabronicie mi niewyżyte gówniary ? zamiast przesiadywać godzinami na kafe lepiej zdajcie do dobrego liceum a potem napiszcie maturę międzynarodową jak już ;) potem wjazd na najlepsze uczelnie na świecie i też będzie was stać na wszystko :P nie tylko na markowe ciuchy ,nie tylko szyte na zamówienie i dobrych projektantów puste z was dziewczynki :P zróbcie cos ze swoim życiem (zawistne dresiary,blachary i galerianki) bo będziecie cały czas wchodzić na fora internetowy i reperować swoje kompleksy ,wasza sprawa :P widać ,że co ja mam i co noszę wam stwarza jakiś problem...no nic :P cóż się mogłam spodziewać po kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może by sie tak zaczernić panny i pisać pod swoim właściwym nickiem :) co was tak razi styl innych i co noszą, co ubierają ??ja z tym nie mam problemu jakoś :P czy ze mną jest coś nie tak czy z wami pomarańczki??dobra zgłaszam na śmietnik cały temat bo sie czytać waszego oburzenia nie da :) cóż kilka fajnych postów :(zobaczymy co zrobią moderatorzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok widzę że robi się hardcore... urocze... jedna lepsza od drugiej? zaraz mi się oberwie oh... może trochę klasy? niebieska cytryna -> ja tez jestem z tych ścisłych:P można uznać ze boho ma artystyczne korzenie (raczej w sensie inspiracji niż pochodzenia). nieład, nadmiar swoboda zawsze w jakiś sposób nasuwa skojarzenia z stereotypem artysty. a jeśli chodzi o boho w obecnej modzie (jeśli pominiemy styl i pod uwagę będziemy brać tylko obecne trendy) jest bardzo uporządkowane, schematyczne. co do rurek (skiny jeans) dopóki moda będzie się wzorować na latach 80 (ostanie 3 lat) dopóty wąskie dżinsy będą na czasie. na razie nie zanosi się na zmianę. modne są kolory nudle -> nudle jest knorra:P a kolor jest nude (ang. nagi, cielisty).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o pospsiontali :)
nareszcie nie ma tych wyzywających troli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też Rzeszowianka
z mody można czerpać inspiracje :) ale to nie oznacza ,że mamy wyglądać tak samo jeansy rurki albo legginsy + obciachowe kurteczki a spod nich wyłażące tuniki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przeciez nikt nam nie każe wyglądać tak samo i nosić tego samego. są rzeczy ktore sa ogolnie modne, rzeczy modne akurat teraz i tzw klasyka, ktora jest dobrą bazą do łączenia. i trzeba z tego kombinowac tak żeby wyszło ładnie i fajnie. i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ddg...
a czy ładna i zgrabna może nosić kolorowe rajtuzy pończochowe- np czerwone, zielone, różowe, fioletowe, niebieskie??? i jak będzie w nich wyglądać?- dziecinnie czy może jak kurwa? dodam, że chodzi o osobę ładną i zgrabną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie że moze. a to jak bedzie w nich wyglądac zalezy od reszty stroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasna zorka
Na pewno modne jest wyglądać oryginalnie i wyróżniać się od innych :) jeżeli lubicie styl boho to polecam wam sklep innaja.istore.pl Mają mnóstwo ciekawych tunik, sukienek, biżuterii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×