Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Snaefridur

Dobry fotograf-Warszawa.

Polecane posty

Poszukuję sprawdzonego fotografa,u którego można zrobić przyzwoite zdjęcia do dyplomu.Nie ważne gdzie,byle w stolicy.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PyzaP
Bardzo polecam fotografa przy metrze Imielin, pawilon 20. Zrobili mi naprawdę ładne zdjęcia do dyplomu, pani fotograf miła i kompetentna :) Cena też ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka dni temu dostaliśmy fotoreportaż + zdjęcia z pleneru od MDM Foto. Są w Warszawy, sesja pierwsza liga, świetnie dobrany plener, zdjęcia artystyczne, bez nudy, tak to sobie wyobrażaliśmy, a za całość serdecznie dziękujemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania pisak
Możesz mi wysłać jaki link do swoich zdjęć/filmu? Czytałam o nich wiele dobrego, szukamy kamerzysty i fotografa, ale przyznam, że to co widzieliśmy, wygląda średnio. Łatwo się z nimi współpracowało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona i Kamil
Witam, u nas filmowała i robiła zdjęcia super para. Do dziś cieszymy się, ze w ciemno tak dobrze trafiliśmy. Ludzie są z Warszawy Studio VideoFo. Zdjęcia profesjonalne, oddające atmosferę danej chwili a film z dwóch kamer zmontowali tak, ze oglądaliśmy jak produkcję telewizyjna: zwłaszcza, ze zamieścili w nim nawet wymarzony przez nas wycinek z filmu "Sami swoi":-) Pisze o nich, bo rzeczywiście jesteśmy im winni ciepłe słowo za dobrą robotę: Iwona i Kamil 20.06.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lela92
Na pewno nie polecam Daniela Chojnackiego. Wynajmowałam jemu mieszkanie ponad rok. Jest NIESOLIDNY i NIEUCZCIWY. Zostawił zadłużenie na ponad 2000 zł (nieopłacone rachunki) i UCIEKŁ. Jeżeli z takich podstawowych rzeczy nie umie się wywiązać, nie może być solidny w swoim zawodzie. Bardzo NIE POLECAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropencjusz
Ja stanowczo polecam Piotrka Tokarskiego ( www.sztukafotografii.com ). Bardzo fajne podejście i głowa naprawdę pełna pomysłów także polecam dla osób, które chcą mieć naprawdę oryginalną sesję zdjęciową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erer33
Niebanalne zdjęcia potrafi na pewno zrobić Michał z serwisu www.fotografia-slubna-warszawa.eu . Sesje nam zrobił taką artystyczną, wszystkim na FB się spodobały nasze foty, także to chyba dobra rekomendacja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Param2
A nie potrzebujecie przypadkiem profesjonalnych zdjęć wnętrz czy architektury? Jeśli tak polecam Pana http://michalmazurowicz.com/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świetnie się współpracuje z fotografem ze Studio Movie – www.studiomovie.pl. Jest bardzo kulturalny, sympatyczny, a przy tym robi dobre foty. Najlepsze to nam powychodziły z pleneru, choć reportaż też niczego sobie. Wysoka jakość zdjęć, i dużo odbitek w pakiecie VIP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fert
Ciekawe reportaże ślubne robi Waldemar Zawistowski. Jego realizacje znajdziesz na stronie www.fotografowiepodlascy.pl , więc możesz sobie ocenić, czy o zdjęcia w tym właśnie stylu Ci chodzi. Strona zrzesza starannie dobranych, doświadczonych fotografów z całego województwa podlaskiego. Podobno mają bardzo restrykcyjne kryteria doboru grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie polecam fotografa przy ul lwowskiej 2a w warszawie. wyjatkowo chamska obsluga - wlasciwie Pan Daniel M., pracownik zakladu. Nasmiewa sie ze zdjec w obecnosci klientow. Zamiast poprawic to co spier.... to ma czelnosc komentowac. omijac szerokim lukiem. sa duzo lepsze zaklady, ja polecam przy pl. szembeka w warszawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napewno nie polecam klaudi rzewuskiej, robila nam slub i sesje plenerowa, na kazdym zdjeciu mamy przeswietlone twarze. Nie tak to mialo wygladac za takie pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzychu Maj
ja robiłem zdjęcie do dowodu w MTJ na bolkowskiej, wyszło świetnie mimo iż fotogeniczny raczej nie jestem. polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miaza
Ostatnio zdjęcia dla mojej firmy robił Antoni Łoskot: http://www.antoniloskot.com/ to bardzo dobry fotograf, który organizuje sesje biznesowe. Możecie się z nim skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam zadowolona z Pana Andrzeja Wrońskiego z Pruszkowa. Można go znaleźć w Foto-Galeria przy ul. Kościuszki 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meganika
Popytaj tutaj http://www.foca.pl/ nie wiem czy robi zdjęcia do dyplomu ja robiłam u nich zdjęcia plenerowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam znajomego, nie jest to full profesjonalista, bo nie zajmuje się tym zarobkowo, ale zdjęcia cyka świetne - www.snapgraphics.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guralle
Wydaje mi się, że oferta jaką proponuje Jacek Rajkowski może spełnić wasze oczekiwania. To niezwykle profesjonalny a zarazem dyskretny podczas pracy fotograf, który w umiejętny sposób zapisuje w kadrze swojego obiektywu najważniejsze momenty podczas ceremonii ślubnej i wesela. Jego port folio można obejrzeć na stronie pod adresem rajfoto.com.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maritka2
polecam firme Domi Foto, bardzo dobre zdjęcia robia. ja gdy właśnie broniłam prace dyplomową to korzystał z ich usłgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilka633
nam ślubną sesję i zdjęcia w kościele plus na weselu robił foto-art82.pl Świetna, przepiękna i trwała pamiątka na lata! Podobało mi się kreatywne i niebanalne podejście do tematu. Nigdy nie przepadałam za swoimi zdjęciami, ale te ślubne wyszły cudnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fotograf109
Świetnego fotografa znajdziecie w Motion-Studio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją sesję ślubną wykonywało studio http://www.m-fotografia.pl/ z Lublina. Bardzo ładna, profesjonalna, super pomysły na zdjęcia szczególnie na sesję w plenerze. Dojeżdżają do klientów więc nie ma problemu jak ktoś jest z innego miasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×